Nowoczesny dom i aż 10 pomysłów, które możemy z niego skopiować...

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom i aż 10 pomysłów, które możemy z niego skopiować…

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Designer de Interiores e Paisagista Iara Kílaris, Nowoczesny
Loading admin actions …

Wakacyjny dom w tropikach… tych kilka słów już brzmi jak marzenie! A jak w dzisiejszym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam niesamowity budynek z Brazylii, to – ostrzegamy uczciwie – może się to skończyć pourlopową depresją. Oglądacie na własną odpowiedzialność! Architekta wnętrz Iara Kilaris stworzyła bowiem niesamowite aranżacje w nietypowym domu, gdzie kąty proste zdają się nie mieć racji bytu. Wijące się linie, łuki w połączeniu z jasną paletą barw powodują, że od razu dajemy się poddać atmosferze absolutnego relaksu. 

Wybierzecie się z nami na wirtualny spacer? Będzie on o tyle wyjątkowy, że zwiedzając ten wakacyjny sen zastanowimy się, które z zastosowanych tu rozwiązań moglibyśmy bezpośrednio skopiować w naszych domach i mieszkaniach.

1. Elewacja z wykorzystaniem materiałów o różnej teksturze z pewnością przyciągnie spojrzenia przechodniów. Zwłaszcza jeśli bryła naszego domu będzie tak oryginalna!

2. Podwieszany sufit nie musi mieć typowego kształtu prostokąta! Ten tutaj wprowadza nas do salonu tworząc niesamowitą, podświetlaną falę…

3. Intensywny kolor potrafi przydać charakteru każdemu wnętrzu. Czerwony barek i krzesła to strefa śniadaniowa z pazurem…

4. Nawet w takim luksusie nie ma ucieczki przed prozą życia! Zaproponowano przeszklenie pomieszczenia gospodarczego, wychodzące na krzewy w ogrodzie. Tym sposobem panuje tu radosna atmosfera pełna świeżości…

5. Sposób na mały pokój? Lustra! A najlepiej szafy z lustrzanymi drzwiami we wnętrzu zaaranżowanym z użyciem neutralnych barw.

Więcej takich sposobów wykorzystanych w praktyce odnajdziecie tutaj: Ograniczona przestrzeń, nieograniczone możliwości –przykład mieszkania.

6. Zamiast typowych podwieszanych półek możemy zastanowić się nad stworzeniem wnęk w ścianach, nawet w kolistym kształcie. Świetnie eksponują ulubione pluszaki mieszkanki tego uroczego pokoju.

7. W sypialni głównej warto skierować uwagę w stronę wezgłowia łóżka. Dekoracyjna tapeta nad nim nada się do tego świetnie!

8. Klasyczny kontrast bieli i czerni nigdy nie wychodzi z mody! Nawet najmniejszą łazienkę potrafi przemienić w pomieszczenie pełne klasy…

9. Basen o organicznym kształcie, który idealnie dopasuje się do niewielkiej działki.

10. Strefy mogą harmonijnie w siebie przechodzić i wcale nie muszą być duże! Ten piękny taras znajduje się tuż obok jadalni na świeżym powietrzu, a oddzielony jest od niej zachwycającą rabatą z… palmą.

Co najbardziej się Wam tutaj spodobało?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu