Elegancja ze szklaną pergolą | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Elegancja ze szklaną pergolą

homify.Pl homify.Pl
Rustykalne spa od Espaço do Traço arquitetura Rustykalny
Loading admin actions …

Każdy róg i kąt zyskuje na znaczeniu, gdy chodzi o wygodę i komfort. Staje się schronieniem i miejscem szczególnym dla strudzonego umysłu, którypo ciężkim tygodniu nie marzy o niczym innym, jak odpoczynek i spokój.

Istnieje wiele sposobów na stworzenie sobie takiegorelaksującego zakamarka. Jednym może być rozbudowa posiadanej rezydencji, innymzainstalowanie pergoli. Przestrzeń, którą chcielibyśmy zaprezentować Wam w niniejszymKatalogu Inspiracji, została zaaranżowana w przepięknej okolicy i otrzymałaszczytne zadanie zapewnienia maksimum komfortu wszystkim tym, którzy jąodwiedzą. Zlokalizowana w samym środku lasu, dzięki architektom z biura Espaçodo Traço, jest po prostu magiczna.

Użytkowana głównie jako SPA z sauną i wanną z hydromasażem, umożliwiawypoczynek niemalże na łonie natury. A połączenie natury z nowoczesnością tobez wątpienia strzał w dziesiątkę! Przyglądając się tej cudownej przestrzenibliżej, delektujmy się każdym jej szczegółem. Być może zainspiruje nas ona dostworzenia czegoś własnego.

Skarpa

Prezentowane SPA architekci zaaranżowali na skarpie sprawiając tym samym, że całość z zewnątrz prezentuje się niesamowicie! Niewielka przestrzeń, którą należało zagospodarować, została wykorzystana skrupulatnie, co do centymetra. Postawienie na szklane ściany oraz przesuwne drzwi dało efekt niczym niezakłóconej jedności wnętrza obiektu z jego otoczeniem. O takiej pergoli z pewnością skrycie marzy każdy z nas!

Sceneria

Z perspektywy, z której zostało wykonane załączone zdjęcie, można nacieszyć oczy widokiem będącym codziennością dla właścicieli tego nowoczesnego obiektu. SPA, dzięki szklanym drzwiom przesuwnym, idealnie komponuje się z otoczeniem – nawet wówczas, gdy drzwi są zamknięte. Szklane, a zatem przecież jakoby w ogóle nieobecne.

Proste linie, drewniane belki i szklany dach dodają całości nowoczesności. Pomimo niewielkich rozmiarów, projekt i jego lokalizacja wręcz zapierają dech w piersiach.

Odpoczynek wśród drzew

Piękno okolicy nie pozostawia żadnych wątpliwości, jeżeli chodzi o wyjątkowość wybranego miejsca. Obiekt, otoczony wysokimi palmami, sosnami, a także drewnianym tarasem, wydaje się niemal namacalnie zapraszać do zajrzenia do środka. Drewno i szkło to odwieczne i urokliwe połączenie, które w zestawieniu z naturą dodaje miejscu jeszcze więcej intymności i magii.

Basen z hydromasażem

Wielkim bohaterem naszej przestrzeni jest niewątpliwie basen z hydromasażem. Umieszczony na drewnianym podkładzie, idealnie nadaje się nawet dowielogodzinnego relaksu. Zwłaszcza, że siedząc w nim można podziwiaćniecodzienne widoki. Nowoczesne siedziska i inne drobne elementy dekoracyjne perfekcyjniewieńczą dzieło.

Naturalne dekoracje

Projekt wycisnął z natury maksymalnie wiele. Również wnętrze obiektu pełne jest przedmiotów zainspirowanych właśnie naturą. Umywalka w łazience wykonana z pnia drzewa, porcelanowe elementy oraz duże lustro idealnie komponują się z kolorem ścian w drewnianym odcieniu. Każdy szczegół jest absolutnie fantastyczny!

Na dobry sen

Na koniec zajrzyjmy jeszcze do sauny z nowoczesnym siedziskiem w kształcie fali. Zlokalizowane tuż przy nim okno umożliwia podziwianie pięknej okolicy w trakcie relaksu. Czyż to nie jest miejsce wręcz stworzone do tego, aby uciec od codziennych problemów?! Czyż życie naprawdę nie może być piękne?!

A Wy co sądzicie o tym projekcie?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu