Nowoczesny dom w najlepszym wydaniu! | homify

Nowoczesny dom w najlepszym wydaniu!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
River House Selencky///Parsons Nowoczesne domy
Loading admin actions …

Jesteście zwolennikami nowoczesnych projektów? Doskonale trafiliście!

Dziś zaprezentujemy Wam niesamowity dom stworzony przez naszych architektówSELENCKY///PARSONS. Doskonale znają się oni na obecnych trendach, dzięki czemu mają głowy pełne pomysłów i za każdym razem potrafią wprowadzić rozwiązania, które są zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Połączenie tych cech zapewnia, że tworzone przez naszych profesjonalistów budynki doskonale służą swoim właścicielom przez wiele długich lat. Dzisiaj będziecie mieli szansę przyjrzeć się jednemu z nich. Został zaaranżowany w wyjątkowo nowoczesny sposób. Mieszkanie w takim miejscu to czysta przyjemność!

Zobaczcie sami, jak wspaniale prezentuje się ten niesamowity dom!

Widok z zewnątrz

River House - External view from the garden Selencky///Parsons Nowoczesne domy
Selencky///Parsons

River House – External view from the garden

Selencky///Parsons

Widok z zewnątrz jest wprost oszałamiający! Nasi architekci stworzyli prawdziwy dom marzeń… Jego nowoczesna konstrukcja jest bardzo smukła. Specjaliści celowo zrezygnowali ze stromego dachu na rzecz płaskiego. To sprawia, że dom prezentuje się naprawdę oryginalnie. Dominująca w elewacji biel świetnie łączy się z czarnymi akcentami. Projektanci tworząc plan tego domu wykazali się ogromną pomysłowością. Uwzględnili nawet widoczny na zdjęciu basen, który dodaje całości luksusowego charakteru. Cały obiekt prezentuje się naprawdę bajecznie!

Salon

River House - Internal view of living room Selencky///Parsons Nowoczesny salon
Selencky///Parsons

River House – Internal view of living room

Selencky///Parsons

Architekci stworzyli przestrzeń, gdzie granica pomiędzy częścią zewnętrzną domu, a wewnętrzną została delikatnie zatarta. Wszystko dzięki nowoczesnym, ruchomym przeszkleniom, które umieszczone zostały między innymi w strefie salonu. Domownicy mogą w łatwy sposób dostać się do zielonego ogrodu, czy też bez przeszkód obserwować go z perspektywy wygodnego siedziska znajdującego się w środku budynku.

Duża, skórzana, szara sofa idealnie współgra z drewnianym stolikiem kawowym w kolorze miodu. To zestawienie emanuje niemałą elegancją oraz szykiem. Całość uzupełniają dekoracyjne poduszki, które bez wątpienia ożywiają to miejsce. 

Jadalnia i kuchnia

River House - Internal/external night view of dining room and kitchen Selencky///Parsons Nowoczesna jadalnia
Selencky///Parsons

River House – Internal/external night view of dining room and kitchen

Selencky///Parsons

Strefa jadalni oraz kuchni znajduje się tuż obok siebie. Nasi profesjonaliści chcieli stworzyć otwartą, przestronną przestrzeń, w której liczne ścianki działowe nie utrudniałyby poruszania się domownikom. Nie ma wątpliwości co do tego, że fachowcy spisali się na medal! Kuchnia jest bardzo nowoczesna, znajdują się w niej wszystkie niezbędne szafki oraz sprzęty, które umożliwiają przygotowywanie wspaniałych potraw. Z kolei jadalnia na którą składa się biały stół oraz turkusowe krzesła zdecydowanie emanuje blaskiem.

Ciekawa kompozycja

River House - View of canopy, garden and interiors Selencky///Parsons Nowoczesny balkon, taras i weranda
Selencky///Parsons

River House – View of canopy, garden and interiors

Selencky///Parsons

Cały budynek tworzy wyjątkowo ciekawą kompozycję. Wszystko dzięki ogromnej kreatywności naszych specjalistów, którzy doskonale znają się na nowoczesnych trendach. Wykorzystali oni wiele estetycznych i trwałych materiałów, które w połączeniu stworzyły bardzo oryginalną aranżację. Naturalne drewno, przeszklenia, czy też metal to jedne z elementów nowoczesnego stylu. Jeżeli chcecie, by Wasze cztery ściany przybrały stylowego wymiaru – koniecznie skorzystajcie z któregoś z wymienionych materiałów. Niesamowity efekt gwarantowany!

Relaks i sport

River House - External view of canopy, pool and garden Selencky///Parsons Nowoczesny basen
Selencky///Parsons

River House – External view of canopy, pool and garden

Selencky///Parsons

Ten nowoczesny dom jest miejscem, gdzie każdy domownik może w pełni się zrelaksować w specjalnie zaaranżowanej strefie znajdującej się na zewnątrz obiektu. Jest tutaj nie tylko ogromny basen, który doskonale sprawdza się w gorące dni, ale również wygodne leżaki czy siedziska, które umożliwiają opalanie się, a także odpoczynek w delikatnie zacienionej przestrzeni. Tak zaprojektowany dom sprawia, że mieszkańcy nigdzie daleko wyjeżdżać, by móc w pełni cieszyć się chwilami spędzonymi na słońcu oraz świeżym powietrzu.

Widok nocą

River House - External night view of kitchen and dining from garden Selencky///Parsons Nowoczesne domy
Selencky///Parsons

River House – External night view of kitchen and dining from garden

Selencky///Parsons

To już ostatnie zdjęcie tego pięknego domu. Tutaj możecie zobaczyć, jak wygląda on po zmroku. Nie ma wątpliwości co do tego, że cały obiekt zachwyca zarówno w dzień, jak i w nocy! Jego prosta i nowoczesna konstrukcja oraz przemyślana aranżacja gwarantuje właścicielom to, że nie będą oni musieli szybko myśleć o jakimkolwiek remoncie.  

Szukacie innych niezwykłych przykładów domów? Zobaczcie tutaj:

homify 360°: dom na krawędzi w Krakowie

Co myślicie o tym nowoczesnym domu?
Whitton Drive GK Architects Ltd Dom szeregowy

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu