homify 360°: dom marzeń nad jeziorem | homify

homify 360°: dom marzeń nad jeziorem

martt.st martt.st
Aldo Rampazzi Studio di Architettura Nowoczesny balkon, taras i weranda
Loading admin actions …

Wszyscy marzymy o powrocie ciepłych dni pełnych słońca i wakacyjnym relaksie. Pozwólmy sobie zatem na małą odskocznię od zimnej rzeczywistości i przenieśmy się myślami do uroczego domku nad wodą. 

Odkryliśmy ostatnio przepiękną willę nad jeziorem, na widok której zamarzyliśmy o kilku dniach urlopu. Spakujmy zatem szybko swoje plecaki i oderwijmy się na chwilę od świątecznego rozgardiaszu, aby wyruszyć w wirtualną podróż do uroczej chatki nad wodą!

Pokój z widokiem

Kto budzi się z takim widokiem i z powrotem idzie do łóżka! Co nas może bardziej zainspirować niż wschód słońca nad jeziorem? Może wschód słońca nad jeziorem? Ciężko powiedzieć, który widok jest piękniejszy: ten w ciągu dnia czy ten wieczorem…

Kamień, szkło, woda i natura

Jeśli myśleliście, że lepiej być nie może, to jesteście w dużym błędzie! Widok wewnątrz jest prawie tak samo imponujący jak ten na zewnątrz. Wspaniałe kamienne filary i rześki, kanciasty design połączony z dużą ilością szkła oraz otaczająca budynek natura tworzą dom idealny!

Morze błękitu

To nie koniec niespodzianek! Widok na błękitne jezioro umili nam ten niesamowity basen o nieskończonym brzegu. Jest to przyjemny i uspokajający dodatek do domu, który łączy go z naturalnym otoczeniem. Pomyślcie tylko o wieczorze w basenie z lampką wina i lekką bryzą…

W kuchni

Wystrój wnętrza jest także perfekcyjny. Jasna, przestronna kuchnia posiada całe niezbędne wyposażenie i utrzymana jest w minimalistycznym stylu. Okna w pomieszczeniu wychodzą na ogród i jezioro. Całkiem przyjemnie, prawda?

Wewnętrzny blask

Jak stworzyć salon, który współgrałby z otoczeniem? Przez zaprojektowanie go tak, aby ułatwiał nam kontakt z naturą za oknem! Jak widać na zdjęciu, w salonie użyto szeroką gamę rozjaśniających kolorów oraz dużą ilość oświetlenia, co ułatwi nam napawanie się widokiem jeziora po zmierzchu.

Wisienka na torcie

Na koniec prezentujemy widok na jezioro wieczorową porą! Migotanie świateł odbijających się na błękitnej tafli jeziora i szum wody stwarzają sielankową atmosferę. Z pewnością nie jeden z Was skusiłby się na wieczorną kąpiel w tym przepięknym otoczeniu. 

Mamy nadzieję, że nasza krótka podróż nad jezioro wprawiła Was w wakacyjny humor!

Więcej ciekawych projektów domów i mieszkań znajdziecie w naszym magazynie!

Co myślicie o tym uroczym domu nad jeziorem? Chcielibyście spędzić w nim swój urlop?
Whitton Drive GK Architects Ltd Dom szeregowy

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu