Jeden projekt domu w pięciu różnych wersjach

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Jeden projekt domu w pięciu różnych wersjach

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Klasyczny
Loading admin actions …

Jak często zdarza się, że w długotrwałym procesie szukania domu marzeń przeglądamy niezliczone ilości projektów i zawsze znajdujemy coś, co nam się nie podoba- czy to kształt dachu, czy też materiały elewacyjny, czy ich kolory. Na rozwiązanie tego problemu wpadli producenci domów gotowych- stworzyli jeden projekt domu, ale zrealizowali go w pięciu różnych wersjach. Tym sposobem zagwarantowali swoim klientom prawdziwy wachlarz wyboru, odnosząc się do zróżnicowanej palety gustów i smaków. Zobaczcie, co znajduje się w ich ofercie!

1. Brązowy klinkier

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Klasyczny

Dom, który prezentujemy w tym Katalogu Inspiracji, to budynek dwukondygnacyjny, z dwuspadowym dachem i nadbudową z przodu i z tyłu. Kupując projekt można dopasować typ i kolor okien czy drzwi, materiał elewacyjny oraz pokrycie dachowe. W pierwszej odsłonie mamy do czynienia domem z tradycyjnej cegły klinkierowej, z czarnym dachem i klasycznych, białych oknach.

2. Kremowa fasada i czerwony dach

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Klasyczny

Nieco bardziej klasycznie i równie elegancko prezentuje się dom w odsłonie z kremową fasadą, oknach o czarnych ramach oraz dachu pokrytym czerwoną dachówką. Dostrzegamy strefę wejścia, wyznaczoną przez stylowe kolumny i klasyczne drzwi wejściowe.

3. W bieli

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Klasyczny

Dla miłośników nowoczesności przygotowano wersję ze śnieżnobiałą fasadą, nowoczesnych oknach i grafitowej, niemal czarnej dachówce. Z tej perspektywy przekonujemy się, że projekt ten odznacza się licznymi przeszkleniami- nie tylko na parterze czy piętrze, ale i świetlikami, które wpuszczają do środka jeszcze więcej naturalnego światła.

4. W stylu wiejskim

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Klasyczny

Tym razem prawdziwa gratka dla miłośników wiejskiego czaru. Dom ten dostępny jest także w niemal dworskiej odsłonie, o ceglanej elewacji, urokliwych oknach z białymi okiennicami oraz czarnym pokryciem dachowym. Ze strefy dziennej na parterze przejść można bezpośrednio na taras, a z niego do ogrodu. Dom ten to prawdziwe spełnienie marzeń!

5. Klasyk

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify, Klasyczny

Pełna skromności, ponadczasowa wersja domu zamyka naszą prezentację. Beżowa fasada, okna o brązowych ramach, klasyczna dachówka- dom ten z pewnością spodoba się miłośnikom stylowych rozwiązań.

Rzut poziomy- parter

Projekty,   zaprojektowane przez homify, Klasyczny

Oto jak prezentuje się szkic wnętrz na parterze. Jest to propozycja producenta, która oczywiście może zostać zmodyfikowana zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta. Modelowy dom ma powierzchnię 132 metrów kwadratowych. Na parterze znajduje się przestronna strefa dzienna z osobną kuchnią oraz jadalnią.

Rzut poziomu- piętro

Projekty,   zaprojektowane przez homify, Klasyczny

Na piętrze zlokalizowano sypialnię, dwa jednakowe pokoje dziecięce, przestronną łazienkę, a także domowy gabinet.

Który projekt podoba Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu