4 niezwykłe metamorfozy małych kuchni

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

4 niezwykłe metamorfozy małych kuchni

Alicja Olko Alicja Olko
HOME STAGING MIESZKANIA 68M² NA SPRZEDAŻ od Better Home Interior Design Skandynawski
Loading admin actions …

Kuchnia w każdym domu spełnia wielorakie funkcje- jest miejscem nie tylko do przygotowania posiłków, ale także tym, gdzie domownicy spotykają się na poranną kawę czy śniadanie. Bez względu na rozmiar, kuchnia pełni rolę serca domu. Dziś pokażemy Wam cztery przykłady kuchni, w których nikt z Was nie chciałby spędzać czasu. Na szczęście z pomocą odpowiednich ekspertów udało się zupełnie odmienić ich charakter.

1. Przed: w ruinie

Pomieszczenie przeznaczone na kuchnię znajdowało się w stanie kompletnego rozkładu. Wszystkie jego elementy domagały się remontu. Zobaczcie, jak niezwykle odmieniono tę przestrzeń.

Po: nowoczesna kuchnia

Uprzednie ruiny zamieniono na elegancką kuchnię o nowoczesnym designie. Wchodzi ona w skład otwartej strefy dziennej, a od pozostałych jej obszarów oddziela ją wysoki blat. Jasne meble kuchenne pięknie komponują się z szarymi powierzchniami ścian i podłóg oraz połyskującymi metalicznie sprzętami AGD. Kuchnia, choć relatywnie niewielka, zapewnia najwyższy komfort użytkowania.

2. Przed: koszmar lat 70-tych

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Niepraktycznie urządzona, staromodnie wyposażona i okropnie zabałaganiona- takiej kuchni nikt nie chciałby widzieć w swoim mieszkaniu. Spójrzcie tylko na jej metamorfozę.

Po: styl i klasa

Nowoczesna kuchnia od homify Nowoczesny

Pomieszczenie to nabrało funkcjonalności i teraz świetnie służy jako nowoczesna kuchnia. Meble kuchenne ustawiono na kształt litery U, co pozwala do maksimum wykorzystać dostępną przestrzeń. Drewniane meble i ciemne blaty świetnie się razem prezentują. Jest tu mnóstwo szafek i półek na przechowywanie, dzięki czemu kuchnia utrzymana jest w porządku i odznacza się dobrą organizacją.

3. Przed: mała i ciasna

KUCHNIA PRZED METAMORFOZĄ od Better Home Interior Design Skandynawski
Better Home Interior Design

KUCHNIA PRZED METAMORFOZĄ

Better Home Interior Design

W tak niewielkiej kuchni ciężko było przygotowywać potrawy, nie mówiąc już o wspólnym gotowaniu czy spożywaniu dań. Zobaczcie, jak architekci wnętrz poradzili sobie z problemem ograniczonej przestrzeni.

Po: przytulnie i wygodnie

Zmieniono układ mebli, przemalowano ich fronty oraz ściany, wymieniono stół- efekt tej ingerencji jest zachwycający! Jasno błękitne ściany ciekawie kontrastują z drewnianym parkietem w jodełkę. W tej małej kuchni meble ustawiono w jednym rzędzie pod ścianą, pozostawiając przestrzeń pod drugą na stół i krzesła. Tym samym zdołano optymalnie wykorzystać dostępny metraż.

4. Przed: kuchnia z innej epoki

Metamorfoza mieszkanie ul.Kowalska Lublin od Auraprojekt
Auraprojekt

Metamorfoza mieszkanie ul.Kowalska Lublin

Auraprojekt

Taka kuchnia to kompletny przeżytek, koszmar poprzednich generacji. Nie ma prawa istnieć w żadnym nowoczesnym mieszkaniu. Obejrzyjcie jej przemianę.

Po: powiew świeżości

Nowe białe meble kuchenne o drewnianych blatach wprowadzają do tego wnętrza nowoczesność i świeżość. Przez niewielkie okno do środka wpada mnóstwo naturalnego światła, potęgując wrażenie jasności. Ważną rolę odgrywają dodatki i dekoracje o współczesnym charakterze. W takiej kuchni aż chce się spędzać czas!

Która przemiana zrobiła na Was największe wrażenie?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu