Projekty,   zaprojektowane przez 코원하우스

Dom z charakterem ponadczasowym.

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Budynek, który pokażemy Wam dzisiaj, w pierwszym wrażeniu przypomina konstrukcję z klocków. Połączono ze sobą moduły o formie prostopadłościanów o różnych kolorach, o elewacjach z odmiennych materiałów. W efekcie powstał projekt pełen prostoty, a jednocześnie lekkości i atmosfery zabawy. Jego wnętrza zagospodarowane są nietypowo, przystosowane do podziału pomiędzy kolejne generacje licznej rodziny bądź do potrzeb właścicieli często goszczących przyjaciół i chcących zapewnić im prywatność. 

Może planujecie właśnie budowę domu, w którym będą mogły zamieszkać Wasze dorosłe dzieci? Choć ciężko w to uwierzyć, ten dom z odległej Korei Południowej może stać się wtedy świetną inspiracją…

Minimalistycznie i z duszą

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez 코원하우스
코원하우스

고급모던주택 정면

코원하우스

Patrząc na powyższe zdjęcie chyba wszyscy już zrozumieli, co mieliśmy na myśli pisząc o prostej bryle wprowadzającej atmosferę zabawy. Dom projektu architektów studia Cowon House nie przytłacza nas swoją monumentalnością choć jego wymiary mogą robić wrażenie! Wydaje się być miejscem zamieszkania radosnej, otwartej na gości rodziny… Różnice w kolorze elewacji wprowadzają dynamikę, wyróżniają kolejne moduły konstrukcji.

Spektakularna przestrzeń

Projekty,  Salon zaprojektowane przez 코원하우스
코원하우스

거실 하이실링

코원하우스

Wchodzimy do środka i zostajemy całkowicie olśnieni wysokością podwójnego sufitu nad strefą publiczną, w której w przyszłości znajdzie się jadalnia oraz pokój dzienny. Lśniąca biel ścian i podłóg zostaje nagle przerwana ciemnym brązem drewna, które otacza jedno z okien oraz tworzy podwieszany sufit. Choć tę drewnianą konstrukcję podświetlono taśmami LED, to nie zrezygnowano z imponującego żyrandola nad sercem dużego pomieszczenia.

Plan parteru

Projekty,   zaprojektowane przez 코원하우스
코원하우스

1층 평면도

코원하우스

Przyjrzyjmy się rzutowi pomieszczeń na parterze. Wysunięty moduł chowa w sobie oczywiście przestrzeń przyszłego pokoju dziennego i jadalni, w głębi czeka kuchnia, a z drugiej jego strony znajdziemy przeszklenie wychodzące na wyłożony kamieniami taras. Z drugiej natomiast strony czeka znacznie niższa część budynku, którą wypełniają pokoje prywatne z małżeńską sypialnią oraz łazienką z wanną.

Przechodzenie w siebie stref

Projekty,  Korytarz, hol i schody zaprojektowane przez 코원하우스

Drewnianymi schodami kierujemy się na piętro. Różne odcienie brązów wspaniale współgrają z kontrastem bieli ścian i czerni metalu balustrady. Najciekawsze jest jednak przechodzenie w siebie poszczególnych stref. Chociaż wyszliśmy na górę wydaje się, wciąż mamy kontakt z tym, co dzieje się w salonie. Konstrukcja wnętrza wydaje się być ażurowa.

Kącik dla gościa

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez 코원하우스
코원하우스

2층 간이주방

코원하우스

Okazuje się, że na antresoli odnajdziemy mały aneks kuchenny, który może służyć gościom bądź kolejnej komórce rodzinnej, jaka się w tym budynku zadomowi. Efektowne lampy na suficie już czekają, aby ustawić po nimi jadalniany stół.

Często przyjmujecie gości w Waszym domu? Powinno być to przyjemnością, a nie koniecznością zbyt częstych kompromisów. Przystosujcie wnętrza do Waszego gościnnego charakteru: Goście w domu – jakie są najlepsze opcje do spania?

Na świeżym powietrzu

Projekty,  Balkon, weranda i taras zaprojektowane przez 코원하우스
코원하우스

2층 데크2

코원하우스

W projekcie nie zaniedbano przestrzeni na zewnątrz. Oprócz rozległego ogrodu otaczającego budynek zadbano o to, by wnętrza zachęcały do wychodzenia na pole. Piętro otaczają balkony, pomieszczenia parteru przechodzą w odsłonięte tarasy. Można kontemplować z nich widoki na wspaniałą okolicę z malowniczymi, zielonymi wzgórzami…

Czy Wy dzielicie przestrzeń z Waszymi dorosłymi dziećmi lub rodzicami?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu