Od zwykłej łazienki do oazy wellness

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Od zwykłej łazienki do oazy wellness

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Wcześniej czy później dla każdej łazienki nadchodzi czas remontu. Jeżeli oczywiste jest, że lata świetności ma już ona dawno za sobą i nie gwarantuje najwyższego komfortu użytkowania, nadszedł czas na zmiany. Współcześnie łazienkom nadaje się charakter zbliżony do spa, oazy wellness, wprowadzając do nich nie tylko standardowe elementy wyposażenia, ale i te bardziej luksusowe. Obejrzyjcie jeden z przykładów renowacji łazienki, której nadano wyjątkowy charakter.

Przed: staromodna i niepraktyczna

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny Kompozyt drewna i tworzywa sztucznego

Łazienka zlokalizowana była w pomieszczeniu na poddaszu, co znacznie utrudniało jej funkcjonalną aranżację. Wnętrze prezentowało się raczej staromodnie, a dostępne 6,6 metrów kwadratowych zdawało się być przepełnione. Architekci mieli na szczęście świetny pomysł na to, jak odnowić i odświeżyć tę łazienkę.

Przed: sztampa

od homify Nowoczesny

Łazienka była nie tylko staromodna, ale i też zupełnie pozbawiona spektakularnych elementów. Nie ma nic nudniejszego niż zwyczajne białe kafelki, biała armatura i zwyczajne meble. Właściciele domu, którego część stanowiła ta łazienka, pragnęli wnętrza, które byłoby nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale i robiło wrażenie.

Po: wypełniona światłem oaza

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny Kompozyt drewna i tworzywa sztucznego

Co za zachwycająca przemiana! Po remoncie łazienka jest nie tylko o wiele jaśniejsza, ale i zdaje się być przestronniejsza. Nowe meble o drewnianych frontach zapewniają więcej miejsca na przechowywanie, dzięki czemu w pomieszczeniu panuje porządek i ład. Jasne drewno pięknie łączy się z białymi blatami i beżowymi płytkami na ścianach i podłogach. Istotną rolę odgrywa także oświetlenie, dopełniające naturalne światło swobodnie wpadające przez okno dachowe.

Po: praktyczna i wygodna w użytkowaniu

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny

Nowa łazienka jest także o wiele bardziej funkcjonalna. Poza liczniejszymi miejscami na przechowywanie przyborów toaletowych i kosmetyków, znalazło się w niej także miejsce na wygodny, przeszklony prysznic z miejscem do siedzenia.

Po: praktyczne rozwiązania

Nowoczesna łazienka od homify Nowoczesny

Urządzanie łazienki na poddaszu wiąże się z licznymi wyzwaniami. Skosy są trudne do zagospodarowania i znacznie zmniejszają metraż pomieszczenia. W tym przypadku wykorzystano je niezwykle pomysłowo, dopasowując meble i lustro do kształtu wnętrza. W ten sposób każdy jego metr kwadratowy został funkcjonalnie wykorzystany.

Więcej o łazienkach na poddaszu dowiecie się z Katalogu Inspiracji Łazienka na poddaszu – jak urządzić?

Jak Wam się podoba ta przemiana?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu