Od sztampy do domu z oszałamiającym efektem!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Od sztampy do domu z oszałamiającym efektem!

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesne domy od LABOR WELTENBAU ARCHITEKTUR Nowoczesny
Loading admin actions …

Nie jest niczym dziwnym fakt, iż po pewnym czasie każdy z nas pragnie odremontować własny dom i nadać mu bardziej nowoczesny charakter. Właściciele tego domu pragnęli także zwiększyć jego powierzchnię użytkową, przystosowując ją do potrzeb rozrastającej się rodziny. Architekci stanęli na wysokości zadania i nie tylko spełnili życzenia inwestorów, ale i nadali budynkowi zupełnie nowy charakter. Przekonajcie się sami!

Przed: dom w poprzednim wcieleniu

Choć dom był duży, nie ulegało wątpliwości, że jego lifting nie byłby złym pomysłem. Jego fasada czasy swojej świetności miała już dawno za sobą i wyglądała staro. Architekci postanowili nie tylko odświeżyć wygląd budynku, ale i nadać mu współczesny charakter. Obejrzyjcie efekty tej przebudowy!

Po remoncie

Co za przemiana! Zachowano podstawowy kształt bryły budynku, jednak urozmaicono ją o lekką, białą konstrukcję, dzięki czemu osiągnięto futurystyczny efekt. Fasadę odświeżono, a okna wymieniono. Od strony ogrodu na piętrze stworzono przestronny taras, gdzie znalazło się miejsce na wygodne meble wypoczynkowe i dekoracyjne rośliny.

Od strony ulicy

Z tej perspektywy dom wcale nie wydaje się aż taki duży. Jego główna część rozciąga się na tyłach działki, a z przodu budynek prezentuje się raczej minimalistycznie i skrycie. Przeszklona jest jedynie strefa wejścia, dzięki czemu zagwarantowano maksymalny poziom prywatności.

Otwarta strefa dzienna

Z perspektywy kuchni spoglądamy na strefę dzienną, zaprojektowaną na otwartym planie. Wnętrze domu bazuje na aranżacji minimalistycznej, powierzchnie ścian i podłóg są jasne, a meble cechuje nowoczesny, prosty design. Naturalne światło swobodnie wpada przez liczne przeszklenia, odbijając się od białych ścian i potęgując wrażenie jasności.

Stylowe wyposażenie

Jadalnia jest jednym z tych pomieszczeń w domu, które wprawiają w prawdziwy zachwyt. Na tle białych ścian ustawiono drewniany stół, otoczony czarnymi i białymi krzesłami o ciekawym designie. Obszar ten ożywiają rośliny doniczkowe oraz modne dodatki i dekoracje.

Królewska łazienka

Jeszcze jedno wnętrze, obok którego nie można przejść obojętnie. Łazienkę wykończono naturalnym kamieniem o beżowym odcieniu, pięknie komponującym się z białą armaturą oraz złotymi dodatkami. Wzrok przyciąga wolnostojąca wanna, ustawiona na podeście, w której zażywać można królewskich kąpieli.

Taras

Obszar tarasu i salonu zdaje się stanowić jedną całość, a to za sprawą wielkoformatowego okna. Taras wyposażono w wygodne miejsca do siedzenia, aby uprzyjemnić relaksujące chwile na nim spędzane. To właśnie tutaj przenosi się życie domowników wiosną i latem.

Jak podobają Wam się wnętrza domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu