15 fantastycznych drzwi wejściowych | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

15 fantastycznych drzwi wejściowych

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesne domy od Modulor Arquitectura Nowoczesny
Loading admin actions …

Drzwi wejściowe naszego domu mogą stać się ogromną szansą na wyrażenie swojej osobowości, a także centralnym punktem, który przyciągnie wzrok sąsiadów. Drzwi frontowe mogą wiele powiedzieć o domu oraz jego mieszkańcach. Dlatego dziś przygotowaliśmy dla Was 15 wspaniałych pomysłów, które mogą stać się doskonałym źródłem inspiracji dla Twojego domu.

Dołącz do nas i poznaj nasze pomysły!

1. Nierdzewna siła

Stal jest silniejsza niż drewno i włókna szklane, dzięki czemu zapewni doskonałą ochronę i będzie odporna na działanie czasu. Stalowe drzwi skutecznie ochronią nasz dom przed wizytą intruzów, tym bardziej, że są wyposażone w wysokiej jakości, praktycznie niezniszczalne zamki.

2. Żaluzje. Kowalstwo dekoracyjne

Minimalistyczne domy od URBN Minimalistyczny

W tej konstrukcji brama ozdobiona jest kratą zapewniającą bezpieczeństwo pomiędzy głównym podwórzem oraz przestrzenią zewnętrzną. Te filtry powietrza i światła sprawiają, że dom świeci  i ma odpowiednią temperaturę. Połączenie metalu, kamienia i roślinności zdobi cały projekt i przyciąga spojrzenia sąsiadów.

3. Spektakularne połączenie materiałów (idealne dla małych fasad)!

Lekkość szklanych drzwi do budynku doskonale łącze się z kamieniem, drewnem i metalem, dzięki czemu wszystkie elementy mają unikalną osobowość i charakter.

4. Niskie drzwi

Potrójna wysokość budynku sprawi, że dom będzie wyglądał majestatycznie. Wejście do domu powinno być proste, lecz eleganckie. Idealnym przykładem są drewniane drzwi, które uzupełniają się z kamieniem, a kombinacja materiałów sprawia, że otrzymujemy bogate, spektakularne wejście.

5. Eleganckie z drewna

Drzwi drewniane nadal są faworytami podczas domowych wyborów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Są one bezpieczne i odporne (jeśli stosujemy drewno do klimatu, posłuży nam przed długie lata). Konstrukcja ta jest bardzo interesująca, a wszystko za sprawą szklanej ramki, dzięki której drzwi zyskują wspaniały blask.

6. Ciepło i komfort- idealne do nowoczesnych fasad

od homify Nowoczesny

Na powyższym przykładzie możemy zaobserwować, jak neutralne odcienie pozwalają drzwiom stać się prawdziwym bohaterem przestrzeni, szczególnie w towarzystwie ogrodu, który podkreśla naturalność.

7. Drzwi z obudową

Drewno daje wiele korzyści przy doborze kolorów, wzorów i rodzajów materiału, pozwalając dopasować wyniki do naszych potrzeb i budżetu, nawet jeżeli potrzebujemy niestandardowych rozmiarów.

Betonowa konstrukcja na górze tworzy majestatyczne wejście, mówiące o sile i wielkości domu.

8. Matowe szkło

Te drzwi są naprawdę wyjątkowe. Marmurowa rama zwraca uwagę na szklane skrzydło drzwiowe, które jest fantastyczną osłoną wnętrza domu. Jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ chroni prywatność domu.

9. Pełne blasku

Prezentowane drzwi są bardzo oryginalne i spektakularne, szczególnie w połączeniu z oświetloną drogą, która prowadzi do wejścia. Miejsce to jest pełne tekstur i kontrastów, nadających ciekawe charakter.

10. Industrialne

Kolejny raz mamy połączenie drewna i betonu, jednak tym razem drewno przedstawione jest w swojej naturalnej postaci. Industrialna brama daje niezwykle wyrazisty efekt, dzięki kontrastującym materiałom: betonie, drewnie, metalowi.

11. Szklane drzwi jako trafny wybór

Szklane drzwi są idealnym rozwiązaniem, ponieważ dostarczają ogrom światła i pozwalają korzystać z uroków ogrodu oraz zintegrować wnętrze oraz zewnętrzną część domu. Szkło daje złudzenie większych przestrzeni ze względu na przejrzystość i lekkość.

12. W żywych kolorach

Te niepozorne drzwi, dzięki czerwonej barwie pozwalają stworzyć spektakularne wejście. Kontrast kolorów sprawia, że otrzymujemy ciepłą i przyjazną atmosferę, która podkreślona jest belkami stropowymi.

13. Szczegół ma znaczenie

od HORMANN Nowoczesny

Istnieje wiele elementów, które mogą sprawić, że drzwi i wejście będą naszą wizytówką. Niewielki akcent w postaci kwiatów może zdziałać cuda. Na prezentowanym przykładzie, kontrast drewna, metalu i czarnego szła, pozwala osiągnąć wyrafinowane i eleganckie wejście, które jest zapowiedzią niesamowitego wnętrza.

14. Imponujące wydłużenie

Drzwi frontowe są ważnym elementem architektonicznym i designerskim, więc przy wyborze, powinniśmy zwrócić uwag nie tylko na estetykę, ale i akustykę i izolację termiczną.

15. Oświetlone

E2 FACADE Minimalistyczne domy od arQing Minimalistyczny
arQing

E2 FACADE

arQing

Te piękne, drewniane drzwi wydają się unosić na tle kamiennej fasady. Matowe szkło pozwala przełamać twardość architektury i stworzyć wspaniałe wejście.

Feng Shui – wypełnij dom dobrą energią!

Która propozycja podoba Ci się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu