20 wizualizacji 3D, które pomogą Ci zaprojektować Twój wymarzony dom | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

20 wizualizacji 3D, które pomogą Ci zaprojektować Twój wymarzony dom

Aśka Warchał Aśka Warchał
Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Wizualizacje 3D projektu budynku są w tym momencie czymś oczywistym, ale jeszcze kilka lat temu w zrozumieniu koncepcji architekta pomagał tylko jego rysunek. Obecnie znacznie łatwiej jest wyobrazić sobie, co czeka nas na końcu drogi powstawania naszego domu marzeń… Czy rzeczywiście o to nam chodziło? Wizualizacje 3D są bardzo pomocne, żeby uświadomić sobie, jakich jeszcze zmian należałoby ewentualnie dokonać. Możemy także poprosić naszego profesjonalistę, by przygotował dla nas różne opcje kolorystyczne, czy z wyborem różnych materiałów na elewację fasady. 

To właśnie fasadom przyjrzymy się w tym Katalogu Inspiracji. Po przeglądnięciu tych wizualizacji 3D z pewnością zdacie sobie sprawę, jak wielkim ułatwieniem były dla przyszłych mieszkańców zrealizowanych domów w procesie podejmowania decyzji… Niektóre można by wziąć za zdjęcia!

1. Pośrodku lasu

Ta wizualizacja wygląda jak zdjęcie! Betonowe płyty osłaniają prawie całkowicie przeszkloną fasadę otwierającą się na dolinę.

2. Z przeszklonym piętrem

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Wizualizacje 3D nie tylko pomagają zrozumieć planowany kształt budynku, ale także jak będzie prezentował się on przy różnym oświetleniu.

3. Otwarta na ogród i nowoczesna do granic możliwości

Tym razem przyglądamy się fasadzie od ogrodu. Wnętrze i zewnętrze domu trwają w doskonałej harmonii, nawet drzewa wpisują się w projekt bryły domu.

4. Z różnorodnych materiałów

Przeszklenia, drewniane panele i zamknięte mury… Ta wizualizacja pozwala docenić różnorodność materiałów wykorzystanych w projekcie.

5. Dom parterowy z efektownym miejscem parkingowym

Minimalistyczne domy od homify Minimalistyczny

Linearna, prosta fasada domu parterowego wyróżnia się dzięki nietypowym geometryczny kształtom oraz różnorodnym materiałom.

6. Studium modułów

Wizualizacje pozwalają kontemplować budynki z różnych punktów widzenia. Nawet placu zabaw dla dzieci w ogrodzie!

7. Na opak

Ta fasada zaskakuje! Ogromne przeszklenia czekają na nas na poziomie -1…

8. Waga tarasu i ogrodu

Dobre biuro architektury przygotuje dla nas projekt uwzględniający roślinność w ogrodzie. Naga bryła nie odda bowiem całości koncepcji.

9. Mały, ale z charakterem

Oto fasada o jasnych podziałach. Odmienne funkcje poszczególnych części zaznacza nie tylko kształt bryły, ale także kontrast kolorów elewacji.

10. Kamień, drewno i szkło

Nawet najprostsza wizualizacja 3D pomoże nam lepiej wyobrazić sobie produkt końcowy.

11. Otwarta na ogród

Ten przestronny, dwupiętrowy dom z ogromnymi tarasami już na wizualizacji prezentuje się jak marzenie!

12. Minimum ekspresji

12. Minimum ekspresji Prawda, że ta wizualizacja wyglądałaby zupełnie inaczej bez rabaty pełnej wysokich kaktusów? Proste linie architektury prezentują się niezwykle elegancko i tajemniczo.

13. Cienie na fasadzie

13. Cienie na fasadzie Stworzenie wizualizacji 3D pozwala na zastanowienie się nad każdym detalem. Jak będą padały cienie poszczególnych elementów fasady? Przekonajmy się!

14. Budynek horyzontalny

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Projekt tego budynku opiera się na czystych, horyzontalnych liniach. Choć fasada jest przeszklona, to dobrze dobrane zasłony chronią prywatności na piętrze.

15. Kombinacja tekstur i kolorów

15. Kombinacja tekstur i kolorów Kiedy nasz architekt przygotuje dla nas wizualizację 3D, będziemy mogli ocenić, czy wybrane przez nas kolory i materiały faktycznie dobrze do siebie pasują.

16. Ogromna fasada

16. Ogromna fasada W tej fantastycznej wizualizacji bryłę nowego domu wpisano w krajobraz, który wkrótce będzie ją otaczał…

17. Dyskrecja zapewniona

17. Dyskrecja zapewniona Jeśli marzycie o domu, który zapewni Wam prywatność – to będzie dobra inspiracja.

18. Gry z grawitacją

Odważny projekt bryły tego budynku w połączeniu z jego skalą, użyciem przeszkleń oraz kontrastowymi materiałami wykorzystanymi na elewacji… daje naprawdę wspaniały efekt końcowy.

19. Przeszklenia i oświetlenie

19. Przeszklenia i oświetlenie Ten jednorodzinny dom zachwyca nowoczesną bryłą i grą świateł, które po zmroku budzą ją do życia.

20. Dom do życia

Ostatnia wizualizacja w naszym zestawieniu próbuje przybliżyć nam, jak będzie wyglądało użytkowanie wzniesionego już budynku. W projekcie uwagę zwracają zwłaszcza ogromne przeszklenia.

A może zastanawiacie się, jaki kolor elewacji wybrać? Koniecznie zajrzyjcie tutaj: 10 kolorów na nadzwyczajne fasady.

Która z fasad najbardziej się Wam spodobała?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu