Przed i po: wystrój wnętrz pod sprzedaż domu | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Przed i po: wystrój wnętrz pod sprzedaż domu

homify magazine homify magazine
Nowoczesny salon od Raumpraesenz-Homestaging Nowoczesny
Loading admin actions …

Większość z nas, ma pewną tendencję do oceniania wnętrz na pierwszy rzut oka. Nawet bez przyglądania się detalom czy przebywania dłużej w danym pomieszczeniu, możemy powiedzieć czy nam się ono podoba czy nie. Dobrze o tym pamiętać, szczególnie przed wystawieniem domu na sprzedaż. Źle umeblowany i zaaranżowany pokój, może być skutecznym odstraszaczem na potencjalnych nabywców. Rozwiązaniem tego problemu jest coraz popularniejszy home staging, czyli profesjonalna usługa polegająca na właściwym przygotowaniu domów i mieszkań na sprzedaż. Każde wnętrze jest wówczas szczegółowo omówione i przygotowane do jak najlepszej, eleganckiej prezentacji. Jak wykazują statystyki, home staging może przyspieszyć sprzedaż domu do 50%, a nawet podnieść wartość sprzedawanej posiadłości o 10-15%. 

Jak niesamowity efekt może przynieść właściwe przygotowanie domu pod sprzedaż, zobaczymy dzięki serii zdjęć przed i po, zaprezentowanej przez naszych ekspertów pod kierownictwem Margarity Naurath

Zapraszamy!

Przed: salon

Salon w domku jednorodzinnym, pomimo że ładnie przeszklony i jasny, świeci pustką i daje dosyć chłodne wrażenie. Niektórym nabywcom ciężko jest sobie wyobrazić, jaki potencjał w sobie niesie, jeśli pozbawiony jest jakichkolwiek mebli i klimatu. Duże okna i piękny parkiet aż proszą o godną aranżację. 

Po: salon

W pustym salonie, udało się za pomocą bardzo prostych środków stworzyć ciepłą i komfortową atmosferę. Dzięki wykorzystaniu różnych, pasujących do siebie materiałów i kolorów oraz nieinwazyjnych mebli, uzyskano neutralną ale zachęcającą aranżację.

Przed: jadalnia

Również jadalnia tego domu nie prezentowała się zbyt obiecująco. Nudne, szare i przestarzałe wnętrze, mogło sugerować dodatkowe wydatki na remont i zmianę wystroju po zakupie posiadłości. Brak właściwego oświetlenia i akcesoriów, przytłaczało całe wnętrze. 

Po: jadalnia

Pomieszczenie na zdjęciu jest prawie nie do poznania! Stare zasłony i meble poszły w odstawkę. Zakupiono nowy stół i jasne krzesła, które dodają świeżości wnętrzu. Kremowy dywan, zasłonił nieatrakcyjną podłogę z linoleum a za pomocą kilku dodatków udało się wykreować estetyczny kąt jadalni. 

Przed: sypialnia

Zaraz będziemy mogli przyjrzeć się prawdziwej magii home stagingu. W tym zagraconym pomieszczeniu, ciężko wyobrazić sobie sypialnię. Narzędzia, stare meble i przestarzała tapeta powodują, że pokój ten skutecznie odstrasza zamiast pokazywać jego potencjalne walory. 

Po: sypialnia

Pozbyto się wszelkich zbędnych przedmiotów, odmalowano ściany. Naszym oczom ukazał się całkiem przyjemny i przestrzenny pokój, który można zaaranżować na dodatkową sypialnię. Usunięto starą wykładzinę, odkrywając piękny, stary parkiet, oświetlony jasnymi ścianami. 

Przed: kąt do nauki

Kolejny pokój, marnujący swój potencjał. Wyjątkowo mroczny i ciemny kąt ze zbędnymi przedmiotami. Warto pamiętać o każdym pomieszczeniu w sprzedawanym domu. Drobne poprawki dadzą zdumiewające efekty! 

Po: kąt do nauki

Oto co udało się osiągnąć dzięki zaledwie kilku drobnym zmianom! Jasny dywan powiększa i rozświetla nieco ten ciemny pokój. Szklane biurko i proste krzesło nadają temu wnętrzu charakter i określają jego przeznaczenie. Kilka dodatkowych punktów oświetlenia sprawia, że pokój nie jest już tak przytłaczający i ciemny. 

Jeśli chcecie zobaczyć efekty, jakie można osiągnąć dzięki właściwemu wystrojowi, zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami, w których przedstawimy: 

- jak zwiększyć wartość domu

- jak tanio urządzić dom 

Co myślicie o efekcie po?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu