Totalna ruina w nowej odsłonie! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Totalna ruina w nowej odsłonie

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
od 무회건축연구소
Loading admin actions …

Nasze domy są odbiciem nas samych. Komunikują światu zewnętrznemu, jakie są nasze upodobania oraz jaki styl życia preferujemy. Rodzinne gniazdko to także przestrzeń, gdzie powinniśmy czuć się bezpiecznie, ponieważ tylko w takim miejscu można w pełni się odprężyć i zregenerować siły. Nic więc dziwnego, że stare i rozpadające się fundamenty raczej u nikogo nie budzą pozytywnych odczuć. Tylko najlepsi architekci potrafią dokonać przemyślanej przebudowy domu, która sprawia, że dany obiekt znów roztacza wokół siebie aurę pełną świeżości. Do takiej grupy z pewnością należą nasi profesjonaliści, którzy podjęli się wyzwania przemiany totalnej ruiny w miejsce pełne szyku. Przyjrzyjcie się z bliska efektom ich pracy!

Przed: rozpadająca się fasada

Patrząc na ten dom można nieźle się wystraszyć! Cały obiekt wygląda, jak pozostałość z 18 wieku! W wydaniu tego budynku zdecydowanie nie jest to komplement… Betonowy fundament wygląda jakby miał runąć w każdej chwili. Nie stwarza to poczucia bezpieczeństwa, tak ważnego w każdym domu.

Tuż przy balkonie możemy zauważyć pozostałości po starych, martwych winoroślach, które dodatkowo sprawiają, że cały budynek wygląda niczym upiór z horrorów.

Widok z bliska

Zbliżając się do budynku widzimy jeszcze dokładniej jego wcześniejszy stan. Martwe rośliny, rzucone wokół śmieci, stare ogrodzenie oraz ponury kolor elewacji to tylko niektóre elementy, jakie wpływają na ogólny stan tych czterech ścian. Nie wspominając o rzeczach, które nie są już tak widoczne gołym okiem.

Na szczęście po tym obskurnym widoku zostało już tylko niemiłe wspomnienie. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się ten obiekt!

Po: Nowy blask

Czy to ten sam dom, który widzieliśmy przed chwilą? To nie do uwierzenia, ale tak! Cała konstrukcja została przebudowana, dzięki czemu powstało prawdziwe arcydzieło, które zapiera dech. Beton zastąpiono pięknym drewnem, dodając tym samym dużej dawki lekkości temu budynkowi.

Po starych i gnijących roślinach nie ma już śladu. Teraz tą przestrzeń wypełniono drzewami i różnymi zielonymi krzewami. Również ogrodzenie wygląda teraz o niebo lepiej. Zdobią je ciemnobrązowe cegły, które doskonale komponują się z pozostałymi elementami tej przestrzeni. A to jeszcze nie wszystko, co ten dom ma obecnie do zaoferowania!

Piękny taras

Teraz właściciele tego olśniewającego domu mogą cieszyć się świetnie zaaranżowaną i przede wszystkim dużą przestrzenią tarasu. W takim miejscu można do woli wypoczywać na świeżym powietrzu w promieniach ciepłego, letniego słońca. Do tej przestrzeni można nawet wprowadzić grilla, który uświetni każde spotkanie towarzyskie.

Skorzystajcie z pomysłu naszych architektów na aranżację własnego taras, a efekt końcowy na pewno przypadnie Wam do gustu!

Nowy początek

Znajdujemy się właśnie we wnętrzu tego stylowego domu. Tutaj również nasi fachowcy postawili na naturalne drewno, które sprawia, że ten domu posiada przytulną aurę. Stonowana paleta kolorów pozwala na wprowadzenie mebli i dodatków o dowolnym charakterze. Niezależnie od tego czy mieszkańcy postawią na nowoczesny, azjatycki, czy też śródziemnomorski styl, każdy będzie wyglądał w tym wnętrzu wspaniale.

Szukacie innych ciekawych projektów domów? Sprawdźcie koniecznie:

Kawalerka dla prawdziwego mężczyzny!

Co myślicie o takiej przebudowie domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu