8 nowoczesnych, wymarzonych domów jednorodzinnych

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

8 nowoczesnych, wymarzonych domów jednorodzinnych

mszpakowska mszpakowska
PROJEKT DOMU EX 13 - nowoczesna stodoła w najlepszym wydaniu! Nowoczesne domy od Pracownia Projektowa ARCHIPELAG Nowoczesny
Loading admin actions …

W obecnych czasach często możemy napotkać osiedla domków z katalogu, gdzie wszystkie budynki są identyczne i przez to ich widok wydaje się nudny. W tym artykule pokażemy Wam różne oblicza domów jednorodzinnych z ogrodami jak ze snu. Różne style powodują, że każdy znajdzie coś dla siebie, znajdzie dom, który w stu procentach trafi w jego gust. Zapraszamy do obejrzenia ośmiu inspirujących domów!

1. Basen i taras

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG Nowoczesne domy od Pracownia Projektowa ARCHIPELAG Nowoczesny
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Komfort i wygoda to priorytet domu jednorodzinnego, zwłaszcza, jeśli gospodarze lubią spędzać ciepłe popołudnia na zewnątrz. Latem można tutaj cieszyć się promieniami słońca na tarasie oraz korzystać z uroków prywatnego basenu, który jest marzeniem sporej części z nas. Aby w stu procentach móc oddać się przyjemnościom, dom oferuje nam leżaki oraz stylowe oświetlenie.

Jeśli szukasz odpowiedniego domu dla siebie, warto skontaktować się z jednym z naszych architektów, który pomoże wybrać Ci odpowiednie rozwiązanie.

2. Kontrast kolorów

Białe ściany fantastycznie kontrastują z czarnym dachem. Witalności całemu obrazowi dodaje przestronny ogród, który został starannie zaplanowany przez architektów krajobrazu. Elewacja, która składa się z kontrastujących kolorów oraz ciepłego odcienia drewna, idealnie łączy się z łagodnymi barwami natury. Dom zaprojektowany w nowoczesnym stylu  odpowiada potrzebom całej rodziny i może stać się prawdziwym miejscem odpoczynku.

3. Ciepły i przyjazny

elewacja frontowa od D C K
D C K

elewacja frontowa

D C K

Kontynuujemy z projektem, który przyciąga uwagę za sprawą swej oryginalnej architektury. Murowany parter pięknie kontrastuje z piętrem wyłożonym boazerią. Musimy przyznać, że projektanci są mistrzami w zdobieniu domów z pomocą fasad. Duże, szklane drzwi prowadzące do salonu doskonale integrują wnętrze z pięknem otaczającej przyrody i zapewniają wspaniały, utopijny krajobraz.

4. Urok klasycznego stylu

Dom, który doskonale wpasowuje się w klasyczne kanony architektury. Ponownie możemy znaleźć tutaj bezpieczny związek czerni i bieli, które zawsze wygląda doskonale, a w połączeniu z zielonym ogrodem prezentuje się przepięknie. Przyjazny i ciepły klimat rodzinnego domu jest nieodłącznym towarzyszem tego miejsca.

5. Oświetlenie i krajobraz

PROJEKT DOMU EX 13 - nowoczesna stodoła w najlepszym wydaniu! Nowoczesne domy od Pracownia Projektowa ARCHIPELAG Nowoczesny
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

PROJEKT DOMU EX 13 – nowoczesna stodoła w najlepszym wydaniu!

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Kto nie marzy o domu, który skąpany będzie w naturalnym świetle oraz dostarczy pięknych krajobrazów? Ten nowoczesny dom z otwartymi oknami, ogromnymi przeszkleniami oraz o oryginalnej konstrukcji jest uosobieniem nowatorskiego toku myślenia architektów, którzy dokładają wszelkich starań, aby stworzyć dom komfortowy.

6. Ozdobna elewacja

Ten dom pozwala na wykorzystanie poddasza, dzięki czemu możemy stworzyć wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Oryginalna architektura przyciąga wzrok sąsiadów, a wszystko za sprawą ciekawej, niebanalnej fasady.

7. Nowoczesny i minimalistyczny

Ten projekt w pełnym wymiarze pokazuje modernistyczne podejście do budownictwa. Choć architektura jest minimalistyczna, wszystko jest niesamowicie luksusowe. Duży obszar zewnętrzny, z tarasem oraz basenem, jest uosobieniem marzeń o domu, który pozwoli na komfortowe życia w odizolowaniu od miejskiego zgiełku.

8. Neutralne kolory

PROJEKT DOMU Ralf G1 – nowoczesny i energooszczędny dom do 100 m² Nowoczesne domy od Pracownia Projektowa ARCHIPELAG Nowoczesny
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

PROJEKT DOMU Ralf G1 – nowoczesny i energooszczędny dom do 100 m²

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

W tym domu znajdziemy biel oraz stonowane, jasne kolory, które są całkowicie zgodne z obecnymi trendami. Aranżacja ogrodu jest doskonałym przykładem estetyki i komfortu. Leżaki ustawione są na drewnianej podłodze, a całość sprawia, że wprost nie możemy oderwać wzroku od tego pięknego domu pełnego stylu i elegancji.

Odwiedź katalog  Zachwycający dom jednorodzinny i zobacz nowoczesny dom w pełnym wydaniu!

Który z domów jest tym, w którym chciałbyś zamieszkać?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu