Czarująca metamorfoza małej kawalerki

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Czarująca metamorfoza małej kawalerki

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesna kuchnia od Tout Simplement Déco Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś obejrzycie z nami wspaniałą metamorfozę niezwykle małego mieszkania. Ta paryska kawalerka ma jedynie 24 metry kwadratowe- bardzo ograniczona przestrzeń, która została jednak zaprojektowana po mistrzowsku. Projektanci stanęli na wysokości zadania i stworzyli dla właścicielki lokum wygodne, przytulne i funkcjonalne.

Przed: chaotyczna kuchnia

Przed remontem w kuchni panował ogromny bałagan. Korzystnie z niej w sposób wygodny zdawało się być niemal niemożliwe. Zobaczcie, jaką niezwykłą przemianę przeszła.

Po: kuchnia z prawdziwego zdarzenia

W tym samym miejscu zdołano stworzyć kuchnię wygodną i praktyczną, a przy tym niezwykle elegancką. Białe meble gwarantują mnóstwo miejsca na przechowywanie, dzięki czemu usunięto panujący wcześniej bałagan. Jest tu wystarczająco miejsca na wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia, jak i na powierzchnię roboczą.

Przed: zabałaganiona przestrzeń

Nic dziwnego, że właścicielce nie udawało się utrzymać tak małej przestrzeni w porządku i organizacji. Ale musicie przyznać, że tak nie da się żyć. Wnętrze to aż wołało o zmiany.

Po: pomysłowe rozwiązania

Architekci postanowili urządzić kawalerkę nie tylko stylowo, ale i pomysłowo. Kluczem do sukcesu okazały się praktyczne rozwiązania, dzięki którym zdołano zaoszczędzić dużo miejsca, nadając całości funkcjonalnego charakteru. W ścianę wbudowano szafki i półki, zasłonięte przesuwanymi drzwiami. Niewielki drewniany stolik można z kolei wygodnie schować we wnękę.

Przed: niewykorzystany potencjał

Wnętrze tego pomieszczenia byłoby wspaniale, gdyby doceniono ogromne okna, przez które do środka wpadało mnóstwo naturalnego światła. niestety, w mieszkaniu tym panował bałagan i chaos, co tłumiło jego urok.

Po: klimatyczna loggia

Co za zmiana! Teraz właścicielka zamiast salonu ma fantastyczna loggię, urządzoną modnie i z pomysłem. Naturalne światło króluje w białych wnętrzach, a całe pomieszczenie błyszczy.

Po: sypialnia pod sufitem

Antresola z umieszczonym na niej materacem to najlepsza alternatywa do małych mieszkań. Łóżko pod sufitem oszczędza cenny metraż, a przy okazji sprawia, że śpi się zupełnie inaczej. Kto by nie chciał spróbować spędzić nocy w takiej sypialni?

Moglibyście tak mieszkać?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu