13 domów z pięknymi wejściami

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

13 domów z pięknymi wejściami

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Nowoczesny garaż od Plena Madeiras Nobres Nowoczesny
Loading admin actions …

Projekty nowoczesnych domów potrafią naprawdę zaskoczyć! Obecnie eksperci prześcigają się w aranżacji takich wnętrz, które na długo zapadają w pamięci. Designerskie meble, oryginalne dodatki, czy też kolorowe ściany to tylko niektóre z rozwiązań występujących w nowo powstałych budynkach. Co jednak ze strefą na zewnątrz dom? Warto pamiętać o tym, że również nie należy jej bagatelizować. Ciekawa elewacja, czy też zielony ogródek to są elementy, które jako pierwsze widzą odwiedzający nas goście. Z tego względu warto potraktować je również jako wizytówkę naszych czterech ścian. Nie mniej ważna jest droga, która prowadzi do drzwi wejściowych. Dzisiaj razem z naszymi profesjonalistami przygotowaliśmy dla Was, aż 13 propozycji jej aranżacji! Zobaczcie sami!

1. Drewniana ścieżka

Wasi goście na pewno nie zgubią drogi do Waszego domu, jeżeli będzie prowadzić ich drewniana ścieżka! Nasi architekci zdecydowali się wprowadzić ten element do przestrzeni tego niezwykłego obiektu, co sprawiło, że przestrzeń otaczająca budynek z zewnątrz nabrała intrygującego charakteru. Kolor drewna doskonale komponuje się z ramami okien, które wykonano z tego samego materiału. To prawdziwy strzał w dziesiątkę!

2. Artystyczny szyk

Do domu widocznego na powyższym zdjęciu również można dostać się przy pomocy specjalnej ścieżki. Z tą jednak różnicą, że w tym wypadku nasi architekci postawili na nieco artystyczny szyk. Kształt dróżki został urozmaicony o specjalne okręgi, które dodają tej aranżacji oryginalności.

3. Specjalne stopnie

Wejście do tego domu jest możliwe po pokonaniu kilku specjalnych stopni, które ciekawie się prezentują w otoczeniu całej zieleni. To rozwiązanie gwarantuje, że nawet kiedy pada ulewny deszcz, wszyscy domownicy oraz odwiedzający ich goście mogą być pewni, że nie pobrudzą sobie od błota swojego ulubionego obuwia.

4. Oczko wodne

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Dość ciekawym pomysłem na aranżację wejścia do swojego rodzinnego gniazdka jest umieszczenie tuż przy nim specjalnego oczka wodnego. Dzięki temu pokonując drogę do drzwi można poczuć się, jakby poruszało się po drewnianym mostku znajdującym się na rzece w dalekich zakątkach przyrody.

5. Odpowiednie oświetlenie

Zastanawiając się nad projektem wejścia do swoich czterech ścian, koniecznie weźcie pod uwagę również fakt, że powinno ono być widoczne również po zmroku. W tym celu decydując się na budowę stopni prowadzących do drzwi, warto zadbać o ich odpowiednie oświetlenie, które sprawi, że na pewno nie potkniecie się idąc po ciemku.

6. Prosto i z klasą

Nie lubicie zbyt wymyślnych aranżacji przestrzeni znajdującej się wokół Waszego domu? W takim razie postawcie na proste schody, które wraz z biegiem lat na pewno nie wyjdą z mody. Trendy lubią szybko się zmieniać, a klasyka zawsze wygląda bardzo elegancko. Minimalistyczny model wybrany przez naszych fachowców to doskonały przykład.

7. Potęga detali

Zastanawiając się nad projektem wejścia do Waszego domu, koniecznie miejcie na uwadze fakt, że to właśnie detale potrafią sprawić, że dana przestrzeń potrafi nas naprawdę oczarować. Nie bez znaczenia jest wielkość stopni prowadzących do danego obiektu, czy też barwa światła, która będzie w nocy wskazywać drogę. Wystarczy spojrzeć na powyższe dzieło naszych fachowców. Stworzyli oni bardzo ciekawą kompozycję.

8. Nowoczesny styl

Na powyższej fotografii możecie zobaczyć, jak prezentuje się ultra nowoczesne wejście do domu. Oprócz oryginalnych, białych płyt, nasi architekci zdecydowali się wprowadzić do przestrzeni tego nietuzinkowego budynku kolorowe oświetlenie. Ten obiekt niewątpliwie przyciąga wzrok!

9. Odcienie szachownicy

Jeżeli należycie do grona osób, które przede wszystkim uwielbiają eleganckie domy, postawcie na sprawdzone zestawienie białych oraz czarnych odcieni. Doskonale zdobią one każdy dom, sprawiając, że wraz z biegiem lat wygląda on tak samo świeżo i przede wszystkim stylowo. Wykorzystajcie odcienie szachownicy również do aranżacji dróżki prowadzącej do Waszych czterech ścian, a na pewno będziecie zadowoleni z efektu.

10. Sposób na zgrabną sylwetkę

Powszechnie wiadomo, ze sport to zdrowie. Nie zawsze jednak dysponujemy czasem, by móc pozwolić sobie na systematyczne wyjście na siłownię. Co zrobić, jeżeli mimo to chcemy posiadać zgrabną sylwetkę? Mamy na to radę! Projektując wejście do swojego rodzinnego gniazdka postawcie na schody z dużą ilością stopni. Pokonywanie ich przynajmniej dwa razy dziennie na pewno da Wam efekty.

11. Minimalistyczny urok

Dla tych z Was, którzy cenią sobie proste, harmonijne projekty przygotowaliśmy propozycję od naszych profesjonalistów, którzy słyną z uwielbienia do minimalistycznych form. Widoczne na zdjęciu płyty prowadzą prosto do drewnianych drzwi wejściowych. Specjalnie zostały ułożone tak, by jedna nakładała się na drugą, co daje wrażenie ciągłości.

12. Spójna kompozycja

Nasi architekci projektując wejście do domu widocznego powyżej postawili na gładkie płyty, które zostały umieszczone nie tylko na ścieżce prowadzącej do drzwi tego obiektu. Wykorzystano je również do stworzenia specjalnego podjazdu do garażu. Tym samym powstała bardzo spójna kompozycja. Jeżeli posiadacie auto, warto zainspirować się tym rozwiązaniem budując swoje cztery ściany.

13. Zielony tunel

Bardzo oryginalnym sposobem na zaaranżowanie wejścia do domu jest zasadzenie dużej ilości zieleni, która tworzy specjalny tunel prowadzący do drzwi wejściowych. Przemierzając taką drogę zdecydowanie można poczuć się jak w mini dżungli. Z tego pomysłu skorzystali nasi fachowcy. Efekt ich pracy zasługuje na piątkę z plusem!

Szukacie innych przykładów stylowych domów? Sprawdźcie tutaj:

6 sprawdzonych sposobów na olśniewający dom!

Która aranżacja podoba Wam się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu