Rodzinny dom pełen światła | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Rodzinny dom pełen światła

mszpakowska mszpakowska
od Oscar Hernández - Fotografía de Arquitectura
Loading admin actions …

Ten katalog inspiracji zawdzięczamy  pracy meksykańskiego fotografa Oscara Hernandez, który uwiecznił dla nas prosty dom, pełen luksusu.

Wśród płaskich, nijakich konstrukcji, ten dom zza oceany wyróżnia się swoją elegancją i funkcjonalnością. Priorytetem jest tutaj naturalne światło. Aby to zapewnić, zastosowano szereg mechanizmów, które pozwolą osiągnąć założony cel. Zapraszamy do oglądania!

Od strony ulicy

Choć możemy zaobserwować nowoczesny design, fasada nawiązuje do klasycznych elementów. Minimalny łuk ,który znajduje się nad gankiem, zapewni odizolowanie od gorących promieni słonecznych i wprowadzi odrobinę intymności.

Niemal cała fasada utrzymana jest w kolorach szarości, a towarzyszący jej beż jest prosty i nie ingeruje w odbiór spokojnego krajobrazu.

Wnętrze

Widok wewnątrz jest niesamowity. Piękne, reprezentacyjne schody zachwycają klasyczną formą oraz eleganckim stylem.

W tym miejscu mamy do czynienia z materiałami najwyższej jakości, czego dowód znajdziemy na podłodze, ścianach, balustradzie, a nawet w pięknym fotelu.

Jasna przestrzeń jest tutaj zauważalna na pierwszy rzut oka. Wydłużone okna pozwalają wpadać promieniom słonecznym ośrodka i zdobić wnętrze swoim blaskiem.

Pod sufitem

Co powiesz na takie rozwiązanie? Niewiarygodne! Szereg okien dachowych zapewnia dodatkowe źródło światła. Jest to idealne rozwiązanie dla domów, których celem jest jasna, ciepła przestrzeń. Dodatkowo, jest to wspaniały element dekoracyjny.

Otwarte i jasne wnętrza

Parter zaaranżowano w nowoczesnej formie przestrzeni otwartych, i znajdziemy tutaj kuchnię, salon oraz jadalnię. Sypialnie oraz łazienki ulokowane są na pierwszym piętrze.  Pod schodami zaaranżowano zaś niewielką łazienkę dla gości.

Z tej perspektywy wydziwimy, jak wspaniale salon łączy się z patio. To idealne rozwiązanie, jeśli lubimy korzystać z uroków ogrodu.

Salon

Niektóre meble znajdujące się w salonie nawiązują do epoki Ludwika XV. Otwarty sufit pozwala na powiększenie oraz rozjaśnienie wnętrza, które służyć ma jako przestrzeń do wypoczynku.

Od strony salonu widzimy, że sufitowe świetliki wspaniale rozjaśniają schody, których ciemna balustrada wspaniale prezentuje się na tle jasnych ścian.

Pomimo minimalistycznej, chłodnej aranżacji, dom jest bardzo przytulny i ciepły, a wszystko to za sprawą mebli oraz obecności drewna.

Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, odwiedź z nami 180 metrów elegancji i dobrego stylu

Jak podoba Ci się dom pełen światła?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu