Dom pełen radości, koloru i osobowości | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Dom pełen radości, koloru i osobowości

A.D. A.D.
Śródziemnomorska jadalnia od Casa Josephine Śródziemnomorski
Loading admin actions …

Pełen koloru i pozytywnej wibracji dom, który pokażemy Wam dziś, z pewnością poprawi nastrój na cały dzień i sprawi, że zamarzycie aby rozjaśnić swoje własne cztery kąty! Tętniące życiem mieszkanie, jest w rzeczywistości apartamentem do wynajęcia w Hiszpanii i jesteśmy pewni, że nie brakuje mu turystów niezależnie od pory roku.

Za wnętrze odpowiedzialni są architekci z grupy Casa Józefina. Na zdjęciach widać, że dokładnie rozważyli  kontekst, funkcję i charakter działalności podczas projektowania wnętrz. W konsekwencji mogą cieszyć się wielkim sukcesem.

Dołączcie do nas, zapraszamy na małą wycieczkę do północnej Hiszpanii w  poszukiwaniu serdecznego i radosnego domu z pasją i osobowością. Może nie będziecie chcieli wracać!

Naturalny wygląd z zewnątrz

Z zewnątrz możemy zobaczyć, że miejsce jest bardzo obiecujące. Białe ściany są tradycyjne, ale świeże. Dokładnie to, czego można oczekiwać od nadmorskiego domu. Efekt ten jest uzupełniony przez drewniane okiennice w starym stylu, które zamontowano na drzwiach i oknach.

Oczywiste jest, że właściciele tego domu chcieli sprawić by budynek miał zachęcający i żywy wygląd. Dokonano tego głównie poprzez włączenie mnóstwa naturalnych elementów, takich jak żywa roślinność. To nadaje pewną świeżość kompozycji i pokazuje czego możemy spodziewać się po wnętrzach.

Eklektyczny salon

Gdy wejdziemy do środka, nasze pierwsze wrażenie nie jest zdecydowanie rozczarowujące. Widzimy eklektyczną mieszankę, serię stylów, które są połączone i tworzą inspirującą i zabawną kompozycję. Tradycyjne, miejscowe elementy w połączeniu z klasycznymi meblami i dodatkami sprawiają, że miejsce nie jest nudne w żadnym fragmencie. 

We wnętrzu architekci wykorzystali całą paletę kolorów, aby zapewnić wesołą atmosferę, ale kolory nie są zbyt jasne lub zbyt intensywne. Stonowane odcienie sprawiają, że spokojne uczucie przeważa. Białe drewniane meble tworzą solidny fundament dla dekoracji w pokoju.

Mistrzowska dekoracja

Nasze serce podbiły plastyczne dekoracje, zaplanowane w najmniejszym nawet szczególe. Ustawione na sobie, czy obok siebie elementy tworzą kompozycję rodem z najdoskonalszych dzieł sztuki na płótnach wybitnych malarzy. 

Zazwyczaj, w miejscach tego typu, stoją puste szafy na ubrania, które pełnią jedynie konkretną funkcję, ale same w sobie, nic nie wnoszą. Tutaj jest odwrotnie – niewielka szafeczka jest tak zapełniona, że nie jest w stanie pomieścić bagaży podróżnych, ale to nic nie szkodzi! Wygląda zachwycająco. 

Prowansalska kuchnia

Jasna, ciepła i przytulna, taka właśnie jest ta niewielka kuchnia. Niezwykle stylowa, ale jednocześnie utrzymuje się w niej domowa atmosfera. Meble wykonane z naturalnego, jasnego drewna stanowią główny element aranżacji. Pastelowe kolory zachęcają do przyrządzania posiłków. Niezwykle urocze miejsce.

Zabawne schody

Przenieśmy się do wyższych poziomów tego domu, aby zobaczyć, jakie obszary bardziej prywatne mają do zaoferowania. Przede wszystkim warto zatrzymać się na górze schodów i docenić samą ścieżką. Ten zabawny projekt schodów tworzy ciekawą wizualną podróż, od samego dołu, aż po szczyt. Bardzo dynamiczny design. Oprócz wzoru bieżnika schodów, możemy również zobaczyć szereg roślin doniczkowych, usytuowanych wzdłuż poręczy schodów – bardzo częsty motyw natury, który przewija się przez cały dom. 

Pamiątki i osobiste dodatki

Na tym zdjęciu, pochodzącym z sypialni, widzimy mniej intensywnych i skoncentrowanych kolorów. Ich miejsce zajmują biele, tworzące stonowany i elegancki pokój. Projektanci, w sposób zamierzony, stworzyli białą przestrzeń – bazę dla wielu dodatków i całej gamy przedmiotów dekoracyjnych, z których żadne nie wydają się nie na miejscu. Część z nich zostało zamkniętych w metalowej szafce przypominającej gablotkę na leki w szpitalu. Kto by pomyślał, że razem, będą wyglądać tak wspaniale. 

Energetyczna sypialnia

Na koniec jeszcze jedna prywatna sypialnia, która daje nam obraz tego, czego klient może oczekiwać. Wiemy już, że wspólne obszary i przestrzenie społeczne są znakomicie zaprojektowane i skoordynowane. Obszar pokoi sypialnych także nie zawodzi.

Cała dolna połowa sali pokryta jest kolorem czerwonym, a niebieskim akcenty pięknie kontrastują z tym, w jak najlepszy sposób. Minimalistyczne meble czynią to  miejsce bardzo nowoczesnym. Czerwona sypialnia jest z pewnością śmiałym posunięciem, ale, jak w wypadku całej reszty domu, bardzo udanym. 

Przeczytajcie także ten katalog inspiracji: Zmień swoją sypialnię na lepszą!

Jak Wam się podoba energetyczna, czerwona sypialnia? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu