Regały do podziału pokoju

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Regały do podziału pokoju

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,   zaprojektowane przez Kißkalt Designs, Eklektyczny
Loading admin actions …

Regały i półki to świetne meble, które są pomocne w dzieleniu przestrzeni- umożliwiają one nadanie pomieszczeniom struktury, wydzielenie funkcjonalnych części i nadanie pokojom większej przytulności. Co więcej, gwarantują nam dodatkowe miejsce do przechowywania i magazynowania, a także do umieszczania na nich dekoracji i ozdób.

W tym Katalogu Inspiracji pokażemy, że regały nie muszą być zwyczajnymi meblami, ale mogą stanowić prawdziwe dziele współczesnego designu, nastawionego nie tylko na wysoki poziom atrakcyjności wizualnej, ale także na dużą funkcjonalność.

Podział na całą wysokość

Projekty,   zaprojektowane przez homify, Nowoczesny Płyta MDF

Regały od podłogi do sufitu to jeden z najbardziej popularnych rozwiązań na podział przestrzeni pomieszczenia, gdyż funkcjonuje jako ściana i dzięki temu gwarantuje jasny rozgraniczenie powierzchni pokoju. Jeżeli regał jest bardzo wysoki i długi, zaleca się wybranie takiego, którego kolorystyka jest jasna, gdyż wtedy nie jawi się jako masywny i przytłaczający.

Regał w kształcie schodów

Projekty,   zaprojektowane przez homify, Klasyczny

Dla tych, którym regał na całą wysokość wydaje się zbyt dominujący, polecamy regał tego typu, w kształcie schodów. Taki model jest polecany zwłaszcza do podziału przestrzeni w sypialni, gdyż zakrywa stronę łóżka, na której kładziemy głową, gwarantując prywatność, ale jednocześnie nie zakrywa całej przestrzeni nad nami, zapewniając otwartość, nie ograniczając nas i nie wywołując uczucia klaustrofobii.

Delikatny regał z drewna

Projekty,   zaprojektowane przez seitmorgen, Nowoczesny
seitmorgen

2×4+2×2 arrangement

seitmorgen

Regał tego typu, dzięki swojej filigranowej, delikatnej konstrukcji, wprowadza pewną lekkość do podziału pokoju. Połączenie lekkości drewna jesionowego użytego do stworzenia konstrukcji regału, oraz białej ceramiki jako półek, daje niezwykły efekt, czyniąc ten regał doskonałym separatorem do eleganckich pomieszczeń.

Regał na kółkach

Regał tego typu zapewnia całkowitą elastyczność, jeżeli chodzi o podział przestrzeni. W zależności od okazji lub naszej zachcianki, możemy sprawić, że salon i jadalnia staną się nagle jednym pokojem. Elastyczność zapewniają nie tylko kółka- regał ten dopasowywać można do naszych potrzeb także pod względem designu. Producent umożliwia indywidualne dobranie koloru drzwi, a także ich rozmieszczenie.

Nowoczesna meblościanka

Ten nowoczesny mebel przypomina nam trochę staromodną meblościankę. Składa się z sekwencji półek, połączonych ze sobą w skomplikowany system. Każda jego część może być jednak indywidualnie dopasowana do naszych potrzeb. Poszczególne części połączone są ze sobą jedynie za pomocą wbudowanych szyn, także przy ich przebudowie nie potrzeba żadnych dodatkowych narzędzi! Regał taki można zatem dopasować do nietypowych pomieszczeń, o specyficznych wymiarach, kątach i wysokościach.

Kombinacja

Ten mebel sprawia, że fraza „regał do podziału” nabiera zupełnie nowego znaczenia. Dzięki różnym sześciennym częściom można stworzyć wyjątkową kombinację, służącą nie tylko jako regał, czy półka, ale także jako siedzisko. Geometryczne części ustawiać można w niezliczonej ilości kombinacji, czy to jedna na drugiej, czy też obok siebie, za każdym razem osiągając inny efekt.

Okrągły separator

Dla tych, którym ostre kształty nie przypadły do gusty, mamy doskonałe rozwiązanie- regał stworzony z kolistych części, które, jak i w poprzednich przypadkach, ustawiać można w niezliczoną ilość kombinacji. Dwie wstawki na każdej z końcówek regału gwarantują jego stabilność. Każdy z segmentów wykonany został ze spacjowanej pianki typu EVA oraz naturalnego, wełnianego filcu- model dostępny w różnych wersjach kolorystycznych.

Inne pomysły na meble do przechowywania znajdziesz w Katalogu Inspiracji Dom dobrze zorganizowany- 10 pomysłów na przechowywanie.

Podoba Wam się taka opcja na podział przestrzeni?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu