Młoda kobieta stała się niezależna i zrobiła z 24 m² wspaniałą kawalerkę

Luiza Sadowska Luiza Sadowska
Un petit studio qui a tout d'un grand!, Tout Simplement Déco Tout Simplement Déco Nowoczesna kuchnia
Loading admin actions …

Przedstawialiśmy już wiele przykładów na wyjątkowe metamorfozy i według nas każde miejsce można zmienić, a wystarczy do tego odrobina kreatywności. W tym artykule przedstawiamy zapuszczoną kawalerkę w której trudno było się poruszać – jednak po przemianie wielu z nas chciałoby w niej zamieszkać!

Przed: co za bałagan!

Już od momentu, kiedy młoda para kupiła tę kawalerkę, właściciele byli świadomi tego, że muszą podjąć się całkiem sporego remontu. To zdjęcie pokazuje mieszkanie tuż przed rozpoczęciem prac. Zdecydowanie nie chcielibyśmy gotować w takiej kuchni, ani nawet spędzić w niej kilku chwil!

Po: schludnie i praktycznie

Wow! To dopiero zmiana, którą widać gołym okiem. Nie chcemy już przypominać sobie tego, jak kuchnia wyglądała przed remontem! Teraz mamy tutaj nowoczesny i stylowy aneks kuchenny, pełne wyposażenie, dodatkowe oświetlenie i przede wszystkim przestrzeń. Po prawej znajdziemy mały stolik przy którym możemy śniadaniować godzinami!

Przed: problemy codzienności

Oto kolejna odsłona kawalerki przed renowacją. Wcale nie zdziwiłoby nas, jeśli odechciewa się Wam rano wstać, widząc to zaraz po przebudzeniu! Na szczęście wszystko się nieco zmieniło…

Po: kolacja dla dwojga

Pamiętacie stolik będący jeszcze częścią kuchni? Oto on z innej perspektywy – pomimo tego, że jest mały, to prezentuje się wyjątkowo uroczo i wystarczy na codzienny użytek dla romantycznej pary.

Przed: salon czy sypialnia?

Na zdjęciu widać miejsce w którym kiedyś mieściła się sypialnia. Niestety trzeba było chować się przed oczami sąsiadów każdego ranka – wielkoformatowe okna sprzyjają małym wnętrzom, ale nie są odpowiednie, kiedy chodzi o naszą prywatność.

Po: salon godny pozazdroszczenia

Zamiast sypialnio-salonu mamy tutaj salon, który może stanowić naszą dumę! Wygląda uroczo i pozwala nam na przyjęcie gości oraz spędzenie czasu razem.

Po: sypialnia na antresoli

Dzięki temu, że kawalerka jest wystarczająco wysoka, możliwe było stworzenie antresoli na której mieści się wygodny materac i romantyczne lampki nocne. Jest to fantastyczne rozwiązanie dla tak małej przestrzeni, jeśli chcemy mieć osobno salon i sypialnię.

Po: idealna przemiana

Chociaż dopiero na tym zdjęciu widać, jak mała przestrzeń była do dyspozycji, to trzeba przyznać, że całość robi wrażenie. Nowocześnie, stylowo, z klasą i przede wszystkim wygodnie. Nawet na 24 metrach kwadratowych można zmieścić kuchnię, jadalnię, salon i sypialnię!

Szukacie innych inspirujących przykładów? Sprawdźcie tutaj: 5 świetnie urządzonych małych mieszkań.

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu