Dom o wnętrzach, które zachwycają | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom o wnętrzach, które zachwycają

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesny basen od Olivia Aldrete Haas Nowoczesny
Loading admin actions …

Niewiele jest przykładów domów, których design z zewnątrz i w środku, choć tak różny, łączy się w jedną spójną całość. Projekt z tego Katalogu Inspiracji jest jednym z nich. Bryła i fasada domu charakteryzują się nowoczesnością przemieszaną z wpływami tradycyjnej architektury Ameryki Południowej, a wnętrza zachwycają szykownością i stylem glamour. Nie ma wątpliwości, że właściciele tego domu lubują się w rozwiązaniach pełnych klasy i wyrafinowania. Przekonajcie się sami!

Widok z zewnątrz

Nowoczesna bryła domu o prostym, geometrycznym kształcie urozmaicona została tradycyjnymi elementami architektury latynoskiej- charakterystycznymi pofalowanymi dachówkami. Współczesność i klasyka łączą się tutaj w nieskazitelną, pełną elegancji całość.

Imponujący przedpokój

Przekraczając próg drzwi wejściowych znajdujemy się w przedpokoju, który został zaprojektowany, aby robić wrażenie. Wzrok przykuwa od razu okrągłe siedzisko o zachwycającym designie i obiciu o głębokim odcieniu brązu. Beże i brązy to ulubione barwy właścicieli, które przewijać będą się we wnętrzach tego domu.

Salon

Ściany w salonie zostały całkowicie przeszklone, dzięki czemu ma się wrażenie, że jest on częścią ogrodu. Z pomieszczenia tego nieustannie rozpościera się wspaniały widok na zewnątrz, na ogród i basen. Naturalne światło ma swobodny dostęp do wnętrz, dzięki czemu te są jasne i wydają się przestronniejsze. Elementy wyposażenia gwarantują komfort użytkowania i sprzyjają wspólnemu spędzaniu czasu w większym gronie.

Jadalnia

Królewskich rozmiarów jadalnia wchodzi w skład otwartej strefy dziennej zlokalizowanej na parterze domu. Wyposażono ją w ogromny, kwadratowy stół, przy którym zasiąść może wygodnie aż osiem osób. Także i tutaj kolorystyka zdominowana została przez beże i brązy, co nadaje wnętrzom elegancki, stylowy charakter.

Kuchnia

Każde pomieszczenie tego domu zadziwia swoim niebotycznym rozmiarem. Nie inaczej jest w kuchni. Na samym jej środku króluje ogromna wyspa o dużej powierzchni roboczej i wielu miejscach na przechowywanie. Zabudowa z drewna ciekawie kontrastuje z metalowymi wykończeniami.

Taras

W tak fantastycznym domu nie może zabraknąć imponującego obszaru do spędzania czasu na zewnątrz. Zadaszony taras przy basenie doskonale spełnia swoje funkcję jako miejsce do relaksu i spożywania posiłków w większym gronie. To właśnie tutaj przenosi się życie domowników wiosną i latem- taras spełnia rolę zarówno salonu, jak i jadalni.

Należycie do miłośników takiego stylu w aranżacji wnętrz?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu