Zrób to sam - 5 prostych pomysłów, które odmienią Twoje życie!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Zrób to sam – 5 prostych pomysłów, które odmienią Twoje życie!

Alicja Olko Alicja Olko
Loading admin actions …

Często pozornie najprostsze codzienne czynności to te, które przyprawiają nas o największy ból głowy. Utrudniają normalne funkcjonowanie, irytują i stają się się powodem stresujących sytuacji. Kto z nas nie zna tego okropnego uczucia, gdy zapomni się kluczy od domu? Albo tego gniewu rodzącego się w sytuacji, gdy z kłębu splątanych kabli musimy wyłowić ten od ładowarki do telefonu?

Te i inne banalne trudności dnia codziennego rozwiązać można bardzo łatwo, szybko i tanio! Wystarczy jedynie znać kilka poręcznych trików, dzięki którym z tymi problemami poradzimy sobie w mgnieniu oka. Przygotowaliśmy dla Was krótki filmik, w którym znajdziecie 5 super prostych trików, które zrewolucjonizują Wasze codzienne życie!

DIY – dlaczego warto?

Projekty, {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"}  zaprojektowane przez homify,

Trend DIY ( z angielskiego do it yourself: zrób to sam) już na dobre zagościł w świecie wystroju wnętrz i utrzymania domu. Po co kupować produkty, o niewiadomym pochodzeniu, często drogie i masowo produkowane, gdy można cieszyć się rzeczami wyprodukowanymi samodzielnie? Być może z większym nakładem pracy, ale z jak ogromną satysfakcją z osiągniętego rezultatu! Tak samo jest z pomysłowymi i często banalnie prostymi trikami, rozwiązującymi codzienne problemy- udowodnimy Wam, że powiedzenie „proste rozwiązania są zawsze najlepsze” ma 100% zastosowanie w tych sytuacjach!

Jesteśmy pewni, że wielu z Was zareaguje na te triki słowami: „takie proste, a takie genialne”!

Oto co będzie Wam potrzebne do tego projektu „zrób to sam”:

1. oznaczanie kluczy: klucze, lakier do paznokci (najlepiej jaskrawe, wyraziste kolory)

2. wygodne gotowanie: wieszak do spodni, książka kucharska

3. porządkowanie kabli: kable, klipsy do papieru (wielkość zależy od tego, jak wysoki jest blat stołu lub szafki)

4. zapalanie świeczki: świeczka i świecznik, makaron spaghetti, zapalniczka

5. oszczędzanie miejsca w szafie: wieszaki metalowe, puszka po napoju gazowanym

Powodzenia!

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu