Przed i po: 5 bajecznych transformacji sypialni

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przed i po: 5 bajecznych transformacji sypialni

A.D. A.D.
Virginia Water Apartment - Surrey Nowoczesna sypialnia od Bhavin Taylor Design Nowoczesny
Loading admin actions …

Podstawowym meblem, który sprawia, że dane pomieszczenie staje się sypialnią, jest oczywiście łóżko! Chociaż ten minimalistyczny pogląd może wciąż być aktualny, w odniesieniu do niektórych akademików czy hoteli, w domu potrzeba nam czegoś więcej. Harmonijna sypialnia to znacznie więcej niż tylko materac dopasowany do łóżka i pościel.

Aby to udowodnić, mamy dla Was dzisiaj najbardziej fascynujące zmiany w pięciu pokojach. Każda transformacja wygląda ciekawie i intrygująco, dzięki naszym profesjonalistom, architektom wnętrz, którzy zajęli się przygotowaniem projektu. Zobaczcie sami, jak wiele można wyczarować na paru metrach kwadratowych, nie uwierzycie! 

1. Przed: Zabałaganione miejsce

Ta sypialnia posiada coś, czego w wielu innych sypialniach brakuje: dużo miejsca! Niestety, wykorzystano to kompletnie bez sensu. Cały pokój wcale nie jest harmonijny.  Wszędzie panuje bałagan, są porozrzucane ubrania, chyba brakuje miejsca, w którym można te wszystkie rzeczy przechowywać… Jak można tu odpocząć po długim dniu?

2. Po: Harmonijna, jasna i ciekawa sypialnia

Gloucester Road Penthouse Nowoczesna sypialnia od Bhavin Taylor Design Nowoczesny
Bhavin Taylor Design

Gloucester Road Penthouse

Bhavin Taylor Design

Czasami zmiany muszą być radykalne – stare musi odejść by pojawiło się nowe, lepsze. Remont, w tym wypadku okazał się idealnym pomysłem. Ponieważ szczególnie duże przestrzenie często cierpią z powodu zbyt małej ilości światła dziennego, okno zostało powiększone. W rezultacie, przestrzeń  jest wypełniona po brzegi naturalnym światłem. Nawet chaos zniknął. Wszystko ma teraz swoje miejsce. Naprawdę dobre połączenie nowoczesnych elementów, w kontrastowych kolorach. Pozytywne miejsce, w którym chce się przebywać!

3. Przed: pusto i nieprzyjemnie

Sflaczały materac bez pościeli i ciemny sufit? Czy to naprawdę jest sypialnia? Taki pokój to wręcz grzech, ponieważ poddasze i ciekawe okna oferują tak wiele możliwości przyjemnego projektowania. Szkoda nie korzystać. Tutaj mogłoby być naprawdę cudownie…  

4. Po: Pomieszczenie jak ze snu

Bez magii, ale z dużą dawką pozytywnych uczuć specjaliści z Inuk Home Studio stworzyli tu absolutnie rewelacyjną krainę. Dwie lampki nocne, w odcieniu modnej miedzi, ustawiono symetrycznie po obu stronach łóżka. Unikatowe okno jest oczywiście uroczym akcentem w stylu country. Indywidualny charakter sypialni został zachowany, i jest wygenerowany przez nowoczesny turkusowy kolor. Zabawny akcent delikatnej łąki  kwiatowej na pościeli pozostaje w doskonałej harmonii ze stylem ramy okiennej. To naprawdę sypialnia ze snu! 

5. Przed: kuchnia czy jeszcze sypialnia?

마이크로하우스 리모델링 od OUA 오유에이 Nowoczesny
OUA 오유에이

마이크로하우스 리모델링

OUA 오유에이

Konstrukcja ściany mocno przypomina piękną łazienką, podczas gdy ciemny fornir może, w wielu salonach, być podstawą wspaniałej atmosfery. Ale co sprawia, że w tym pokoju jest łóżko? Nadal nie wiemy, jako goście, czy jesteśmy w kuchni czy sypialni? A może w salonie? Tutaj pilnie potrzebna jest interwencja architekta!

6. Po: wielofunkcyjny pokój, w dobrym guście

마이크로하우스 리모델링 Nowoczesna kuchnia od OUA 오유에이 Nowoczesny
OUA 오유에이

마이크로하우스 리모델링

OUA 오유에이

Choć to mała przestrzeń jest w niej wystarczająco dużo miejsca na spektakularne zmiany. Teraz zrobiło się tu pięknie i jasno! Spojrzenie na pomieszczenie ujawnia jego prawdziwą funkcję: jest w rzeczywistości połączeniem sypialni i gabinetu. Zlew został usunięty, ponieważ nie był potrzebny. Wspaniały kontrast: lawenda,biel, elementy drewna – to wszystko sprawiło że w tym miejscu chce się przebywać. Dobra robota. 

7. Przed: sypialnia bez szafy, z potencjałem

Coś wydaje się być nie w porządku z tej sypialni. W tej sypialni nie ma szafy… Pomieszczenie wydaje się ciemne i zagracone. Potencjałem jest piękne rzeźbione łóżko ale w tych okolicznościach nie wygląda dobrze. Zdaje się być ciężkie i przytłaczające. A biała pościel nie zachęca do wypoczynku…  

8. Po: zachwycająca!

Virginia Water Apartment - Surrey Nowoczesna sypialnia od Bhavin Taylor Design Nowoczesny
Bhavin Taylor Design

Virginia Water Apartment – Surrey

Bhavin Taylor Design

Jak tu pięknie! Nie możemy oderwać wzroku od kolorowej, ekstrawaganckiej tapety na ścianie. Wszędzie pełno intensywnych, ożywiających kolorów a wspaniałe antyczne łóżko, jest wreszcie bohaterem sypialni! Dużo się tu dzieje, ale wszystko jest w bardzo dobrym guście, pełne harmonii. Można przetrzeć oczy ze zdumienia.

9. Przed: nieświeży wygląd

SYPIALNIA PRZED METAMORFOZĄ od Better Home Interior Design Skandynawski
Better Home Interior Design

SYPIALNIA PRZED METAMORFOZĄ

Better Home Interior Design

Wygląd tej sypialni może być uważany za staroświecki. Zasłony w kolorze brązowym  byłyby może aktualne ale w mieszkaniu dziadków. Lampa sufitowa również wydaje się być całkowicie nie na miejscu. Ponadto, lampy podłogowe, także nie są zbyt blisko rzeczywistości – to wygląda, jakby  mogło się rozpaść w każdej chwili. Smutny widok. Tylko duże okna, wydają się być jedyną pozytywną wskazówką tutaj. Wpuszczają dużą ilość dziennego światła, które jest zakryte przez zasłony.

10. Po: nowoczesna, jasna sypialnia

Co za wielka zmiana… Od nieświeżego i niemodnego pomieszczenia po wspaniałą perełkę w morskim klimacie. Dawno minęły czasy, gdy ciemne kolory dominowały w pomieszczeniach. I bardzo dobrze! Jasne zasłony wpuszczają mnóstwo naturalnego światła. Łózko z eleganckim zagłówkiem, w lekko kontrastowym kolorze ostatecznie stało się centrum pokoju, głównym bohaterem. Natychmiast chce się do niego wskoczyć i wtulić w poduszkę. W sumie, absolutnie udana przebudowa. 

Zostańmy jeszcze na chwilę w tematyce sypialni. Koniecznie musicie zobaczyć te pokoje: 9 nowoczesnych i minimalistycznych sypialni

Jak Wam się podobają zmiany? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu