Dom, w którym mieszka się zdrowo i tanio

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom, w którym mieszka się zdrowo i tanio

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesne domy od Neues Gesundes Bauen Nowoczesny
Loading admin actions …

Domy z drewna oznaczają mieszkanie w warunkach zdrowych dla człowieka, w otoczeniu przytulnym, ale i stylowym. Drewno jako materiał budowlany jest coraz bardziej popularne, nie tylko ze względu na swoją naturalność, ale także i koszt. Dodatkowo odznacza się trwałością, a wielość dostępnych rodzajów umożliwia dopasowanie go do indywidualnych potrzeb. Obejrzyjcie projekt domu jednorodzinnego, w którym drewno gra pierwsze skrzypce- jesteśmy pewni, że się Wam spodoba!

Fasada

Podczas budowy domu zastosowano drewniany szkielet. Jest on szczelny, ale nie do końca, przez co pozwala na przenikanie powietrza do wnętrz, regulując w nich poziom wilgotności. Na ściany fasady składają się też włókna celulozowe, zapewniające z kolei doskonałą izolację. Lepsza izolacja oznacza niższe koszty ogrzewania/chłodzenia, a na dłuższą metę ogromne oszczędności.

Nowoczesna bryła

Dwukondygnacyjny dom o dwuspadowym dachu prezentuje się nowocześnie, ale nie ekstrawagancko. Ciekawe połączenie pomalowanego na szaro drewna z otynkowano na biało elewacją parteru to strzał w dziesiątkę. Przestronny zielony teren wokół domu to przyjemna przestrzeń rekreacyjna a także miejsce na taras.

Drewniane wnętrze

Także i we wnętrzach domu króluje drewno. Wykorzystano je do pokrycia ścian, podłóg i sufitów. Dzięki temu pomieszczenia nabierają przytulnego, rustykalnego charakteru. Drewno świetnie komponuje się z innymi materiałami oraz pasuje do mebli o każdym designie.

Otwarta strefa dzienna

Strefa dzienna, zlokalizowana na parterze, zaprojektowana została na otwartym planie. Kuchnia, jadalnia i salon łączą się ze sobą, dzięki czemu przestrzeń wydaje się płynniejsza i optycznie większa. Rustykalny klimat potęguje czarna koza zamiast klasycznego kominka orz drewniane bele na suficie.

Klimatyczne wyposażenie

O wyjątkowy klimat we wnętrzach dbają także poszczególne elementy wyposażenia. Zdecydowano się na utrzymanie wnętrz w klimacie wiejskim, rustykalnym, gdzie królują drewniane meble i przytulne dodatki. Liczne przeszklenia wpuszczają do środka mnóstwo naturalnego światła, które potęguje wrażenie jasności. Nie zabrakło tut także elementów antycznych, takich jak kredens, wprowadzających do wnętrz niepowtarzalną atmosferę.

Podoba Wam się?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu