Niesamowita budowa domu jednorodzinnego

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Niesamowita budowa domu jednorodzinnego

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesne domy od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś przeniesiemy się do Bretanii, a konkretnie do miasta Vern-sur-Seiche, gdzie znajdziemy projekt naszych francuskich projektantów.

Damien Desnosa, wybitny architekt, który ukończył studia w École Boulle oraz Paryskiej Szkole Architektuty La Vilette, podjął się budowy domu, który idealnie spełnia potrzeby rodziny. Działka zajmuje 800 m2. Dom jest niezwykle jasny i nowoczesny, posiada pokój dzienny, kuchnię, łazienkę, toaletę, sypialnię dla rodziców, dwie sypialnie dla dzieci, pralnię oraz garaż.

Przyjrzyjmy mu się bliżej…

Fasada

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Nasz architekt ewidentnie trafnie odpowiedział na oczekiwania gospodarzy. Właściciele marzyli o parterowym domu, który zapewni maksymalny przepływ pomiędzy pomieszczeniami. Jasna fasada idealnie odzwierciedla sen o przytulnym domku.

Plan

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Jak łatwo  można zauważyć na planie domu, życie rodzinne będzie toczyło się w samym centrum budynku. Każda sypialnia posiada piękny widok na ogród, co dodatkowo zapewni doskonałe oświetlenie. Dom jest dobrze przemyślany i odpowiada potrzebom każdej rodziny.

Aranżacja

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Wejście prowadzi bezpośrednio do otwartego salonu, połączonego z kuchnią i jadalnią, które są ewidentnymi gwiazdami tego domu. Takie rozwiązanie pozwala na doskonałe rozplanowanie pozostałych pomieszczeń i ulokowanie sypialnie rodziców oraz dzieci po przeciwnym stronach domu, co zapewni rodzicom chwile spokoju.

Dom otwarty na zewnątrz

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Aby zapobiec wrażeniu prostej bryły pozostawionej na środku ogrodu, jak często bywa w przypadku domów parterowych, tym razem decydowano się na inwestycję złożoną z trzech różnych wysokości. Taka konstrukcja idealnie wpasowuje się w krajobraz i odrzuca poczucie nudy.

Duże drzwi, które prowadzą na taras, zapewniają odpowiedni przepływ powietrza oraz nasłonecznienie pomieszczenia.

Wnętrze

Nowoczesny basen od homify Nowoczesny

Ostatnia fotografia to rzut oka na wnętrze domu, które czeka na umeblowanie i służenie rodzinie.

Odwiedź również wspaniały dom marzeń. 

Co sądzisz o takiej konstrukcji? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu