Oświetlenie domu na święta

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Oświetlenie domu na święta

martt.st martt.st
Lighting od Decorum Nowoczesny
Loading admin actions …

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami a świat wokół nas tonie w morzu świateł. Nasze domy i ogrody wypełniają kolorowe lampki i świece. 

Dziś w homify przedstawimy  Wam pomysły na dekorację domu świątecznymi światełkami. Co powiecie na spiżarkę na wino podświetloną kolorowymi lampkami albo świecące motylki w ogrodzie? Zapraszamy!

Świeczki

Christmas '14 od Farrow & Ball Nowoczesny
Farrow & Ball

Christmas '14

Farrow & Ball

Prawdopodobnie najpiękniejsze, bożonarodzeniowe światła to te najbardziej tradycyjne: świeczki. Nadadzą one naszemu pomieszczeniu subtelnego blasku i wprowadzą spokojną, ciepłą i refleksyjną atmosferę. Świeczki dostępne są na rynku w rozmaitych kształtach i kolorach wiec z łatwością znajdziesz coś dla siebie.

Te małe, pastelowe świeczki przedstawione na zdjęciu oferują współczesną alternatywę do normalnych, czerwonych świeczek adwentowych. Umieszczając świeczki w domu, pamiętajmy zawsze o bezpieczeństwie! Nie stawiajmy ich bez podstawki i zawsze sprawdzajmy czy są dobrze zamocowane w świeczniku. Pamiętajmy także o zachowaniu odpowiedniej odległości od łatwopalnych materiałów!

Świąteczna atmosfera w domu gwarantowana!

Eko dekoracje

Co powiecie na dekorację domu w sposób przyjazny dla środowiska? Te przepiękne świąteczne dekoracje zostały wykonane ze starych materiałów i wyposażone w energooszczędne światła LEDowe. Każde drzewko jest absolutnie unikatowe i wraz z całą choinkową rodzinką wywołuje uśmiech na niejednej twarzy!

Anielskie skrzydła

Silvie lampshade od Decorum Nowoczesny
Decorum

Silvie lampshade

Decorum

Ta współczesna lampa przypomina nam skrzydła anioła, jest wiec zatem świetną dekoracją świetlną na Boże Narodzenie dla tych, którzy lubią proste, minimalistyczne formy. Ogromną zaletą lampy jest to, iż spokojnie może gościć w naszym pokoju przez cały rok! Oryginalnie i pomysłowo!

Gwiazdki betlejemskie

Według Biblii gwiazda betlejemska powinna wskazywać drogę do miejsca narodzin Jezusa w Betlejem. Historia ta jest nadal bardzo żywa w naszej tradycji, dlatego też gwiazdy betlejemskie cieszą się niezwykłą popularnością podczas świątecznego sezonu. Modele na zdjęciu mogą być zamontowane bez zbędnego bałaganu i ogromnej ilości kabli. Z pewnością nadadzą pomieszczeniu niesamowitego blasku!

Podświetlona piwniczka na wina

Piwniczka na wina jest może dość nietypowym miejscem na umieszczanie świątecznych światełek, ale jeśli efekt jest tak świetny jak na zdjęciu, to dlaczego nie?

Ta instalacja świetlna została zamontowana w piwnicy z okazji jej otwarcia i nadaje jej niesamowitą, przytulną atmosferę.

Wyjątkowa atmosfera

Ta lampa wygląda trochę bardziej wymyślnie, ale nadaje pomieszczeniu unikalną aurę. Osłona lampy  przypomina swoim wyglądem gniazdo i rzuca niesamowite cienie na ścianę. Ta oryginalna ozdoba świetnie sprawdzi się na wigilijnym stole.

Delikatne świąteczne światełka

Nie musimy skupiać całej swojej uwagi na dekoracji okien świątecznymi światłami. Świąteczne ozdoby nie muszą być także zawsze kolorowe i kiczowate. Te dyskretne i eleganckie podświetlone kule mogą być świetną alternatywą! Wyłożone w srebrnej misie wprowadzą do naszego domu przyjemną, ciepłą atmosferę i będą szykowną ozdobą!

Wersja dla odważnych

Motyle w zimę? Podczas świąt? Brzmi jak szaleństwo, ale naszym zdaniem jest to świetny pomysł na odrobinę zmiany, która wniesie trochę świeżości i będzie świetną alternatywą dla zgrai reniferów, Mikołajów i nudnych lampek. Te LEDowe motylki świecą się na różowo, turkusowo i niebiesko.

Bądźmy odważni i zalejmy nasz ogród morzem kolorowych motylków.  Taka dekoracja z pewnością będzie najoryginalniejszą na osiedlu!

Mamy nadzieję, że nasze pomysły świątecznych, świetlnych dekoracji przypadły Wam do gustu!

A jak Wy przystrajacie dom świątecznymi światełkami? Podzielcie się z nami swoimi pomysłami!
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu