Przed i po: 5 bajecznych transformacji sypialni

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przed i po: 5 bajecznych transformacji sypialni

A.D. A.D.
Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Bhavin Taylor Design, Nowoczesny
Loading admin actions …

Podstawowym meblem, który sprawia, że dane pomieszczenie staje się sypialnią, jest oczywiście łóżko! Chociaż ten minimalistyczny pogląd może wciąż być aktualny, w odniesieniu do niektórych akademików czy hoteli, w domu potrzeba nam czegoś więcej. Harmonijna sypialnia to znacznie więcej niż tylko materac dopasowany do łóżka i pościel.

Aby to udowodnić, mamy dla Was dzisiaj najbardziej fascynujące zmiany w pięciu pokojach. Każda transformacja wygląda ciekawie i intrygująco, dzięki naszym profesjonalistom, architektom wnętrz, którzy zajęli się przygotowaniem projektu. Zobaczcie sami, jak wiele można wyczarować na paru metrach kwadratowych, nie uwierzycie! 

1. Przed: Zabałaganione miejsce

Ta sypialnia posiada coś, czego w wielu innych sypialniach brakuje: dużo miejsca! Niestety, wykorzystano to kompletnie bez sensu. Cały pokój wcale nie jest harmonijny.  Wszędzie panuje bałagan, są porozrzucane ubrania, chyba brakuje miejsca, w którym można te wszystkie rzeczy przechowywać… Jak można tu odpocząć po długim dniu?

2. Po: Harmonijna, jasna i ciekawa sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Bhavin Taylor Design, Nowoczesny
Bhavin Taylor Design

Gloucester Road Penthouse

Bhavin Taylor Design

Czasami zmiany muszą być radykalne – stare musi odejść by pojawiło się nowe, lepsze. Remont, w tym wypadku okazał się idealnym pomysłem. Ponieważ szczególnie duże przestrzenie często cierpią z powodu zbyt małej ilości światła dziennego, okno zostało powiększone. W rezultacie, przestrzeń  jest wypełniona po brzegi naturalnym światłem. Nawet chaos zniknął. Wszystko ma teraz swoje miejsce. Naprawdę dobre połączenie nowoczesnych elementów, w kontrastowych kolorach. Pozytywne miejsce, w którym chce się przebywać!

3. Przed: pusto i nieprzyjemnie

Sflaczały materac bez pościeli i ciemny sufit? Czy to naprawdę jest sypialnia? Taki pokój to wręcz grzech, ponieważ poddasze i ciekawe okna oferują tak wiele możliwości przyjemnego projektowania. Szkoda nie korzystać. Tutaj mogłoby być naprawdę cudownie…  

4. Po: Pomieszczenie jak ze snu

Bez magii, ale z dużą dawką pozytywnych uczuć specjaliści z Inuk Home Studio stworzyli tu absolutnie rewelacyjną krainę. Dwie lampki nocne, w odcieniu modnej miedzi, ustawiono symetrycznie po obu stronach łóżka. Unikatowe okno jest oczywiście uroczym akcentem w stylu country. Indywidualny charakter sypialni został zachowany, i jest wygenerowany przez nowoczesny turkusowy kolor. Zabawny akcent delikatnej łąki  kwiatowej na pościeli pozostaje w doskonałej harmonii ze stylem ramy okiennej. To naprawdę sypialnia ze snu! 

5. Przed: kuchnia czy jeszcze sypialnia?

Projekty,   zaprojektowane przez OUA 오유에이, Nowoczesny
OUA 오유에이

마이크로하우스 리모델링

OUA 오유에이

Konstrukcja ściany mocno przypomina piękną łazienką, podczas gdy ciemny fornir może, w wielu salonach, być podstawą wspaniałej atmosfery. Ale co sprawia, że w tym pokoju jest łóżko? Nadal nie wiemy, jako goście, czy jesteśmy w kuchni czy sypialni? A może w salonie? Tutaj pilnie potrzebna jest interwencja architekta!

6. Po: wielofunkcyjny pokój, w dobrym guście

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez OUA 오유에이, Nowoczesny
OUA 오유에이

마이크로하우스 리모델링

OUA 오유에이

Choć to mała przestrzeń jest w niej wystarczająco dużo miejsca na spektakularne zmiany. Teraz zrobiło się tu pięknie i jasno! Spojrzenie na pomieszczenie ujawnia jego prawdziwą funkcję: jest w rzeczywistości połączeniem sypialni i gabinetu. Zlew został usunięty, ponieważ nie był potrzebny. Wspaniały kontrast: lawenda,biel, elementy drewna – to wszystko sprawiło że w tym miejscu chce się przebywać. Dobra robota. 

7. Przed: sypialnia bez szafy, z potencjałem

Coś wydaje się być nie w porządku z tej sypialni. W tej sypialni nie ma szafy… Pomieszczenie wydaje się ciemne i zagracone. Potencjałem jest piękne rzeźbione łóżko ale w tych okolicznościach nie wygląda dobrze. Zdaje się być ciężkie i przytłaczające. A biała pościel nie zachęca do wypoczynku…  

8. Po: zachwycająca!

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Bhavin Taylor Design, Nowoczesny
Bhavin Taylor Design

Virginia Water Apartment – Surrey

Bhavin Taylor Design

Jak tu pięknie! Nie możemy oderwać wzroku od kolorowej, ekstrawaganckiej tapety na ścianie. Wszędzie pełno intensywnych, ożywiających kolorów a wspaniałe antyczne łóżko, jest wreszcie bohaterem sypialni! Dużo się tu dzieje, ale wszystko jest w bardzo dobrym guście, pełne harmonii. Można przetrzeć oczy ze zdumienia.

9. Przed: nieświeży wygląd

SYPIALNIA PRZED METAMORFOZĄ: styl , w kategorii  zaprojektowany przez Better Home,Skandynawski
Better Home

SYPIALNIA PRZED METAMORFOZĄ

Better Home

Wygląd tej sypialni może być uważany za staroświecki. Zasłony w kolorze brązowym  byłyby może aktualne ale w mieszkaniu dziadków. Lampa sufitowa również wydaje się być całkowicie nie na miejscu. Ponadto, lampy podłogowe, także nie są zbyt blisko rzeczywistości – to wygląda, jakby  mogło się rozpaść w każdej chwili. Smutny widok. Tylko duże okna, wydają się być jedyną pozytywną wskazówką tutaj. Wpuszczają dużą ilość dziennego światła, które jest zakryte przez zasłony.

10. Po: nowoczesna, jasna sypialnia

SYPIALNIA PO METAMORFOZIE: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez Better Home,Skandynawski
Better Home

SYPIALNIA PO METAMORFOZIE

Better Home

Co za wielka zmiana… Od nieświeżego i niemodnego pomieszczenia po wspaniałą perełkę w morskim klimacie. Dawno minęły czasy, gdy ciemne kolory dominowały w pomieszczeniach. I bardzo dobrze! Jasne zasłony wpuszczają mnóstwo naturalnego światła. Łózko z eleganckim zagłówkiem, w lekko kontrastowym kolorze ostatecznie stało się centrum pokoju, głównym bohaterem. Natychmiast chce się do niego wskoczyć i wtulić w poduszkę. W sumie, absolutnie udana przebudowa. 

Zostańmy jeszcze na chwilę w tematyce sypialni. Koniecznie musicie zobaczyć te pokoje: 9 nowoczesnych i minimalistycznych sypialni

Jak Wam się podobają zmiany? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu