Elegancja ze szklaną pergolą

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Elegancja ze szklaną pergolą

homify.Pl homify.Pl
Projekty,  Spa zaprojektowane przez Espaço do Traço arquitetura
Loading admin actions …

Każdy róg i kąt zyskuje na znaczeniu, gdy chodzi o wygodę i komfort. Staje się schronieniem i miejscem szczególnym dla strudzonego umysłu, który po ciężkim tygodniu nie marzy o niczym innym, jak odpoczynek i spokój.

Istnieje wiele sposobów na stworzenie sobie takiego relaksującego zakamarka. Jednym może być rozbudowa posiadanej rezydencji, innym zainstalowanie pergoli. Przestrzeń, którą chcielibyśmy zaprezentować Wam w niniejszym Katalogu Inspiracji, została zaaranżowana w przepięknej okolicy i otrzymała szczytne zadanie zapewnienia maksimum komfortu wszystkim tym, którzy ją odwiedzą. Zlokalizowana w samym środku lasu, dzięki architektom z biura Espaço do Traço, jest po prostu magiczna.

Użytkowana głównie jako SPA z sauną i jacuzzi, umożliwia wypoczynek niemalże na łonie natury. A połączenie natury z nowoczesnością to bez wątpienia strzał w dziesiątkę! Przyglądając się tej cudownej przestrzeni bliżej, delektujmy się każdym jej szczegółem. Być może zainspiruje nas ona do stworzenia czegoś własnego.

Skarpa

Prezentowane SPA architekci zaaranżowali na skarpie sprawiając tym samym, że całość z zewnątrz prezentuje się niesamowicie! Niewielka przestrzeń, którą należało zagospodarować, została wykorzystana skrupulatnie, co do centymetra. Postawienie na szklane ściany oraz przesuwne drzwi dało efekt niczym niezakłóconej jedności wnętrza obiektu z jego otoczeniem. O takiej pergoli z pewnością skrycie marzy każdy z nas!

Sceneria

Z perspektywy, z której zostało wykonane załączone zdjęcie, można nacieszyć oczy widokiem będącym codziennością dla właścicieli tego nowoczesnego obiektu. SPA, dzięki szklanym drzwiom przesuwnym, idealnie komponuje się z otoczeniem – nawet wówczas, gdy drzwi są zamknięte. Szklane, a zatem przecież jakoby w ogóle nieobecne.

Proste linie, drewniane belki i szklany dach dodają całości nowoczesności. Pomimo niewielkich rozmiarów, projekt i jego lokalizacja wręcz zapierają dech w piersiach.

Odpoczynek wśród drzew

Piękno okolicy nie pozostawia żadnych wątpliwości, jeżeli chodzi o wyjątkowość wybranego miejsca. Obiekt, otoczony wysokimi palmami, sosnami, a także drewnianym tarasem, wydaje się niemal namacalnie zapraszać do zajrzenia do środka. Drewno i szkło to odwieczne i urokliwe połączenie, które w zestawieniu z naturą dodaje miejscu jeszcze więcej intymności i magii.

Jacuzzi

Wielkim bohaterem naszej przestrzeni jest niewątpliwie jacuzzi. Umieszczone na drewnianym podkładzie, idealnie nadaje się nawet do wielogodzinnego relaksu. Zwłaszcza, że siedząc w nim można podziwiać niecodzienne widoki. Nowoczesne siedziska i inne drobne elementy dekoracyjne perfekcyjnie wieńczą dzieło.

Naturalne dekoracje

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Espaço do Traço arquitetura
Espaço do Traço arquitetura

Banheiro – Spa da floresta

Espaço do Traço arquitetura

Projekt wycisnął z natury maksymalnie wiele. Również wnętrze obiektu pełne jest przedmiotów zainspirowanych właśnie naturą. Umywalka w łazience wykonana z pnia drzewa, porcelanowe elementy oraz duże lustro idealnie komponują się z kolorem ścian w drewnianym odcieniu. Każdy szczegół jest absolutnie fantastyczny!

Na dobry sen

Na koniec zajrzyjmy jeszcze do sauny z nowoczesnym siedziskiem w kształcie fali. Zlokalizowane tuż przy nim okno umożliwia podziwianie pięknej okolicy w trakcie relaksu. Czyż to nie jest miejsce wręcz stworzone do tego, aby uciec od codziennych problemów?! Czyż życie naprawdę nie może być piękne?!

A Wy co sądzicie o tym projekcie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu