10 pomysłów na unikatowy hol

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

10 pomysłów na unikatowy hol

Alicja Olko Alicja Olko
Beton udomowiony – czyli nowoczesne mieszkanie w Krakowie.: styl , w kategorii Korytarz, przedpokój zaprojektowany przez ARTEMA  PRACOWANIA ARCHITEKTURY  WNĘTRZ ,Nowoczesny
Loading admin actions …

Przedpokój, hol czy wiatrołap- bez względu na to, jak nazywamy obszar znajdujący się od razu po wejściu do domu, nie ulega wątpliwości, że jest to miejsce często pomijane podczas aranżacji wnętrz. A spełnia przecież zupełnie inną rolę, niż jedynie przestrzeń, w której zostawiamy nasze płaszcze i buty. Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, które widzą wchodzący do domu goście i to ono odpowiada za początkowe wrażenie, jakie nasze wnętrza wywołują.

Oto dziesięć pomysłów na to, jak urządzić i udekorować hol, aby był przestrzenią jeszcze bardziej wyjątkową.

1. Zrób miejsce na dużą garderobę

Meble do stylowej willi w małopolsce: styl , w kategorii  zaprojektowany przez Zirador - Meble tworzone z pasją,Klasyczny
Zirador – Meble tworzone z pasją

Meble do stylowej willi w małopolsce

Zirador - Meble tworzone z pasją

Jeżeli masz w przedpokoju wystarczająco miejsca, przeznacz je na dużą garderobę. Jest to rozwiązanie praktyczne, gdyż to właśnie za jej drzwiami w estetyczny sposób ukryć można płaszcze, buty, parasole i inne rzeczy, które nie powinny zajmować miejsca w holu.

2. Zaprojektuj hol w stylu industrialnym

Mieszkanie w kamienicy: styl , w kategorii Korytarz, przedpokój zaprojektowany przez Mint&Brisk,Skandynawski
Mint&Brisk

Mieszkanie w kamienicy

Mint&Brisk

Urządzanie w stylu industrialnym to wciąż silny trend w aranżacji wnętrz. Pozbądź się tapety, a w jej miejsce pozostaw gołe ściany, na przykład z cegły. Do tego elementy oświetlenia niczym ze starego magazynu oraz proste, funkcjonalne meble- efekt WOW gwarantowany!

3. Wybierz oryginalny wieszak

44m2 dla dwójki!: styl , w kategorii Korytarz, przedpokój zaprojektowany przez idea projekt,Skandynawski
idea projekt

44m2 dla dwójki!

idea projekt

Wieszak to nie tylko funkcjonalny element wyposażenia każdego przedpokoju- może stać się także jego główną dekoracją. Zdecyduj się na taki o oryginalnym kształcie, wykonany z ciekawego materiału i ciesz się niepowtarzalnym efektem.

4. Postaw na dekoracje ścienne

Przedpokój to świetne miejsce na to, aby wyeksponować ciekawe dekoracje ścienne. Przyciągną one wzrok każdej przekraczającej próg osoby i sprawią, że zwykły hol nagle wyda się o wiele ciekawszy.

5. Umieść w przedpokoju duże lustro

Beton udomowiony – czyli nowoczesne mieszkanie w Krakowie.: styl , w kategorii Korytarz, przedpokój zaprojektowany przez ARTEMA  PRACOWANIA ARCHITEKTURY  WNĘTRZ ,Nowoczesny
ARTEMA  PRACOWANIA ARCHITEKTURY  WNĘTRZ

Beton udomowiony – czyli nowoczesne mieszkanie w Krakowie.

ARTEMA PRACOWANIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ

Każdy przedpokój powinien być wyposażony w duże lustro, najlepiej taki, które obejmuje całą sylwetkę. Sprawdza się nie tylko przed wyjściem z domu, w celu sprawdzenia tego, jak się wygląda, ale także spełnia ważną rolę pod względem aranżacyjnym, optycznie powiększając przestrzeń.

6. Wyposaż hol w praktyczne siedzisko

Miejsce do siedzenia w przedpokoju to konieczność- idealne, gdy trzeba poczekać na szykującą się osobę lub wygodnie spocząć, aby zawiązać buty. Niezwykle praktyczne są siedziska ze schowkiem w środku, zapewniające dodatkowe miejsce na przechowywanie.

7. Wprowadź wyraziste kolory

miniszyk: styl , w kategorii Korytarz, przedpokój zaprojektowany przez unikat:lab,Minimalistyczny
unikat:lab

miniszyk

unikat:lab

Jasne, wyraziste kolory to świetny sposób na to, aby ożywić wnętrze każdego holu. Najlepiej wprowadzić je w formie niewielkiego mebla lub dodatku.

8. Wybierz inny materiał na podłogę

Gdy przedpokój łączy się bezpośrednio ze strefą dzienną, warto rozróżnić go za pomocą odmiennej podłogi. Inny materiał na jej pokrycie wprowadzi nie tylko dynamikę do wnętrz, ale i wizualnie rozgraniczy od siebie dwa osobne obszary.

9. Zainwestuj w świeże kwiaty

Mieszkanie 01: styl , w kategorii Korytarz, przedpokój zaprojektowany przez ARTEFEKT,Nowoczesny
ARTEFEKT

Mieszkanie 01

ARTEFEKT

Nic tak nie mówi witaj w domu!, jak świeże, pachnące kwiaty. To najlepszy sposób na wspaniałe pierwsze wrażenie oraz przyjemny zapach unoszący się już od progu.

10. Zapewnij dostęp naturalnego światła

Jasny, wypełniony naturalnym światłem przedpokój automatycznie sprawia dobre pierwsze wrażenie. Aby wpuścić światło do środka, warto zdecydować się na drzwi wejściowe ze szklanymi szybkami.

Który pomysł podoba Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu