Nowoczesny dom z płaskim dachem | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom z płaskim dachem

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesna kuchnia od Architekturbüro Dongus Nowoczesny
Loading admin actions …

Obraz idealnego domu może być bardzo rożny. Tutaj, w Niemczech, znaleźliśmy dom, który trafia nie tylko w gust większości osób, ale również jest zobrazowaniem odpowiedniego planu zagospodarowania przestrzennego. Gospodarze tej posiadłości marzyli o sześciennym domu, więc poprosili architektów biura Dongus, o pomoc w ich realizacji. Zobacz jak nasi eksperci poradzili sobie z wybudowaniem wymarzone domu jednorodzinnego.

Zintegrowany garaż

Z zewnątrz widzimy szarą fasadę wykończoną aluminiowymi oknami. Wielki garaż został idealnie zintegrowany ze ścianą i jest w stanie pomieścić aż cztery samochody. Duże okna pozwalają na połączenie świata zewnętrznego oraz wnętrza domu.

Przejrzysty układ

W tym charakterystycznym domu nie znajdziemy fanaberii ani przesadnych ozdób. Zbudowany w modnym stylu Bauhaus posiada jego charakterystyczne cechy w postaci płaskiego dachy i ogromnych okien. Dom wydaje się być niesamowicie otwarty dzięki wszechobecnym przeszkleniom.

Otwartość i intymność

Typowe, parterowe pomieszczenia zostały tutaj celowo przeniesione na piętro. W południowej części znajdziemy otwartą kuchnię oraz jadalnię z tarasem otoczonym murowaną balustradą, która chroni przed wzrokiem ciekawskich sąsiadów.

Nowoczesne umeblowanie

Wnętrze domu zostało zaaranżowane w zgodzie z nowoczesnym i ponadczasowym designem. Proste linie, stylowe meble, przytulny klimat, wszystko to sprawia, że eleganckie wnętrze spełnia potrzeby mieszkańców oraz gości.

Elastyczny i nowoczesny

Widzimy tutaj, że architekci podołali zadaniu wykorzystania wszystkich obszarów. Przesuwne drzwi zapewniają oddzielenie pomieszczeń bez zakłócania przestrzeni.

Tutaj znajdziesz inny przykład sześciennego domu.

Chciałbyś mieszkać w takim domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu