Spektakularny dom jednorodzinny

mszpakowska mszpakowska
Pierre Bernard Création Nowoczesne domy Biały
Loading admin actions …

Dzisiaj prezentujemy spektakularny projekt. Ten nowoczesny dom jednorodzinny zaskakuje stylem i komfortem. Funkcjonalność i elegancja są efektem pracy doświadczonego architekta Pierre’a Bernard.

Odkryj z nami jasne i wspaniałe wnętrze. Geometryczne kształty przyciągają wzrok do harmonijnej fasady. Zajrzyj z nami do środka tej imponującej inwestycji.

Dom marzeń

Widok z ulicy jest niesamowity. Elegancka, biała fasa wykończona geometrycznymi kształtami stanowi obietnice nowoczesnego wnętrza. Widoczna różnica między poziomami jest bardzo atrakcyjna i umożliwia stworzenie szeregu balkonów i tarasów. W jednym z nich zaaranżowano niewielki, malowniczy ogród.

Nowoczesne wejście

Wewnątrz znajdziemy nowoczesne środowisko skąpane w śnieżnej bieli. Jedynym kontrastem jest szarość obecna na podłodze i stopniach schodów. Otrzymujemy dzięki temu proste i eleganckie połączenie.

Rozkład domu jest dość konwencjonalny. Na parterze znajdują się przestrzenie wspólne, na wyższej kondygnacji znajdziemy łazienki i prywatne pokoje.

Ultra nowoczesna jadalnia

Głównym pomieszczeniem na dole jest jadalnia oraz kuchnia. Znajdziemy tutaj jednak wyraźny podział pomiędzy nimi. Wystrój jest minimalistyczny, wyraźnie podkreślający nowoczesność.

Dominują tutaj czerń, biel, szarość oraz srebro. Przestrzeń może wydawać się zimna, jednak naturalne światło dodaje przytulnego elementu.

Nowoczesna kuchnia

Duży bar sprawia, że nawet śniadanie może być celebrowane przez całą rodzinę. Ponadto, otrzymujemy dzięki niemu dodatkową przestrzeń do przygotowywania posiłków.

Tutaj również króluje biel, odzwierciedlająca nowoczesny styl, który jest tutaj widoczny na każdym kroku. Ciemna podłoga doskonale kontrastuje z resztą pomieszczenia.

Przestronny salon

Salon jest niezwykle jasny i przestronny. Widać tutaj jak wielkie pomieszczenie mamy do dyspozycji, dzięki połączeniu otwartych przestrzeni.

Pokój wydaje się bardzo prosty i jednocześnie wygodny. Nowoczesne meble i miękkie powierzchnie sprawiają, że chce się tutaj przysiąść wieczorową porą.

Widok z salonu

Naszą wycieczkę kończymy wspaniałym widok z salonu. Ta narożna oranżeria pozwala korzystać z pięknych okoliczności przyrody, bez wychodzenia z domu. Co więcej, zapewnia ogromną ilość naturalnego światła, nie pozbawia jednak mieszkańców prywatności.

Odwiedź również tradycyjny dom z drewna

Co myślisz o takich wnętrzach?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu