Świetny projekt niewielkiego domu jednorodzinnego

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Świetny projekt niewielkiego domu jednorodzinnego

Alicja Olko Alicja Olko
od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś pokażemy Wam dobry projekt niewielkiego domu jednorodzinnego, który charakteryzuje się nie tylko współczesnym, eleganckim designem, ale i duża dozą wygody i funkcjonalności. Jest to dom parterowy, prefabrykowany- jego struktura produkowana jest w fabryce, a następnie transportowana na działkę budowlaną i tam składana. Domy gotowe mają wiele zalet, dzięki którym przewyższają te tradycyjne- największą z nich jest możliwość szybkiego wprowadzenia się, jako że proces produkcyjny i montaż domu zajmują zazwyczaj do 3 miesięcy! Domy te produkowane są także z najwyższej jakości materiałów, odznaczają się trwałością i można je dopasować do indywidualnych wymagań klientów. Obejrzyjcie zdjęcia tego domu oraz szczegółowe plany jego wnętrz w dwóch wariantach.

Od strony ogrodu

od homify Nowoczesny

Niewielki dom parterowy to doskonałe rozwiązanie dla rodziny z dziećmi. Ten model odznacza się nowoczesną bryłą o wielospadowym dachu. Od strony ogrodu otwiera się na otoczenie dzięki licznym przeszkleniom. Znalazło się tu także miejsce na zadaszony taras, gdzie spędzać można wolny czas także, gdy pada. Dom jest kompaktowy, dzięki czemu na działce pozostało wiele miejsca na przestronny ogród.

Od strony ulicy

od homify Nowoczesny

Tak dom prezentuje się od strony ulicy. Dostrzegamy, że jest tu mniej okien, co zapewnia mieszkańcom maksymalny poziom prywatności. Wejście jest zadaszone i wyznaczają je eleganckie kolumny. Na prawo od drzwi wejściowych znajduje się wjazd do garażu. Fasada domu jest klasyczna, w kolorze waniliowym, który doskonale komponuje się z tradycyjną czerwoną dachówką.

Rzut poziomy- wersja nr 1

od homify Nowoczesny

Domy prefabrykowane mają tę ogromną zaletę, że można je z łatwością modyfikować, powiększając ich przestrzeń użytkową. Oto pierwszy wariant oferowany przez producenta. Na powierzchni 125 metrów kwadratowych stworzono wygodne lokum dla rodziny z dwójką dzieci. Na samym środku planu widzimy przedpokój, po którego obu stronach zlokalizowano pokoje dziecięce. Idąc prosto od drzwi wejściowych znajdziemy się w kuchni. Po jej lewej stronie jest sypialnia, a po prawej przestronna strefa dzienna z salonem i jadalnią.

Rzut poziomu- wersja nr 2

od homify Nowoczesny

W wersji domu o powierzchni 140 metrów kwadratowych znalazło się dodatkowo miejsce na garderobę oraz łazienkę rodziców. Kuchnia w tej opcji została włączona w strefę dzienną, a do jednego z pokojów dziecięcych przylega niewielka łazienka.

Wizualizacja

od homify Nowoczesny

Na koniec obejrzyjcie wizualizację tego projektu. Pozwala ona porównać nam koncept architektów z faktycznym rezultatem końcowym. W rzeczywistości inwestorzy zdecydowali się na inny kolor fasady oraz mniejszy taras. Jak widać, domy prefabrykowane wciąż pozostawiają sporo swobody jeżeli chodzi o ich dokładny projekt.

Jak Wam się podoba?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu