Szary dom, nie dla szarej myszki!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Szary dom, nie dla szarej myszki!

A.D. A.D.
Nowoczesna jadalnia od KitzlingerHaus GmbH & Co. KG Nowoczesny
Loading admin actions …

Dom jednorodzinny, który Wam dziś zaprezentujemy jest naprawdę wyjątkowy! Zdecydowanie powinien on przypaść do gustu tym z Was, którzy uwielbiają ponadczasowy minimalizm. Z zewnątrz, jest bardzo spokojny i prosty a w środku, zachwyca dobrym gustem i smakiem. Nasi specjaliści, architekciKITZLINGERHAUS GMBH & CO. KG,dołożyli wszelkich starań, by stworzyć dom o ogromnej funkcjonalności. Niezaprzeczalnym atutem całego budynku jest również jego niesamowity design. Dzięki eleganckiej, prostej bryle z płaskim dachem, elewacji z drewna w kolorze antracytu i dużym oknom, ten dom przyciąga uwagę przechodniów.

Zobaczcie razem z nami, ten niesamowity, nowoczesny dom, o specyficznym charakterze, ale pozbawiony niepotrzebnej ekstrawagancji! Zapraszamy…

Wygląd zewnętrzny

Z zewnątrz dom jest bardzo ładny, wyraźnie wyróżnia się na tle sąsiednich domów i okolicy. W około, dominują domy z klasycznej cegły z dwuspadowym dachem i jasnym tynkiem. Ten budynek oferuje nowoczesny, regularny wygląd: antracytowa, drewniana elewacja i okna  z ciemnego aluminium. Działka wokoło, jest równie minimalistycznie zaaranżowana co sama bryła budynku. To miejsce jest wyjątkowe!

Wejście głowne

I tutaj niespodzianka… W tym minimalistycznym domu znalazło się trochę miejsca na szaleństwo i eksperyment z nowoczesnymi trendami. Soczysta zieleń na drzwiach to doskonałe rozwiązanie. Dzięki temu wejście jest nietypowe, w dobrym znaczeniu tego słowa. Wentylowana fasada zapewnia optymalny klimat we wnętrzu.

Połączenie szarości z żywą zielenią jest bardzo na czasie.Obok wejścia stanął stoliczek, przy którym można usiąść i poobserwować okolicę. 

Wnętrze domu

W środku, dom jest niezwykle przytulny. Ciepłe, drewniane podłogi nadają mu specyficzny charakter. Deski z dębu dodają ciepła i naturalności i tworzą uderzający kontrast z gładkimi białymi ścianami. Wszędzie czuć rustykalny urok. Część dzienne jest rozplanowana w kształcie litery L. Na końcu jest kuchnia, w środku jadalnia a na początku salon. Dzięki temu, zapachy i hałasy z kuchni nie przeszkadzają w wypoczynku.

Kuchnia

Tutaj widzimy otwartą kuchnię, bardzo komfortową i funkcjonalną. Jej stylistyka jest spójna z resztą domu. Wszędzie jest dużo naturalnego światła, które sprawia, że przestrzeń wydaje się jeszcze większa. Nasi specjaliści chcieli stworzyć przestrzeń, którą cechowałaby przestronność oraz otwartość. Patrząc na to zdjęcie nie sposób temu zaprzeczyć.

Pokój nastolatka

Teraz przeniesiemy się na górę. Nawet tutaj jest bardzo stylowo i harmonijnie. Uporządkowane zdjęcia i plakaty nie powodują chaosu. Fajne kolory, modne meble, duża przestrzeń – to wszystko sprawia, że w tym pokoju na pewno żyje się miło. Podłoga, jest tutaj taka jak w całym domu, ściany również są białe, tylko jedną z nich pomalowano na inny kolor aby wnętrze stało się bardziej dynamiczne. 

Łazienka

Na górze są sypialnie dla całej rodziny i to obfite spa. Łazienka dowodzi również entuzjastycznemu podejściu rodziny do drewna, jako surowca w budownictwie:Płytki podłogowe imitują naturalną deskę, która jest w całym domu. Wygodna wanna, umywalki i lustra, wszystko z najwyższej jakości, najlepszych materiałów. 

Zobaczcie: 35 łazienek marzeń!

Rzut oka z zewnątrz

Na koniec spójrzmy jak przytulnie i rodzinnie prezentuje się ten dom, gdy spojrzymy do środka z zewnątrz, przez szybę. Ciepłe kolory, domowa atmosfera, wygoda i komfort. Do tego nowoczesne meble. Idealna harmonia, spokój i ład. Wspaniałe miejsce! 

Chcielibyście w nim zamieszkać? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu