Przed i po: przebudowa poddasza | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Przed i po: przebudowa poddasza

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesne spa od schulz.rooms Nowoczesny
Loading admin actions …

Wielu z nas ma w domu strych, ale niewielu wie, co z nim właściwie zrobić. Z tego powodu przestrzeń ta zazwyczaj przeistacza się z zwyczajną graciarnię, miejsce, gdzie z braku innego pomysłu, przechowujemy i magazynujemy niepotrzebne i zbędne przedmioty. Ten wyjątkowy projekt „przed i po” udowadnia jednak, że z odrobina wyobraźni poddasze stać się może centralnym elementem każdego domu.

W tym artykule pokażemy Wam niesamowitą transformację, która przeszło to poddasze- od przepełnionej graciarni do eleganckiego i wygodnego spa. Zobaczcie efekt po!

Poddasze przed…

Na tym pierwszym zdjęciu przed remontem widzimy, że poddasze to było klasycznym miejscem do przechowywania i magazynowanie- przepełnione zbędnymi przedmiotami popakowanymi w tekturowe pudełka. Dostrzegamy jednak pewne ciekawe elementy, jak drewniane bele na suficie, czy też drewniana balustradę., Patrząc jednak na ten przykry obrazek, ciężko jest wyobrazić sobie, aby pomieszczenie to mogło pięknie wyglądać.

… i po

Różnica jest niesamowita, prawda? To poddasze zostało przeistoczone w luksusowe spa, z sauną, kominkiem i miejscem do relaksu. Schody wiodące do głównego pomieszczenia zostały wykonane z drewna, tak jak i podłoga, a pozbawione balustrad. Zamiast tego odgrodzone zostały przeźroczystymi, szklanymi szybami. Całość utrzymana jest w przyjemnej palecie kolorów, zdominowanej przez biel i brąz. Iluminująca światłem sauna, oddzielona szklanymi przesuwanymi drzwiami daje temu pomieszczeniu dodatkową głębię, a oświetlenie na suficie kolejnego wymiaru.

Schody przed…

Do tak eleganckiego i stylowego pomieszczenia na górze nie pasowałyby oczywiście takie obskurne, odrapane schody. Dlatego też musiały one zostać odnowione!

… i po

Nowe schody wejściowe wyglądają niezwykle elegancko, pasując do wystroju pomieszczenia znajdującego się na górze. Każdy stopień podświetlony został lampkami LED, co nie tylko świetnie wygląda, ale także ułatwia wchodzenie na górę.

Wyposażenie przed…

Głównym elementem wyposażenia tego poddasza przed renowacją były pudła, worki, siatki i różnego rodzaju śmieci, które porywały się z dnia nadzień coraz grubszą warstwą kurzu.

… i po

Saunę te wyposażono w najwyższej jakości urządzenia i meble, tak, aby zyskała ona stylowy i elegancki charakter. Drewniane meble, takie jak na szafka, pięknie komponują się z ogólnym wystrojem, dodając pomieszczeniu ciepła i przytulności. Umieszczona na szafce umywalka jest przykładem nowoczesnego i modnego designu.

Także z innej perspektywy nowy wygląd poddasza zachwyca. Elegancka kabina prysznicowa, znajduje się tuż obok sauny i umożliwia chłodny prysznic po czasie spędzonym w gorącym wnętrzu. Ciemna ściana z kamienia dodaje jeszcze bardziej stylowego charakteru.

Podoba Wam się spa w domu? Obejrzyjcie kolejny przykład w Katalogu Inspiracji homify 360°: Mały dom ze SPA.

Co Wy zrobilibyście ze swoim poddaszem?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu