Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Spektakularny dom jednorodzinny

mszpakowska mszpakowska
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Pierre Bernard Création
Loading admin actions …

Dzisiaj prezentujemy spektakularny projekt. Ten nowoczesny dom jednorodzinny zaskakuje stylem i komfortem. Funkcjonalność i elegancja są efektem pracy doświadczonego architekta Pierre’a Bernard.

Odkryj z nami jasne i wspaniałe wnętrze. Geometryczne kształty przyciągają wzrok do harmonijnej fasady. Zajrzyj z nami do środka tej imponującej inwestycji.

Dom marzeń

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Pierre Bernard Création
Pierre Bernard Création

Maison cubique blanche ultra contemporaine dans le Rhône

Pierre Bernard Création

Widok z ulicy jest niesamowity. Elegancka, biała fasa wykończona geometrycznymi kształtami stanowi obietnice nowoczesnego wnętrza. Widoczna różnica między poziomami jest bardzo atrakcyjna i umożliwia stworzenie szeregu balkonów i tarasów. W jednym z nich zaaranżowano niewielki, malowniczy ogród.

Nowoczesne wejście

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Pierre Bernard Création
Pierre Bernard Création

Escaliers avec rampe en acier

Pierre Bernard Création

Wewnątrz znajdziemy nowoczesne środowisko skąpane w śnieżnej bieli. Jedynym kontrastem jest szarość obecna na podłodze i stopniach schodów. Otrzymujemy dzięki temu proste i eleganckie połączenie.

Rozkład domu jest dość konwencjonalny. Na parterze znajdują się przestrzenie wspólne, na wyższej kondygnacji znajdziemy łazienki i prywatne pokoje.

Ultra nowoczesna jadalnia

Głównym pomieszczeniem na dole jest jadalnia oraz kuchnia. Znajdziemy tutaj jednak wyraźny podział pomiędzy nimi. Wystrój jest minimalistyczny, wyraźnie podkreślający nowoczesność.

Dominują tutaj czerń, biel, szarość oraz srebro. Przestrzeń może wydawać się zimna, jednak naturalne światło dodaje przytulnego elementu.

Nowoczesna kuchnia

Duży bar sprawia, że nawet śniadanie może być celebrowane przez całą rodzinę. Ponadto, otrzymujemy dzięki niemu dodatkową przestrzeń do przygotowywania posiłków.

Tutaj również króluje biel, odzwierciedlająca nowoczesny styl, który jest tutaj widoczny na każdym kroku. Ciemna podłoga doskonale kontrastuje z resztą pomieszczenia.

Przestronny salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Pierre Bernard Création
Pierre Bernard Création

Salon ouvert sur salle à manger

Pierre Bernard Création

Salon jest niezwykle jasny i przestronny. Widać tutaj jak wielkie pomieszczenie mamy do dyspozycji, dzięki połączeniu otwartych przestrzeni.

Pokój wydaje się bardzo prosty i jednocześnie wygodny. Nowoczesne meble i miękkie powierzchnie sprawiają, że chce się tutaj przysiąść wieczorową porą.

Widok z salonu

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Pierre Bernard Création
Pierre Bernard Création

Salon avec baies vitrées

Pierre Bernard Création

Naszą wycieczkę kończymy wspaniałym widok z salonu. Ta narożna oranżeria pozwala korzystać z pięknych okoliczności przyrody, bez wychodzenia z domu. Co więcej, zapewnia ogromną ilość naturalnego światła, nie pozbawia jednak mieszkańców prywatności.

Odwiedź również tradycyjny dom z drewna

Co myślisz o takich wnętrzach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu