15 małych łazienek, które musicie zobaczyć, zanim odnowicie swoje

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

15 małych łazienek, które musicie zobaczyć, zanim odnowicie swoje

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesna łazienka od Imativa Arquitectos Nowoczesny
Loading admin actions …

Uczynienie łazienki miejscem wygodnym i przytulnym wymaga dużego nacisku na detale. Jest to pomieszczenie, które odgrywa kluczową rolę w każdym domu- to właśnie tutaj dbamy o siebie i swoje ciała, zaczynając i kończąc każdy dzień. Łazienka jest niezwykle istotna dla jakości naszego codziennego życia.

W tym Katalogu Inspiracji zebraliśmy piętnaście projektów małych łazienek, które, mamy nadzieję, zainspirują zwłaszcza tych, zamierzających odremontować to pomieszczenie w swoim domu. Zapraszamy do oglądania!

1. Nie zapomnij o drewnie!

Drewno to doskonała opcja, dzięki której łazienka stanie się bardziej naturalna. Warto jednak pamiętać, aby przy wyborze konkretnego drewna zwrócić uwagę na jego odporność na wilgotność i zalanie.

2. Udekorowana mozaiką

Jest niezliczona ilość opcji dekorowania łazienki kafelkami. Jedną z najlepszych jest wykończenie pomieszczenia przy pomocy mozaiki. Motyw powtarzalnych, kolorowych wzorów z pewnością ożywi każde wnętrze.

3. Naturalne akcenty

Naturalny akcent w postaci ściany z naturalnego kamienia może zupełnie odmienić charakter łazienki. Wielką różnicę robią także rośliny doniczkowe.

4. Elegancja kamienia

Wyeksponowany naturalny kamień jest w stanie wykreować spektakularną grę kontrastów. Jego naturalna tekstura może zostać podkreślona odpowiednio dobranym oświetleniem.

5. Luksusowe wykończenia

Marmur to rozwiązanie eleganckie, które wzbogaca aranżację łazienki naturalnymi wzorami i sporą dozą wyrafinowania.

6. Tajemniczo oświetlona

Światło staje się kolorem. Wydobywające się jakoby z wnętrza umywalki, kreuje w pomieszczenie grę refleksów i cieni.

7. W stylu eklektycznym

Jeżeli łazienka jest niewielka, aranżacja w stylu eklektycznym to dobre rozwiązanie na problem z niewykorzystanymi kątami. Różnorodność wzorów, kolorów i materiałów ożywi każdej, nawet najmniejsze wnętrze.

8. Piękno zróżnicowanych tekstur

Aby w sposób efektywny odseparować od siebie odrębne obszary w łazience, bez konieczności uciekania się do solidnych, fizycznych granic, warto postawić na zróżnicowane tekstury.

9. Magia luster

Lustro jest niezbędnym elementem każdej łazienki. To także świetne rozwiązanie, aby optycznie powiększyć przestrzeń tego pomieszczenia. Jak widać na zdjęciu, w łazience wąskiej lustro na długiej ścianie jest w stanie wizualnie poszerzyć jej wnętrze.

10. Z akcentem kolorystycznym

Wyrazisty kolor jest w stanie dokonać cudów w monotonnie urządzonej łazience. Ożywia jej przestrzeń i nadaje wnętrzom charakteru.

11. Rustykalna i nowoczesna

Wiejska łazienka od homify Wiejski Kamień

Aranżacja łącząca w sobie elementy stylu rustykalnego z nowoczesnym designem to strzał w dziesiątkę- czego najlepszym dowodem jest projekt ze zdjęcia.

12. Surowe betonowe ściany

Beton to ciekawy materiał wykorzystywany współcześnie do wykańczania wnętrz. Surowy, szorstki, ale potrafiący prezentować się niezwykle stylowo, gdy zestawiony z innymi materiałami i odpowiednio dobranym oświetleniem.

13. Naturalne światło

Nowoczesna łazienka od Arki3d Nowoczesny

Łazienka, do której naturalne światło ma swobodny dostęp, będzie wydawać się nie tylko większa i nowocześniejsza, ale i poprawi się w niej wentylacja.

14. Tworząc nowe miejsca

Wielofunkcyjne i praktyczne meble łazienkowe pozwolą utrzymać wnętrze łazienki w porządku i dobrej organizacji. Świetnie nadają się do wypełnienia trudnych w zagospodarowaniu kątów.

15. Z luksusowym prysznicem

Nowoczesny prysznic z hydromasażem i wielopoziomowymi słuchawkami zapewni fantastyczne doznania, ożywiając o poranku i relaksując wieczorem.

Który pomysł najbardziej Wam się podoba?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu