Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom o dwóch obliczach!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Loading admin actions …

Piękne domy czasami kryją różne tajemnice. Tak też jest w przypadku projektu naszych architektów z LAUTREFABRIQUE. Stworzyli oni obiekt o dwóch obliczach, który naprawdę zaskakuje! Dziś uda nam się go dokładnie zwiedzić. Profesjonaliści chcąc zadbać o pełny komfort właścicieli domu stworzyli budynek, który od strony ulicy nie jest zbytnio dostępny dla wzroku wścibskich sąsiadów. Dzięki temu mieszkańcy mogą swobodnie poruszać się po całej przestrzeni tego nietuzinkowego miejsca. Co więcej, wszystkie rozwiązania zastosowane przez naszych specjalistów są niezwykle funkcjonalne, o czym będziecie mieli szansę sami się przekonać.

Zobaczcie sami, jak wspaniale prezentuje się ten oryginalny dom o dwóch obliczach!

Widok od strony ulicy

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Lautrefabrique
Lautrefabrique

Maison de Village

Lautrefabrique

Dom od strony ulicy wygląda ciekawie. Głównie przez pomysłowe okna, które nie tylko wprowadzają do wnętrza odpowiednią dawkę światła ale również są piękną ozdobą całej fasady. Nasi specjaliści stworzyli intrygująca kompozycję, która przepięknie prezentuje się na tle innych budynków. Przechodząc obok tego domu można pomyśleć, że pozbawiony jest on nowoczesnych rozwiązań, ponieważ specjaliści zdecydowali się jedynie na klasyczną, ponadczasową formę. Nic bardziej mylnego! Tak jak wspominaliśmy – ten dom ma dwie twarze, co sami za chwilę zobaczycie!

Widok z tyłu

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Lautrefabrique
Lautrefabrique

Maison de Village

Lautrefabrique

Niespodzianka! Tak prezentuje się ten niesamowity dom z drugiej strony! Prawda, że wygląda niesamowicie?

Architekci stworzyli zaskakujący projekt, który z pozoru mogłoby się wydawać będzie dość przewidywalny, jednak jak wiadomo – pozory mylą. Od drugiej strony budynek emanuje nowoczesnością i niesamowitym szykiem, który sprawia, że ciężko jest od niego oderwać wzrok. Nie ma wątpliwości co do tego, że nasi specjaliści wykonali kawał dobrej roboty.

Zwróćcie uwagę na to, że znajduje się tutaj nawet strefa odpoczynku, która wyposażona została w designerskie meble. Taki dom to spełnienie najskrytszych marzeń!

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Lautrefabrique
Lautrefabrique

Maison de Village

Lautrefabrique

Kuchnia w tym domu wygląda bardzo nowocześnie! Nasi architekci stworzyli miejsce, w którym przyjemniej jest spędzać czas podczas przygotowywania pysznych potraw. Stonowana kolorystyka w tym pomieszczeniu wygląda fenomenalnie. Barwa, która ciekawie przełamuje wszystkie szarości to czerwień, którą posiadają piękne lampy wiszące tuż nad wyspą. Nowoczesne aranżacje uwielbiają zabawy kontrastami. Wprowadźcie takie rozwiązanie w swoim domu, a na pewnie nie będziecie tego żałować!

Jadalnia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Lautrefabrique
Lautrefabrique

Maison de Village

Lautrefabrique

Nasi specjaliści zdecydowali się na stworzenie takiej jadalni, w której można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Patrząc na to zdjęcie nie da się nie krzyknąć z zachwytu. Sercem tego miejsca jest oczywiście duży, czarny stół, który doskonale wygląda w zestawieniu z sześcioma czerwonymi krzesłami. Dzięki takiemu połączeniu cała jadalnia zyskuje na oryginalności, a co więcej emanuje nowoczesnym charakterem.

Schody

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Lautrefabrique
Lautrefabrique

Maison de Village

Lautrefabrique

Schody w tym domy wyglądają niesamowicie! Nasi architekci wybrali model, który wręcz emanuje nowoczesnym designem. Stopnie zostały bezpośrednio przymocowane do ściany, dzięki czemu całość sprawia wrażenie jakby lewitowała w powietrzu. Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem schodów do swojego domu – koniecznie zastanówcie się nad propozycją naszych ekspertów. Prezentuje się ona naprawdę genialnie!

Łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Lautrefabrique
Lautrefabrique

Maison de Village

Lautrefabrique

Łazienka w tym domu emanuje spokojem oraz harmonią. Nasi eksperci umieścili w tej przestrzeni duże lustro, które pozwala domownikom komfortowo korzystać z tego miejsca. Ponadto, zwierciadło sprawia również, że cała łazienka wizualnie wydaje się być większa! 

Zwróćcie uwagę na tą doskonałą, minimalistyczną umywalkę. Doskonale prezentuje się ona w zestawieniu z brązowymi szafkami!

Szukacie innych przykładów oryginalnych domów? Zobaczcie tutaj:

homify 360°: dom jednorodzinny w Gdańsku z nietypowym wnętrzem

Co myślicie o tym niezwykłym domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu