Pięć wyjątkowych domków wiejskich

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Pięć wyjątkowych domków wiejskich

martt.st martt.st
Eklektyczne domy od GALLIST ARCHITEKTEN GmbH Eklektyczny
Loading admin actions …

Nadszedł styczeń, czas głębokiej zimy, braku słońca i szarugi. Do wakacji jeszcze długa droga, ale czemu by sobie nie pomarzyć lub zrobić wstępnych planów na urlop na łonie natury!

Dziś w homify przedstawimy wam 5 niesamowitych wiejskich domów wypoczynkowych z różnych zakątków Europy, od urokliwego krajobrazu Bawarii po luksusowe posiadłości w Szkocji. Udajmy się zatem na wirtualną wycieczkę do pięknych wiejskich zakątków położonych z dala od modernistycznego, miejskiego życia. Zapraszamy!

Szkocja

House by the Woods, St Andrews Wiejska kuchnia od Fife Architects Wiejski
Fife Architects

House by the Woods, St Andrews

Fife Architects

Kilka kilometrów od szkockiego miasteczka Saint Andrews, możemy znaleźć tę niezwykłą willę. Przez powiększenie pionowej objętości domu, uzyskano więcej przestrzeni, w której stworzono kuchnię oraz jadalnię zaprojektowane na otwartym planie. Szkoccy eksperci słyną z perfekcyjnego łączenia tradycyjnych wartości z modernistycznym designem, a ten domek jest tego idealnym przykładem. Romantyczna wiejska przestrzeń została połączona z luksusowym, wypełnionym światłem projektem.

Anglia

Manor House, Suffolk, UK Klasyczny od Deakinlock Garden Design Klasyczny
Deakinlock Garden Design

Manor House, Suffolk, UK

Deakinlock Garden Design

Anglia jest miejscem przepięknych domków wiejskich. Dom przedstawiony na zdjęciu nie jest wyjątkiem! Ta ziemska rezydencja jest typowym przykładem angielskiej posiadłości wiejskiej, z szerokim podjazdem prowadzącym do ogromnego domu, otoczonego perfekcyjne przystrzyżonym ogrodem i trawnikiem, które uzupełniają wiktoriańską architekturę. W ogrodzie posadzono dwie równoległe do siebie linie grabów, które z czasem będą coraz większe, a tym samym dodadzą temu potężnemu budynkowi jeszcze więcej majestatyczności. 

Bawaria

Teraz czas na przystanek w jednej z typowych wiejskich okolic w Niemczech. A raczej w domu, który jest synonimem bawarskiego stylu. Budynek przedstawiony na zdjęciu ma 450 lat i został niedawno odrestaurowany, aby godnie wkroczyć w XXI wiek. Ciepła, drewniana fasada została stworzona z drewna z Czarnego Lasu. Rustykalny urok domu został podtrzymany i odświeżony. Posiadłość emanuje ciepłem i wygodą. 

Włochy

A2 house Nowoczesne domy od vps architetti Nowoczesny

Przenieśmy się teraz w czasie i odwiedźmy ten spektakularny włoski dom. Pomimo, iż oficjalnie dom pochodzi z XIX wieku, niektóre jego elementy sięgają średniowiecza. Ten stary wiejski dom został odnowiony i powiększony, a niektóre jego części wybudowano od zera, ale z niesamowitą uwagą na to, aby całość nadal wkomponowywała się w starożytne otoczenie w klasycznym stylu romańskim. Zapierająca dech w piersiach willa!

Paryż

Życie niczym król we Francji może być bardzo łatwe w północnym Paryżu. Również tutaj próbowano zachować stary urok budynku w największym możliwym stopniu, ale przy tym nie zapomniano o nutce współczesnego luksusu. Na zdjęciu widzimy romantyczny wiejski domek zachęcający swoich lokatorów do relaksu nad basenem na komfortowych, luksusowych meblach. Połączenie starego rustykalnego stylu z nowoczesnymi dodatkami sprawdza się tu idealnie! A zatem możemy pozwolić sobie na  zarówno stylowy jak i komfortowy odpoczynek od zgiełku miasta!

Który z przedstawionych powyżej domów wiejskich przypadł Wam najbardziej do gustu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu