8 małych, lecz pełnych uroku kuchni

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

8 małych, lecz pełnych uroku kuchni

mszpakowska mszpakowska
od Amarillo Interiorismo Nowoczesny
Loading admin actions …

Życie w mieszkaniu ma swoje wady i zalety. Tak jak prawie wszystko. Najmniej korzystna jest ograniczona przestrzeń, a czasem brak obszaru zewnętrznego. Dobrą rzeczą jest to, że można mieć wszystko pod ręką, a zatem czuć większą kontrolę i porządek. Życie w mieszkaniu to przymusowe życie towarzyskie z sąsiadami, a także możliwość pomocy.

W mieszkaniach to kuchnia często jest najmniejszym pomieszczeniem, pomimo, iż zdarzają się wyjątki.

W dzisiejszym katalogu inspiracji będziemy pracować właśnie nad nimi: małymi kuchniami w mieszkaniach, aby były praktyczne, funkcjonalne i piękne.

Kontrasty

Ściany, podłogi i blaty w jasnych kolorach potrzebują ożywienia. W tym przykładzie zastosowano ciemne meble w otoczeniu jasnych powierzchni. Dzięki nowoczesnej konstrukcji i odpornym materiałom, cel praktycznej, pięknej, przytulnej i funkcjonalnej kuchni został osiągnięty.

Piękna, praktyczna i estetyczna

Mała kuchnia nie musi oznaczać małej przestrzeni. Tak jak w powyższym przykładzie, gdzie kuchnia jest bardzo praktyczna, funkcjonalna i zapewnia wiele miejsca do gotowania. Nowoczesne kolory pozwalają na zerwanie z konserwatywnych charakterem pomieszczenia.

Zamykanie, przechowywanie, sortowanie

Zainstalowanie wielu półek, szafek i szuflad jest możliwe nawet w niewielkiej kuchni. Należy wtedy wykorzystać absolutnie każdy zakątek pomieszczenia i centymetr po centymetrze zadbać, aby nic nie zostało pominięte.

Jasne kolory i dobre oświetlenie

Te dwa środki nie są niczym nowym w aranżacji małych pomieszczeń: jasne kolory i dobre oświetlenie pozwolą optycznie powiększyć pomieszczenie i pozwalają pracować w przyjemniejszych warunkach. Jasne meble i brak zasłon w oknach pozwala na cieszenie się jasną przestrzenią.

Funkcjonalny bar

Jedzenie w kuchni jest nie tylko przyjemne ze względu na możliwość cieszenia się unoszącym się aromatem, ale również jest to opcja praktyczna i funkcjonalna. Blat nie musi być wyszukanym i skomplikowanym projektem,  lecz prostym, funkcjonalnym barem do jedzenia, który jednocześnie stanie się powiększeniem przestrzeni kuchennej. Proponujemy prosty blat z naturalnego drewna, wbudowany w ścianę, który umożliwi jedzenie nie tylko śniadań.

Formy, które się dostosowują

Elastyczność i moc adaptacji są niezwykle korzystne w każdej kategorii. Jeśli chodzi o dekorowanie i urządzanie niewielkiej przestrzeni, należy wybrać meble, które sprostają naszym potrzebom. Ostre i ciężkie formy mogą wydawać się problematyczne, jednak elegancji i funkcjonalny design jest doskonałym dopełnieniem pomieszczenia.

Radość koloru

Mała kuchnia nie musi być pozbawiona spektakularnego wyglądu. Wykorzystanie zasobów swojej pomysłowości i kreatywności może doprowadzić do niesamowitych rezultatów. Radość daje kolor i energię! Dodaj trochę koloru do swojej przestrzeni. Spójrz, jak element czerwieni dodaje pozytywnego ducha i pozytywnych wibracji.

Kuchnia liniowa

Obalamy mit, że czarny lub ciemny kolor nie jest odpowiedni dla małej kuchni. Ta propozycja liniowej aranżacji jest doskonałym dowodem na to, że istnieją wyjątki, a wszystko zależy od projektu i odpowiedniego korzystania z materiałów i kolorów. Czarne meble z odrobina czerwieni idealnie kontrastują z resztą pomieszczenia wypełnionego jasnym blaskiem naturalnego światła.

Zobacz jak wiele możesz osiągnąć na przykładzie katalogu: 5 małych kuchni zmienionych nie do poznania!

Która propozycja podoba Ci się najbardziej? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu