Wybierzmy dom w zależności od Twojego znaku Zodiaku

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wybierzmy dom w zależności od Twojego znaku Zodiaku

Aśka Warchał Aśka Warchał
od VISMARACORSI ARQUITECTOS Nowoczesny
Loading admin actions …

Długi czas poszukujecie projektu wymarzonego domu? Architekta, który urzeczywistni Wasze sny? Może czas spojrzeć w gwiazdy! W dzisiejszym Katalogu Inspiracji zaproponujemy Wam budynki odpowiadające charakterowi kolejnym znakom Zodiaku. Oczywiście potraktować to należy z pewnym przymrużeniem okna, ale może akurat ta zabawa rozjaśni Wam, czego dokładnie Wam potrzeba…

Przekonajmy się!

Wodnik: Dom pełen światła

Camp Hammer Nowoczesne domy od Uptic Studios Nowoczesny
Uptic Studios

Camp Hammer

Uptic Studios

Wodnik potrzebuje domu, który zadowoli go na co dzień. Wypełniony naturalnym światłem będzie pozwalał mu żyć w harmonii z naturą. Jest dla niego bardzo ważne, aby być blisko przyjaciół i krewnych, móc zaprosić ich na imprezę. Dom w miejscowości turystycznej, niedaleko plaży po prostu mu pasuje.

Lew: Nowoczesność z górnej półki

Lwy chcą wszystkiego, co najlepsze. Nie zgadzają się na kompromisy i uparcie będą poszukiwać projektu, który spełni ich wysokie standardy. Na szczęście nowoczesne propozycje polskich architektów z dużymi przeszkleniami zdają się zadowalać nawet ich gusta…

Zainteresował Was ten dom? Koniecznie poznajcie także inne projekty Pracowni Projektowej Archipelag: Piękny dom jak ze snów.

Strzelec: Prywatność i skromność

Skandynawski styl jest idealny dla Strzelca. Na początku ta bryła może wydawać się bardzo skromna, ale ogromne przeszklenia z tyłu domu udowadnia, że Strzelce, choć bardzo prywatne, w wybranym towarzystwie chętnie się otwierają.

Ryby: Dom na wieki

Ryby wydają się chętne do dokonywania ryzykownych zakupów, o których decydują w ostatniej chwili. Dwór z dala od cywilizacji, w przystępnej cenie możne nagle całkowicie je oczarować i diametralnie zmienić plany zakupu mieszkania w centrum miasta. Ponadto Ryby szczerze wierzą, że tradycja jest lepsza niż innowacji, więc w wiekowej rezydencji będą się czuły jak… ryba w wodzie.

Rak: Amerykański styl

Raki zazwyczaj preferują tradycyjny styl życia i starają się spełniać pewne standardy. Jak w amerykańskim śnie, często marzą po prostu o nowoczesnym domu na przedmieściach, rodzinie z kilkorgiem dzieci, idealnym trawniku i dobrej pracy. W ich gniazdku konieczna będzie weranda, z której będą w przyszłości mogli doglądać zabaw wnucząt.

Bliźnięta: Minimalizm i połysk

Bliźniaki chcą tylko jednego – szczęścia i domu, który może im go dostarczyć. Lubią nowoczesne style, luksusowe akcenty i spektakularne rozwiązania. Ale najważniejsze jest to, że chcą żyć w ciepłym i pięknym miejscu, najlepiej z basenem oraz widokiem na spektakularny krajobraz.

Skorpion: Najmodniejsze rozwiązania

Skorpiony są gotowe do eksperymentowania. Ich ultra-nowoczesny dom ma wyróżniać się ulicy, zwracać uwagę przechodniów. Chcą domu w stylu minimalistycznym, spełniającego współczesne gusta, ale jednocześnie uroczego, pełnego rodzinnego ciepła.

Panna: Gusta arystokraty

Panna rozkochana jest w architekturze lecz z nieufnością patrzy na minimalizm. Skłonna do nowoczesnych rozwiązań, jeśli pomogą wydobyć piękno zakupionego przez nią dworku czy pałacyku. Inspirują ją malownicze angielskie posiadłości, francuskie pałace oraz domy w kolonialnym stylu hiszpańskim w Amerykach. Dokładnie wie, czego chce.

Koziorożec: Mocne fundamenty

Dążenie do stabilności u Koziorożca objawia się zamiłowaniem do masywnej architektury. Betonowe konstrukcje z ogromnymi przeszkleniami są tym, co lubią najbardziej. Z jednej strony są one bowiem niesamowicie nowoczesne, a z drugiej emanują niesamowitą siłą, zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

Waga: Harmonia z naturą

Co kocha Waga? Równowagę!

Baran: Czas na zabawę!

Baran chce zbudować dom dla rodziny, dla bliskich, dla dzieci. On chce, żeby jego gniazdko wyglądało fantastyczny i emanowała z niego pozytywna energia. Jest idealnym rozwiązaniem będą tutaj projekty w  angielskim i śródziemnomorskim stylu. Nie obawia się mocnych akcentów koloru, które traktuje jak zawadiackie mrugnięcie okiem.

Byk: Odważne inwestycje

Jeśli Byk stanie przed okazją zakupu domu za granicą, który skradnie jego serce, to zrobi to bez wahania. Byki nie boją się odważnych inwestycji lecz działają bardzo racjonalnie. Od razu planują kiedy one będą spędzać w posiadłości wakacje, a kiedy opłaci się ją wynająć. Basen i doskonałe widoki – to jest to!

Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu