Nowoczesne prysznice

martt.st martt.st
BETTELUX SILHOUETTE, BETTE GmbH & Co. KG BETTE GmbH & Co. KG Nowoczesna łazienka
Loading admin actions …

Kiedy myślimy o codziennej rutynie, jedną z pierwszych rzeczy jaka przychodzi nam na myśl, jest poranny prysznic. Kąpiel z rana ma ogromne znaczenie- brak ciepłej wody czy słabe ciśnienie może nieodwracalnie popsuć  nasz cały dzień i w tym przypadku nie pomoże nawet kawa! Prysznic jest miejscem, w którym spędzamy pierwsze, najintymniejsze chwile podczas całego dnia; wybudzamy się ze snu (czy tego chcemy, czy nie), opuszczamy krainę marzeń i powoli wprawiamy się w nastrój na stawienie czoła nowemu dniu. Dlaczego zatem nie wybrać prysznica, dzięki któremu będziemy mogli się zrelaksować i wprawić w wyśmienity humor? Wybrane przez nas przykłady zestawów prysznicowych udowodnią, że dni popsutych słuchawek, przeciekających kranów i popękanych kafelków odeszły dawno w niepamięć! Może niektóre z naszych pomysłów zainspirują Was do przeglądu i naprawy łazienki, tak aby Wasze poranki, jak i Wasze dni, były przyjemne i odprężające!

Pokój prysznicowy z sauną

Największy i najbardziej luksusowy! To gigantyczne pomieszczenie prezentuje przestrzeń bliską rozmiarami prywatnemu spa. Pokój prysznicowy z sauną jest naprawdę niesamowity, nie tylko rozmiarowo, ale także pod względem świetnego stylu. Kafelki w szparagowym odcieniu i przeogromna przestrzeń prysznicowa wywołają zazdrość wśród Waszych gości, a drewniana sauna jeszcze ją podsyci. Ten pokój prysznicowy jest tak duży, że z łatwością będziemy mogli się w nim zrelaksować i przygotować na ciężki dzień.

Prysznic widmo

Jeśli kiedykolwiek mieliście okazję wziąć prysznic w dobrze skonstruowanej lub wykonanej na zamówienie łazience, z pewnością docenicie ten projekt. Ten jedyny w swoim rodzaju prysznic został umieszczony pośrodku łazienki w otwartej przestrzeni. To nie tylko miejsce do mycia, ale też niepowtarzalne przeżycie. Nieograniczony żadnymi ścianami pozwoli nam na poczucie swobody i luksusu niczym w pięciogwiazdkowym hotelu. 

Zerknijcie na inne przykłady luksusowych łazienek, klikając tutaj

Prysznic w wanną

Le contemporain épouse l’ancien, mllm mllm Eklektyczna łazienka

Często nie mamy wystarczająco dużo miejsca na posiadanie zarówno wanny, jak i prysznica. Ten przykład pomoże rozwiązać ten problem! Kombinacja wanny z prysznicem umożliwi nam połączenie ze sobą prysznicowej wygody z relaksującym luksusem posiadania wanny. Dlatego upewnij się, że nie jesteś ograniczony tylko do wanny czy prysznica w swojej łazience. Zainstaluj oba! Czasy kiedy takie rozwiązanie było nieporęczne, brzydkie czy niebezpieczne z powodu śliskości dawno minęły! Zapomnij też o kałużach spowodowanych źle zamontowanymi, przeciekającymi zasłonami prysznicowymi. W dzisiejszych czasach niezwykle łatwo połączyć ze sobą te dwa elementy!

Luksus w małej przestrzeni

Kiedy rozmawiamy o małych łazienkach często przychodzą nam na myśl ciasne klitki i niewygodne prysznice, w których nie chcemy spędzać więcej czasu niż absolutne minimum. Z pewnością nie pomyślimy o nich jako o luksusowych przestrzeniach, w których moglibyśmy się zrelaksować, odprężyć i wzmocnić przed kolejnym ciężkim dniem. Jednak ten przykład z pewnością zmieni naszą opinię! Artystycznie zaprojektowana łazienka z prysznicem i wanną nadają nowego znaczenia małym przestrzeniom. Ściany zostały wyłożone mozaiką o sześciokątnym wzorze co sprawia, iż pomieszczenie wygląda na przyjazne i czyste a atmosfera w nim panująca przypomina niemalże spa. Oświetlenie o morskiej tematyce, przesuwane mleczne okna i kontrola temperatury dostarczają ciepła- w tej łazience z pewnością zapomnisz o upływającym czasie i obowiązkach!

Jak oceniacie nasze propozycje nowoczesnych łazienek? Czy kombinacja prysznica z wanną przypadła Wam do gustu? 

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu