Top 5 - najlepsze projekty domów i metamorfoz domów! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 – najlepsze projekty domów i metamorfoz domów!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
NEPTUN 4 – PARTEROWY NIE ZNACZY NUDNY Nowoczesne domy od Biuro Projektów MTM Styl - domywstylu.pl Nowoczesny
Loading admin actions …

Brzydkie domy, nudne wnętrza, stare budynki gospodarcze… Czasami każdy z nas ma wrażenie, że zamieszkuje miejsca bez charakteru? Także ma wrażenie,  że są one zupełnie niedopasowane do potrzeb współczesnego życia? Wtedy myślimy o remoncie, metamorfozie lub chociażby minimalny liftingu naszych domów i mieszkań. I tutaj właśnie wkracza homify! 

U nas znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne wnętrza i metamorfozy mieszkań i domów. Tutaj czekają na Was wspaniałe inspiracje na piękną aranżację, oryginalny wystrój, nietypowe meble, a także znajdziecie pomysły i porady na budowę własnego domu. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. Dom parterowy jak z bajki!

’Domy parterowe to współcześnie jedne z najchętniej wybieranych projektów, gdy dochodzi do podjęcia decyzji o budowie domu. Ich główną zaletą jest nowoczesna forma, optymalny rozmiar i funkcjonalność- w domach takich nie ma potrzeby budowania schodów, po których trzeba się wspinać, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla osób, budujących dom na długie lata. Domy parterowe mają także pod tym względem wielką zaletę dla młodych rodzin z małymi dziećmi- brak piętra czyni je o wiele bardziej bezpiecznymi.

Nie da się również zaprzeczyć, że wyglądają one niezwykle stylowo i modnie. Zazwyczaj cechują się prostą i ponadczasową bryłą. Doskonale nadają się na niewielkie działki i pod względem metrażu spełniają wymagania współczesnych rodzin. Zapraszamy do parterowego domu jak z bajki!

2. Mały dom – wielkie wrażenie!

One Bedroom Wee House Patio od The Wee House Company Klasyczny
The Wee House Company

One Bedroom Wee House Patio

The Wee House Company

’Mieszkanie w małym domu o niewielkim metrażu nie jest już koniecznością, ale coraz bardziej przeistacza się w swoisty trend. Domy w skali mikro stały się swoistym fenomenem architektonicznym, pozwalającym na to, aby na niewielkiej powierzchni i ograniczonym metrażu zorganizować sobie bardziej uporządkowane, a co za tym idzie, prostsze życie. Takie budynki mają także pozytywny wpływ na środowisko oraz na naszą kieszeń, gdyż zużywają mniej energii.

Dziś obejrzymy taki właśnie dom- o niewielkiej, ale mądrze i z pomysłem zaaranżowanej powierzchni. Jest on nie tylko praktyczny i energooszczędny, ale także urokliwy. Znajdziecie w nim doskonałe pomysły na aranżację małych przestrzeni.’

3. 7 kuszących grzechów aranżacyjnych, których musicie unikać

’Projektanci wnętrz i dekoratorzy mają cudowną pracę. Wybierają materiały, zestawiają ze sobą tkaniny, wyszukują meble, dodają tekstylia i ozdoby. To wszystko  to świetna zabawa – nie zawsze jest łatwa, ale z całą pewnością kreatywna!

Wy również lubicie aranżacje wnętrz? Często zmieniacie coś w swoich domach, dekorujecie? Jeśli tak to jesteście w idealnym miejscu. Homify codziennie przygotowuje garść inspiracji specjalnie dla Was. Dziś, podpowiemy Wam jak nie dać się ponieść nadmiernej fantazji, która może zakończyć się stworzeniem małego, ciasnego i zaśmieconego wnętrza. Niestety nie ma jednej reguły do naśladowania, ale istnieją wspólne błędne posunięcia, które sprawiają, że zamiast przytulnego gniazdka mamy niemiłą klitkę. Najlepiej unikajcie tego…

4. Od rudery do prawdziwej perełki!

’Dziś przedstawiamy Wam zaskakującą renowację jednorodzinnego domu, za którą odpowiedzialni są nasi architekci z STUCCOLUSTRO. Budynek położony jest na obrzeżach miasta, pośród pięknej zieleni. Został wybudowany dość dawno temu i obecnie niezwłocznie potrzebował renowacji. Nasi specjaliści chcieli zaaranżować go w taki sposób, by zachować jego historyczną duszę. Stworzyli projekt, który idealnie odświeżył cały budynek i tchnął w jego ściany nowe życie. 

Architekci spisali się doskonale. Zachowana została jego oryginalna konstrukcja, co podkreśla wyjątkowość tego obiektu. Sami zobaczcie jak wspaniale prezentuje się teraz ten wyjątkowy dom: Od rudery do prawdziwej perełki!

5. Dom nie do poznania!

’Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób można zmienić dom, by na podstawie starej konstrukcji stworzyć obiekt nie do poznania? Nasi specjaliści postanowili rozwiać te wątpliwości. Z małego domku, któremu dzisiaj postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej stworzyli naprawdę spektakularny budynek, który zapiera dech! Ten piękny projekt jest pełen finezji i udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. 

Odpowiedzialni za realizację tego niesamowitego domu są eksperci z RATHSCHECK SCHIEFER UND DACH-SYSTEME ZN DER WILH. WERHAHN KG NEUSS. Nie będziemy dłużej trzymać Was w niepewności. Przekonajcie się na własne oczy, jak genialnie spisali się nasi fachowcy na: Dom nie do poznania!

Który projekt podobał się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu