Top 5 minionego tygodnia- renowacje w domu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 minionego tygodnia- renowacje w domu

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Bhavin Taylor Design,
Loading admin actions …

Nowy rok, nowe postanowienia, nowe plany- także w aranżacji wnętrz! W mijającym tygodniu zaprezentowaliśmy Wam wiele artykułów, które mogły zainspirować Was do zmiany, zarówno jeżeli chodzi o urządzanie, jak i ewentualny remont. Obejrzyjcie najpopularniejsze Katalogi Inspiracji na homify w mijającym tygodniu- od najnowszych trendów do oszałamiających renowacji!

5. Modowe trendy 2015- z wybiegu do aranżacji wnętrz

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Bhavin Taylor Design,
Bhavin Taylor Design

Hells Kitchen Penthouse

Bhavin Taylor Design

To, co będzie modne w 2015 roku w naszej garderobie, można przełożyć na aranżację wnętrz. Inspirując się kolekcjami na sezon wiosenno-letni największych światowych projektantów, sporządziliśmy listę trendów, które zdominują nie tylko świat mody, ale i wystroju wnętrz. Obejrzyjcie je wszystkie w Katalogu Inspiracji Modowe trendy 2015- z wybiegu do aranżacji wnętrz.

4. Biały salon

Pozostając w sferze modnych trendów aranżacyjnych, Katalog Inspiracji Biały Salon podejmuje kwestię salonu urządzonego w odcieniach bieli. Jest to z pewnością opcja dla odważnych, ale jak widać po przykładach w tym artykule, zdecydowanie opłaca się zaryzykować! Biel to symbol elegancji, luksusu i nowoczesności, a dodatkowo będzie kolorem bardzo na czasie w 2015!

3. Szafy i garderoby marzeń

Projekty,   zaprojektowane przez homify, Skandynawski

Kwestia przechowywania ubrań, butów i dodatków to sprawa priorytetowa dla wielu z nas, zwłaszcza dla kobiet. Nasze wyjątkowe stroje zasługują na specjalne miejsce- dlatego też wyselekcjonowaliśmy najciekawsze przykłady szaf i mebli do garderoby, tworząc Katalog Inspiracji Szafy i garderoby marzeń.

2. Jak urządzić mały ogród

Projekty, {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"}  zaprojektowane przez Biotecture,
Biotecture

Private Courtyard, London, Living Wall

Biotecture

Choć zima w pełni, nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć myśleć o wiosennych porządkach! Nie każdy z nas może sobie pozwolić na ogród z ogromną powierzchnią na roślinny, fontanny i basen. Wielu z nas ma do dyspozycji bardzo niewielki obszar zieleni, dlatego tak ważne jest, aby tę ograniczona przestrzeń odpowiednio wykorzystać, a nasz ogródek pięknie urządzić. Porady i wskazówki znajdziecie w Katalogu Inspiracji Jak urządzić mały ogród.

1. Przed i po: przebudowa poddasza

Noworoczne postanowienia nie zawsze jesteśmy w stanie wypełnić. Jeżeli chodzi o remont i rearanżację wnętrz, często znajdujemy wymówki, takie jak brak środków, brak czasu, czy generalną niechęć. Ten projekt powinien Was zachęcić do zrealizowania renowacyjnych planów- jest wyjątkowo inspirujący i pokazuje, że oszałamiające efekty są warte wysiłku! Zobaczcie, jak wygląda to wnętrz po remoncie w Katalogu Inspiracji Przed i po: przebudowa poddasza.

Który Katalog Inspiracji podobał Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu