Klasyczny dom z nowoczesnymi akcentami | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Klasyczny dom z nowoczesnymi akcentami

homify.Pl homify.Pl
Nowoczesne domy od Skapetze Lichtmacher Nowoczesny
Loading admin actions …

Domy w stylu klasycznym mają tę zaletę, że doskonale wpisują się w otoczenie. Harmonizują ze świeżą zielenią oraz długimi rzędami domów. Wyglądają zawsze elegancko i nowocześnie, w swej klasyce. Współczesne domy jednorodzinne, nawet jeżeli o klasycznej fasadzie, są wyposażone w nowoczesne wnętrza o przestronnym układzie przestrzennym. Zazwyczaj przepełnia je naturalne światło. Ważne jest też, żeby były dopasowane do potrzeb ich mieszkańców. Tak właśnie jest w tym przypadku.

​Klasyczna elewacja

Fasada domu zachwyca tradycyjnym, gustownym stylem. Dominuje tu dyskretny beż, jednak znajdują się elementy eleganckiej szarości i bieli. Ciemny dach harmonizuje z kolorystyką fasady i podreśla subtelny charakter domu.

​Sypialnia

Sypialnia została urządzona na poddaszu. Doskonale wykorzystano każdy zakamarek pomieszczenia. Pod nachyloną ścianą znalazło swoje miejsce łóżko. Na wysokiej ścianie zamontwano szafę łączącą w sobie czystość bieli i cieło drewna. Taka, przyjemna dla oka mieszanka nie zmniejsza optycznie pomieszczenia. Wręcz przeciwnie, zarówno biel, jak i fantazyjne oświetlenie sprawiają, że pokój wygląda na większy niż jest w rzeczywistości. Ze względu na wysokie drzwi balkonow, do pokoju wpada dużo naturalnego światła, co na pewno ułatwia poranne wstawanie.

​Jadalnia

Jadalnia znajduje się w części domu, której elewację pomalowano na elegancki szary kolor. Koncepcja kolorystyczna znajduje odzwierciedlenie również wewnątrz jadalni. Przy drewnianym stole ustawiono sześć ciemnoszarych, stylowych krzeseł, które kontrastują z białymi ścianami. Aranżacji dopełnia kompozycja trzech designerskich lamp wiszących nad stołem.

​Kuchnia w świeżej zieleni

W kuchni, projektanci odeszli od klasycznego koloru ścian, na rzecz czegoś bardziej odważnego. Panuje tu jasny odcień zieleni, która wyraźnie kontrastuje z białymi meblami i czarnym blatem kuchennym. Otwarta koncepcja kuchni pomaga stworzyć harmonijne życie rodzinne. Zdecydowanie ułatwia to komunikację pomiędzy członkami rodziny.

​Delikatne kolory w atmosferze prywatności

Druga z sypialni również została utrzymana w świeżości wszechobecnej bieli. Zaletą tego koloru jest to, że najmniejszy akcent kolorystyczny przyciąga uwagę w pomieszczeniu i może zmienić panującą tu atmosferę. W tym pokoju, elementami przyciągającymi uwagę i tworzącymi właściwą atmosferę pomieszczenia są ozdoby na biurku i kolorowa pościel. Takie rozwiązanie szczególnie spodoba się młodym ludziom, których gusta zmieniają się bardzo często. Nie trzeba już zmieniać koloru ścian za każdym razem kiedy zmieniają się trendy, lub kiedy zwyczajnie coś przestanie się nam podobać.

Aktualnie, bardzo modne są przeróżne kształty geometryczne. Chcielibyście się dowiedzieć więcej? Polecam Katalog Inspiracji: Geometryczne kształty w domu – gorący trend 2016!

Które pomieszczenie spodobało się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu