Przed i po, czyli niezwykła przemiana kilku rezydencji

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przed i po, czyli niezwykła przemiana kilku rezydencji

homify.Pl homify.Pl
od GRIESS-OSTEN ARCHITEKTUR Nowoczesny
Loading admin actions …

Choć może niechętnie się do tego przyznajemy – większość z nas lubi oglądać w telewizji różnego rodzaju wypadki i tragedie. Więc czy jest lepszy sposób na zaspokojenie apetytu spragnionej sensacji publiczności niż całkowita metamorfoza ruiny?! Jesteśmy pewni, że zaniemówicie widząc okropieństwo wybranych posiadłości sprzed gruntownego remontu!

Domy prezentowane w niniejszym Katalogu Inspiracji przeszły transformację totalną, w której nie pominięto żadnego szczegółu. Nie czekajmy już dłużej i przyjrzyjmy się im bliżej!

1. Przed

Odrobina nudy, ponurości i posępności na szczęście nie jest jeszcze bardzo obraźliwa dla oka, ale zdecydowanie sprzyja szybkiemu działaniu mającemu na celu metamorfozę obiektu – białej karty czekającej na swojego pisarza. Tylko pytanie do architektów brzmiało – co na tej karcie napisać?

1. Po

Efekt metamorfozy jest oszałamiający! Czy to naprawdę ten sam budynek?! Obiekt, który powstał w wyniku transformacji zachwyca nowoczesnością. Monochromatyczna fasada to szczyt elegancji i gustu. Gdyby tylko jeszcze pojawił się tu basen…

2. Przed

od homify Nowoczesny

To trochę przygnębiające, jak wiele domów jednorodzinnych dookoła wymaga renowacji. Niektóre z nich na szczęście prędzej, czy później wpadają w ręce profesjonalistów i powracają do życia. Dom ze zdjęcia zamiast wykorzystywać sprzyjające okoliczności natury, już dawno zapomniał o swoim potencjale do wielkości. Ogromna strata! Jednak na zmiany nigdy nie jest za późno!

2. Po

od homify Nowoczesny

Architekci, którym powierzono obiekt, dokonali niemalże cudu i zastąpili ponury, nudny, stary i zwyczajny dom rezydencją nowoczesną i stylową, rodem z gry komputerowej Tetris. Obok tak oryginalnej fasady nikt nie przejdzie obojętnie!

3. Przed

Zawsze byliśmy wielkimi fanami rezydencji w stylu rustykalnym, które pozostawały wierne swoim korzeniom. Jednak dom ze zdjęcia prezentuje się niechlujnie, jest brudny i odrapany. Mamy nadzieję, że transformacja nie naruszyła kształtu budynku i jego stylu! Posiadanie oficyny to dziś rzadkość, a szkoda.

3. Po

Takiemu remontowi nie możemy nic zarzucić! Wspaniale, że oryginalny kształt domu nie został w żaden sposób naruszony. Dachówki, okiennice i wszelkie inne detale sprawiają, iż nie jest to już zwykły dom. To dom, jak z bajki!

4. Przed

od homify Minimalistyczny

Z domami szeregowymi nigdy nie jest łatwo. Jeden niewłaściwy ruch i wiele zamierzeń może runąć w gruzach. Budynek ze zdjęcia prezentuje się naprawdę katastrofalnie. Aż niemożliwe wydaje się mieszkanie w nim! Sąsiednie, przylegające budynki w zabudowie szeregowej powinny wyglądać jeśli nie tak samo, to podobnie. Nasz obiekt zdecydowanie odstaje od reszty. Jest jak amator wśród mistrzów…

4. Po

od homify Minimalistyczny

Niesamowite, jaka ogromna różnica! Nagle nasz obiekt, dzięki między innymi połączeniu ze sobą barwy białej i niebieskiej, wygląda bardzo nowocześnie i elegancko. Odnowiona rezydencja idealnie wpisuje się w krajobraz większości kurortów nadmorskich. Z reguły nie mamy faworytów, jednak ten dom będzie trudny do pokonania w kategorii „przed i po”.

5. Przed

Jeżeli zawsze chcieliście zobaczyć dom, w którym zamieszkiwały jeszcze całkiem niedawno starsze pokolenia, to właśnie na taki patrzycie! Szare tonacje, zniszczenia, markizy, czy trzeba dodawać coś więcej? Czy metamorfoza takiej ruiny w ogóle jest możliwa?

5. Po

Tego na pewno nikt się nie spodziewał! Dzięki powiększeniu przestrzeni użytkowej i nadaniu całości nowego stylu, obiekt stał się wysoce nowoczesny i ekskluzywny. Jego pierwotna forma przeminęła bezpowrotnie. Ale zmiany często oznaczają coś lepszego. Nowe pomieszczenia na pewno zostały ciekawie zagospodarowane!

Jeżeli interesują Was metamorfozy obiektów, zajrzyjcie do innego Katalogu Inspiracji: Przed i po: najlepsza renowacja 2014 roku!

A Wam która z tych metamorfoz podoba się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu