Apartament, który nie może już być piękniejszy

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Apartament, który nie może już być piękniejszy

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesny salon od VODO Arquitectos Nowoczesny
Loading admin actions …

Urządzanie mieszkania jest rzeczą, którą ceni sobie każdy człowiek. Mamy wtedy szanse wdrożyć w życie wszystkie swoje wizje i sprawić, że nasz dom będzie nam służył w każdym aspekcie naszego życia, i pracy, i relaksie. Co raz częściej widzimy porzucanie pomysłów z katalogów i wcielanie własnych pomysłów. W ten sposób możemy wykorzystać płaszczyzny i materiały, które odzwierciedlą nasz charakter. Przenieś się dzisiaj do Wenezueli, gdzie znaleźliśmy mieszkanie, które zaskakuje swym pięknym. Mamy nadzieje, że stanie się ono dla Ciebie inspiracją.

Trzeźwy pokój

Jest to główna przestrzeń mieszkania, w której zastaniemy paletę neutralnych kolorów, biel, szarość i granat, które doskonale utrzymują elegancji charakter pomieszczenia. Jasna, marmurowa podłoga idealnie komponuje się z resztą pomieszczenia i sprawia, że salon wydaje się być niezwykle odprężający.

Drewno i marmur

Tuż przy wejściu możemy zauważyć, jak doskonale połączono dwa piękne materiały: drewno i marmur. Dzięki takiemu rozwiązaniu, projektanci z biura VODO ARQUITECTOS  wprowadzili dynamikę do pomieszczenia.

Jadalnia jako centrum mieszkania

Przenosząc się nieco dalej znajdziemy się w otwartej przestrzeni, która łączy w sobie kuchnię, jadalnię i salon. Zastosowanie różnych kolorów pozwala stworzyć łatwy podział na trzy strefy.

Materiały i kolory

Zobacz jak sprytnie ukryto drzwi, które prowadza do łazienki. Idealne dopasowanie słojów i kolorów pomogło otrzymać pożądany efekt. W tym miejscu zdecydowano użyć nieco koloru, dzięki czemu możemy spotkać drewno w połączeniu z granatem i bielą.

Element wspólny

Mamy tutaj piękny przykład kompozycji stworzonej z pomocą gamy kolorów. Dzięki temu zabiegowi otrzymani efekt, który wprowadzi przyjemny i dynamiczny klimat podczas relaksujących kąpieli.

Detale mają znaczenie

Zakończymy elementem, który zdobył nasze serca. Jest to ściana w drugiej łazience, która tworzy magiczną atmosferę. Połączenie kolorów nawiązuje do egzotycznych dekoracji.

Sprawdź również propozycję naszych projektantów na aranżację niewielkiego apartamentu, w którym jest wszystko!

Chciałbyś mieszkać w takim miejscu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu