Przejrzystość i wyrafinowanie, czyli 186 m² szczęścia

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przejrzystość i wyrafinowanie, czyli 186 m² szczęścia

Justyna Dziesińska Justyna Dziesińska
Nowoczesne domy od Büdenbender Hausbau GmbH Nowoczesny
Loading admin actions …

Współczesne projekty domów to już nie tylko nowoczesny i wyróżniający się dizajn, to także odpowiednia technologia, która wykazuje wysoką dbałość o nasze naturalne środowisko, a przy okazji niepowtarzalne wzornictwo. Dodatkowym autem jest także wielofunkcyjność, doskonałe rozplanowanie przestrzenne oraz wykorzystanie prefabrykowanych materiałów. Dzięki tym cechom możemy stworzyć nowoczesny i bardzo współczesny projekt domu jednorodzinnego, który dba zarówno o naszą rodzinę jak i otoczenie. Dziś wraz z cyklem homify 360 prezentujemy Wam wspaniały, przejrzysty i wyrafinowany projekt domu, który zrobił na nas ogromne wrażenie!

Nowoczesny projekt domu

Współczesne projekty domów prezentują naprawdę wysoki poziom, nie tylko pod względem wyjątkowej architektury i wzornictwa, ale także technologii i dbałości o spójny wygląd. Proste, nieskomplikowane linie, nadają tej strukturze minimalistycznego i ponadczasowego dizajnu, dzięki temu dom wyróżnia się spośród innych projektów. Biały kolor fasady dodaje lekkości i subtelności, natomiast duża ilość przeszkleń decyduje o przejrzystości i promiennym wnętrzu.

Otwarta przestrzeń

Wszystkie pokoje znajdujące się z części parterowej domu są otwarte, dzięki temu architekci wykreowali jedną, spójną i przestronną przestrzeń życiową, w której mogą zarówno wypoczywać, jeść wspólnie posiłki jak i je przygotowywać będąc w stałym kontakcie. We wnętrzu dominuje stonowana kolorystyka, począwszy od bieli i szarości po elementy soczystej zieleni. Wszystko zostało tak zaprojektowane by w zgodzie współgrać z naturalnym charakterem budynku.

Przestronna łazienka

Łazienka to miejsce szczególne, powinna być przede wszystkim funkcjonalna i przestronna, tak by zapewnić nam możliwie jak najlepsze warunki. Przestrzeń widoczna powyżej to idealne wnętrze do wypoczynku i zrelaksowania się. Stonowana kolorystyka wpływa na nas kojąco, natomiast wyraziste dodatki są ciekawym elementem aranżacji wnętrza, przez co wydaje się ono bardziej energiczne i atrakcyjne. Szklana kabina prysznicowa dodaje lekkości i przejrzystości, w ten sposób wnętrze prezentuje się przestronnie, jasno i widno. 

Wyraziste akcenty

To co przykuwa nasz wzrok to soczyście kolorowe akcenty w łazience, które dodają jej ciekawego i intrygującego wyglądu. Fantastycznie wręcz, na tle szarej ściany, prezentuje się jaskrawo pomarańczowa wanna, która stanowi kontrę do subtelnej kolorystyki ścian. Obrazy o tematy natury, przyrody mają wpłynąć na nas kojąco i relaksująco, tak by wykreować intymną i nastrojową atmosferę. Wnętrze, dzięki temu prezentuje się bardzo nowocześnie, intrygująco i przytulnie. 

Sypialnia

W sypialni zdecydowano się na bardziej wyrazistą i energiczną kolorystykę. Poprzez wykorzystanie soczystych dodatków udało się stworzyć bardzo przytulną i ciepłą aranżację. Natomiast tłem dla tych odcieni jest neutralna, subtelna i co najważniejsze ponadczasowa biel. W ten sposób łatwo możemy zmienić kolorystykę i wystrój, który w parę chwil może stać się bardziej dojrzały, wyrafinowany i elegancki. Na piętrze, oprócz głównej sypialni, znajdziemy również dodatkowe pokoje dla gości i dla dzieci. 

Taras

Ostatnie zdjęcie pozwala nam się przenieść na zewnątrz domu, a dokładnie na taras. Doskonałe miejsce zarówno do wspólnego rodzinnego biesiadowania jak i przyjmowania gości. Komplet ciemnych, rattanowych mebli świetnie komponuje się z ciepłym odcieniem brązu na podłodze, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo przytulnie i elegancko. W celu zachowania spójności aranżacji wnętrz z częścią zewnętrzną budynku, zdecydowano się pomalować jeden filar na żółto. W ten sposób budynek stał się nie tylko bardziej wyrazisty i zauważalny, ale także spójny.

Co sądzicie o tak nowoczesnym projekcie domu? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu