Dekoracje i ozdoby sylwestrowe

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dekoracje i ozdoby sylwestrowe

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,   zaprojektowane przez Muebles Flores Torreblanca, Nowoczesny
Loading admin actions …

Po okresie bożonarodzeniowym, pełnym świętowania, spotkań przy rodzinnym stole i imprez świątecznych, bardzo szybko nadszedł czas na przygotowania sylwestrowe. Wielu z nas decyduje się spędzić sylwestrową noc w domu, w gronie rodziny czy przyjaciół, na tak zwanej „domówce” bądź wystawnej kolacji przy suto zastawionym stole i schłodzonym szampanie. Bez względu na rodzaj imprezy czy przyjęcia, aby hucznie wejść w Nowy Rok, potrzebne będą nam odpowiednie akcesoria i dekoracje.

Zobaczcie naszą selekcję ozdób i dekoracji niezbędnych na tegorocznego Sylwestra!

Obowiązkowy szampan

Projekty, {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"}  zaprojektowane przez The White Company,
The White Company

Christmas Range

The White Company

Sylwester to jedno z tych niewielu świąt w ciągu roku, kiedy dobry szampan jest obowiązkowym elementem przyjęcia. Koniecznie schłodzony, koniecznie z bąbelkami, koniecznie otwarty z hukiem! Do najlepszego szampana potrzebne są oczywiście najlepsze kieliszki. O różnych wielkościach i kształtach, świetnie sprawdzą się przy okazji noworocznych toastów.

Wskazówka- papierowe wizytówki przywiązane do nóżek kieliszków uniemożliwią zgubienie kieliszka w gronie wielu innych. W ten sposób będą one rozpoznawalne dla swoich właścicieli.

Odświętnie nakryty stół

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez The Linen Works,
The Linen Works

Winter Autumn 2014

The Linen Works

Dla tych, którzy urządzają sylwestrową kolację, przygotowaliśmy propozycję nakrycia stołu. W tę wyjątkową noc warto postawić na dodatki i elementy dekoracyjne w kolorze srebrnym, najlepiej takie, które połyskują i migoczą Przeźroczyste kieliszki na szampana, ozdobne dodatki na stół, specjalna zastawa, a wszystko to na stole okrytym obrusem w kolorze srebra- idealne nakrycie na sylwestrową kolację!

Bogato wyposażony barek

Sylwestrowa impreza zazwyczaj przewiduje szeroki wybór trunków. Czy jest lepszy sposób na ich serwowanie, niż z mobilnego barku? Ten pomysł jest świetnym rozwiązaniem na imprezy przy stole, gdzie mobilny barek ustawić można niedaleko stołu, skąd każdy sam może częstować się drinkami. Także na domówce, podczas której goście znajdują się w różnych pokojach, takie rozwiązanie może się dobrze sprawdzić.

Na coś mocniejszego

Szampan to nie jedyny rodzaj alkoholu, który spożywa się na Sylwestra. Do mocniejszych trunków niezbędne są mniejsze kieliszki. Te na zdjęciu należą do niezwykle stylowych, gdyż stanowią fantazyjną miniaturę kieliszków używanych zazwyczaj do serwowania egzotycznych drinków. Bez względu na to, czy do wódki, czy do likieru, będą one świetnie się prezentować!

Na przekąski

W czasie długiej nocy sylwestrowej należy zadbać o to, aby nasi goście zawsze mieli pod ręką coś do przegryzienia. Nie tylko chcemy, aby najedzeni cieszyli się przyjęciem jak najdłużej, ale także pragniemy uniemożliwić im zbytnie odurzenie alkoholem, do czego zdecydowanie może dojść na pusty żołądek. To stylowe naczynie jest doskonałe na małe przekąski, takie jak orzeszki czy chrupki.

Romantyczny Sylwester we dwoje

Wiele par decyduje się w tę magiczną noc pozostać w domu i w swoim towarzystwie spędzić ostatnią noc w roku. Nie chcąc jednak pozwolić na to, aby ten wieczór był jak każdy inny, należy także zadbać o specjalne dekoracje i wyjątkową atmosferę. Romantyczna kolacja koniecznie musi odbyć się przy świecach, w pomieszczeniu, gdzie panuje wyjątkowy klimat, oświetlenie jest przytłumione a tle rozbrzmiewa przyjemna muzyka. Oczywiście, nie może zabraknąć schłodzonego szampana!

Niech bąbelki uderzą nam do głowy! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzy homify!

Gdzie Wy spędzacie Sylwestra?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu