7 małych domów, w których chętnie byście zamieszkali | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

7 małych domów, w których chętnie byście zamieszkali

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesny salon od 向山建築設計事務所 Nowoczesny
Loading admin actions …

Istnieje wiele inspiracji, z których można czerpać przy projektowaniu małego domu. Jeśli lubisz prace „zrób to sam” możesz stworzyć praktyczne dekoracje w pokoju Twojego dziecka. Jeśli jesteś rodzicem nastolatków, bez problemu zorganizujesz przestrzeń idealną zarówno do nauki, jak i rozrywek. Należy pamiętać, że domy jednorodzinne powinny być przede wszystkim solidne, by służyły mieszkańcom przez długie lata. Oznacza to, że warto inwestować w meble i materiały, które przetrwają próbę czasu.

Aby pomóc Wam w projektowaniu małego domku, zebraliśmy dla Was nasze ulubione projekty w jednym miejscu. Mamy nadzieję, że tak jak my zainspirujesz się 7 małymi domami dla rodziny!

1. Miniaturowy domek z dwiema sypialniami

Ten niewielki, letniskowy domek, liczy jedyne 65m2. Posiada jednak niczym nieograniczone pole do popisu. Nie pozostawia wątpliwości fakt, że jest to świetne miejsce do wakacyjnego wypoczynku.

2. Loft

To małe, ciekawe mieszkanie, zostało zaaranżowane w niewygodnym rogu nowoczesnego bloku. Architekci zbudowali drugi poziom, gdzie stworzyli przestronne poddasze. Byłoby to idealne miejsce dla każdego dziecka.

3. Drewniany wystrój

Kuchnia często nazywana jest sercem domu rodzinnego. W tym pomieszczeniu znajdziemy wiele masywnych elementów wykonanych z drewna. Jasne odcienie dodają kuchni przytulności, a jednocześnie, meble wydają się być niezwykle wytrzymałe.

4. Stylowy i przytulny

Dostosowanie się do gustu każdego członka rodziny może okazać się nieco przytłaczające. Liczymy jednak na to, że ten dom ma w sobie równowagi w sam raz. Znajdziemy tutaj żywe kolory, solidne meble, neutralną biel. To połączenie tworzy wspaniały efekt.

5. Dom jednorodzinny współgrający z naturą

Timber Clad Exterior od Facit Homes Nowoczesny
Facit Homes

Timber Clad Exterior

Facit Homes

Drewno jest z pewnością jednym z tych materiałów, który często pojawia się w domach jednorodzinnych. Ten jednopoziomowy projekt wydaje się być idealnym miejscem dla rodziny, szczególnie, kiedy zobaczymy jak łatwo możemy połączyć salon z ogrodem.

6. Dom rodzinny dla każdego

Wielki hamak, obszerny taras, niewielka biblioteczka, ten dom ma wszystko, czego potrzebujemy do stworzenia doskonałego miejsca. Jest to jeden z tych domem, który przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

7. Wspaniały dom w Singapurze

Ten dom jednorodzinny położony w Singapurze charakteryzuje się prostym podejściem do aranżacji wnętrz. Znajdziemy tutaj wiele szafek, które pozwolą ukryć bałagan życia rodzinnego. Odnajdziemy również nieco wpływu industrialnego, dzięki betonowej podłodze i drewnianym meblom.

Jeśli jesteś podczas planowania swojego domu, sprawdź jakich częstych błędów w aranżacji należy unikać.

 

W którym domu chciałbyś zamieszkać? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu