8 wspaniałych domów jednorodzinnych | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

8 wspaniałych domów jednorodzinnych

mszpakowska mszpakowska
Rustykalne okna i drzwi od Kneer GmbH, Fenster und Türen Rustykalny
Loading admin actions …

Jaki jest idealny dom jednorodzinny? W rzeczywistości trudno rozwiązać ten problem i znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Niemniej jednak każdy dom powinien być przestronny, komfortowy, wygodny, przyjazny dla każdego pokolenia. Choć często żyjemy w budynkach wielokondygnacyjnych i z ogrodem, daleko im od idealnego domu jednorodzinnego.

Dzisiaj zaprezentujemy Wam idealne rozwiązania dla niemal każdej rodziny, które różnią się do siebie elementami architektury, jednak wszystkie mają na celu służyć rodzinie i zapewnić odpowiednią jakość życia. Przyjrzyjmy im się nieco bliżej.

Prosty, stylowy i funkcjonalny

Na pierwszy ogień rzucamy klasyczny dom, który można znaleźć niemal w każdym zakątku świata. Elegancki i funkcjonalny w pełni odpowie oczekiwaniom rodziny. Obszerny taras pozwala na korzystanie z uroków ogrodu, a okna pozwalają na połączenie salonu z ogrodem.

Dom z bali

Domy z bali stają się co raz popularniejsze. Dzięki nim, możemy idealnie nawiązać do kultury skandynawskiej, która wzbudza ogromne zainteresowanie. Możemy skorzystać z okrągłych lub kwadratowych form, nie rezygnując z silnych właściwości izolacyjnych.

Kamienica

St Marys Grove od Coupdeville
Coupdeville

St Marys Grove

Coupdeville

Dom jednorodzinny jest dużo bardziej komfortowy, niż mieszkanie. Jeśli jesteśmy posiadaczami działki w obszarach wiejskich, możemy pozwolić sobie na duże inwestycje. Jednak po środku miasta, lepszym rozwiązaniem są kameralne budowle, które doskonale wkomponują się w środowisko. Ta niezwykle elegancka konstrukcja z czerwonej cegły udowadnia, jak piękny dom może powstać w centrum miejskiej dżungli.

Proste formy

uA22 Nowoczesne domy od uArchitekta Nowoczesny Kamień

Ta sześcienna konstrukcja to obraz nowoczesnego podejścia do budownictwa. Proste kształty są ostatnio niezwykle popularne i pozwalają na wykorzystanie maksimum przestrzeni. W domach, gdzie królują proste linie możemy skorzystać z ogromnych przeszkleń, które pozwolą nam cieszyć się urokliwymi widokami oraz nawiązać więź z naturą.

Zajrzyj do innego katalogu inspiracji i sprawdź, jak pięknie można zaaranżować podobny dom.

Tradycja i nowoczesność

Budynek sprzed dziesięcioleci również może stać się pięknym, nowoczesnym domem jednorodzinnym. Nowatorskie elementy pozwolą nie tylko na uwspółcześnienie budynku, ale również podkreślą piękno tradycyjnego budownictwa.

Luksusowy

Jeśli mieszkasz na odludziu, możesz pozwolić sobie na basen, który sprawi, że dom stanie się luksusowy i niesamowicie komfortowy. Czy jest coś wspanialszego od kąpieli w upalny dzień, na swoim własnym podwórku?

W zgodzie z naturą

Dom Henryk G1 - reprezentacyjna rezydencja w stylowym klimacie Klasyczne domy od Pracownia Projektowa ARCHIPELAG Klasyczny
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Dom Henryk G1 – reprezentacyjna rezydencja w stylowym klimacie

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Jedna z najważniejszych wartości, którą możemy przekazać naszym dzieciom, jest poszanowanie natury oraz zachowanie jej charakteru. Zamiast walczyć z przyrodą, lepiej jest nauczyć się z nią współistnieć. Przytulny dom z wspaniałym, zielonym ogrodem będzie miejscem, który otworzy oczy na piękno naszego świata.

Dla dużej rodziny

Wielopokoleniowy dom z dużym ogrodem. Tak piękne tradycje są w obecnych czasach niestety wypierane przez wymyślne konstrukcje. Jednak więzi rodzinne niosą wiele korzyści dla każdego członka. W takim domu możemy zadbać o relacje oraz czuć ciepło prawdziwego ogniska domowego.

Który dom spodobał Ci się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu