Jednorodzinny dom z klasą! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Jednorodzinny dom z klasą!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
od Planungsbüro Schilling Industrialny
Loading admin actions …

Budowa jednorodzinnego domu to prawdziwe wyzwanie! Niejednej osobie potrafi spędzić sen z powiek planowanie wszystkich szczegółów. Jeżeli chcecie uniknąć presji czasu i ryzyka podjęcia pochopnych decyzji, należy dużo wcześniej zastanowić się nad tym, jakie rozwiązania w obiekcie są dla nas niezbędne. Bardzo ważna jest kwestia związana z funkcjonalnością budynku. Nie od dziś wiadomo, że dom powinien nie tylko świetnie się prezentować od strony estetycznej, ale przede wszystkim zapewniać swoim mieszkańcom komfort najwyższych lotów. Dzisiaj razem z naszymi architektami przygotowaliśmy dla Was wycieczkę po idealnym przykładzie stylowego domu jednorodzinnego. Mamy nadzieję, że zainspiruje Was on do stworzenia własnego gniazdka!

Pierwsze wrażenie

Tak prezentuje się cały obiekt z zewnątrz. Nasi architekci tworząc jego projekt postawili na stonowane kolory, dzięki czemu budynek wraz z upływem lat nie straci na swoim eleganckim wyglądzie. Dom składa się z parteru oraz piętra. Można na nie się dostać nie tylko przy pomocy schodów znajdujących się wewnątrz obiektu, ale również służy temu kręcony, metalowy model umieszczony na zewnątrz. Warto podkreślić, że do konstrukcji tych czterech ścian wprowadzono wiele okien. Dzięki temu poszczególne pomieszczenia w ciągu dnia są odpowiednio oświetlone ciepłymi promieniami słonecznymi.

Wejście

Wejście do obiektu robi wrażenie! Specjaliści specjalnie skonstruowali je w taki sposób, by przez przeszklenie można było szybko skontrolować kto próbuje dostać się do wnętrza naszego domu. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które powinniście przemyśleć podczas tworzenia swojego rodzinnego gniazdka. Co więcej wygląda ono niezwykle estetycznie. Jesteście ciekawi wnętrza tego budynku? Nie będziemy dłużej trzymać Was w niepewności – wchodzimy!

Wnętrze

Przekraczając próg tego obiektu wita nas niezwykle przestronne wnętrze. Nasi architekci doskonale wiedzą o tym, że kompozycje zbudowane na odcieniach bieli, czerni, szarości oraz naturalnego drewna idealnie się sprawdzają w każdym jednorodzinnym domu. Patrząc na to zdjęcie nie ma wątpliwości co do tego, że mamy do czynienia z budynkiem pełnym klasy. Specjaliści postawili na zasadę mniej znaczy więcej, stąd brak w tym domu wymyślnych, pstrokatych dodatków. To pozwoliło na stworzenie wnętrza pełnego harmonii i spokoju.

Kominek

Salon znajdujący się w tym domu został wyposażony w nowoczesny kominek. Ten element doskonale sprawdza się do wprowadzenia przytulnej i ciepłej atmosfery w całym wnętrzu obiektu. Warto podkreślić, że posiadanie kominka wiąże się z wieloma zaletami. Z pewnością można do nich zaliczyć to, że doskonale łączy on walory estetyczne z użytkowymi, a co więcej jego eksploatacja jest tania. 

Schody

Tak prezentują się schody wewnętrzne prowadzące na piętro tego niezwykłego domu. Znajdują się tam wszystkie sypialnie domowników, łazienka oraz pokój gościnny. Do tych pomieszczeń prowadzą oryginalne, niezwykle nowoczesne schody, których konstrukcja wywołuje wrażenie, jakby stopnie lewitowały w powietrzu! Jeżeli lubicie nietypowe rozwiązania, koniecznie powinniście przemyśleć wprowadzenie takich schodów do swojego domu.

Szukacie innych inspirujących projektów domów? Sprawdźcie koniecznie:

Totalna ruina w nowej odsłonie

Moglibyście zamieszkać w takim domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu