Domowe biblioteczki i pokoje do hobby

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Domowe biblioteczki i pokoje do hobby

martt.st martt.st
Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez vps architetti, Nowoczesny
Loading admin actions …

Zazwyczaj to, czego wszyscy pragniemy najbardziej w naszym domu to poczucie wolności- swobody do robienia tego, czego tylko chcemy i kiedy tylko chcemy oraz przestrzeni, która nam ową swobodę zapewni. Dom jest naszą świątynią, dlatego też powinien nam zapewnić łatwy dostęp do wszystkich naszych  codziennych aktywności i potrzeb. Kiedy dodatkowy salon czy studio nie są wystarczające, domowa biblioteka lub pokój muzyczny będą idealnym dopełnieniem do domu. Takie pomieszczenia dostarczają dodatkowej przestrzeni, w której można odetchnąć od codziennego pędu, pobudzić swoje pokłady kreatywności i zanurzyć się w  własny świat wyobraźni i pomysłowości. 

Zobaczmy zatem kilka niezwykle oryginalnych i kuszących pomysłów na domowe biblioteki oraz pokoje do hobby. Zainspirujmy się do przeobrażenia swojego domu w prawdziwie kreatywny, kulturalny zakątek!

Przestronne studio

Twoje pomysły będą wirować i swobodnie oddychać w tej przepięknej jaskini, wypełnionej kreatywnością. Czy szalejąc na gitarze elektrycznej, czy brzdąkając na akustycznej lub improwizując z zespołem, wzmocnione ściany i delikatna, pasiasta, drewniana podłoga będą świetnie izolować studio i chronić resztę domu przed głośnymi dźwiękami. Przestrzeń może także służyć jako biblioteka z przepięknym oknem rozciągającym się na całą ścianę oraz przylegającym do drewnianego podestu i ogromnego regału na książki zamontowanego na ścianie. To idealny pokój na oderwanie się od codzienności i chwilę relaksacji przy muzyce czy książce. 

Klasyczny pokój

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez Justin Van Breda,
Justin Van Breda

Justin Van Breda

Justin Van Breda

Dla tych z nas o bardziej wyrafinowanym guście, to klasyczne pomieszczenie będzie strzałem w dziesiątkę. Ciemna, polerowana podłoga z drewna świetnie współgra z jasnymi ścianami i sufitem. Elegancji dodaje pomieszczeniu przepiękne wykończenie sufitu w królewskim stylu oraz ponadczasowe dzieła sztuki na ścianach. Pod osłoną nocy ten pokój staje się prawdziwe dekadencką świątynią,  w której ołtarzem jest niesamowity fortepian. Subtelne światło zapewnią nam mosiądzowe lampy. Ten pokój to świetne miejsce na relaksację przy dźwiękach muzyki ze szklanką dobrej whisky w ręce. 

Kraina książek

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez Inside Studio Ltd,
Inside Studio Ltd

Study Shelves

Inside Studio Ltd

Dla tych, którzy lubią czytać i relaksować się przy kubku herbaty, ten pokój będzie spełnieniem marzeń. Klasyczna elegancja spotyka się tu z kosmopolitycznym szykiem. Od mahoniowej podłogi po sufit, pomieszczenie świetnie spełnia swoje zadanie dostarczając obszernej przestrzeni na książki, płyty, wazy i świeczki. Wykwintny, nowoczesny szezlong z pasującym zestawem poduszek dodaje pomieszczeniu powabu i przytulności, a drewniane stoliki na kawę i artystyczny dywan tworzą niesamowicie ciepłą, zapraszającą atmosferę. 

Kryjówka pisarzy

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez vps architetti, Nowoczesny

Oto marzenie Hemingway’a – rustykalny loft na poddaszu, stworzony z myślą o stawiających swoje pierwsze  piśmiennicze kroki pisarzach. Styl panujący w pomieszczeniu jest luźny i nieformalny, ale też niesamowicie wykwintny. Nie będziesz mieć innego wyboru, jak tylko tworzyć najwspanialsze dzieła w tej niesamowitej kryjówce i zapoznawać się z klasykami mistrzów. Aby dodać pomieszczeniu kreatywności, umieść odtwarzacz muzyki na jednej z półek i relaksuj się przy nutach twoich ulubionych winyli. 

Szyk i elegancja

Projekty,  Salon zaprojektowane przez IOX Architekten GmbH, Minimalistyczny
IOX Architekten GmbH

Lindeneck – Privathaus in Schildow

IOX Architekten GmbH

W niektórych przypadkach minimalizm jest najlepszym rozwiązaniem, a ten przykład to potwierdza w stu procentach. Widzimy tu mocny nacisk na podstawowe wyposażenie – miejsce, gdzie można usiąść i zatopić się w lekturze oraz ogromny regał na książki rozciągający się od podłogi po sufit i będący ścianą działową. Dodaje on pomieszczeniu niesamowitego stylu i klasy. Możesz go wypełnić czym tylko chcesz. Ten jasny pokój z pewnością dostarczy Ci kreatywności i pomysłowości!

Który z tych niesamowitych pomysłów na pokoje do hobby i domowe biblioteczki spodobał Wam się najbardziej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu