Piękny dom zbudowany w 3 miesiące!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Piękny dom zbudowany w 3 miesiące!

Wirginia Nieckarz Wirginia Nieckarz
Loading admin actions …

Macie już dość zwykłych, pospolitych rzeczy? Cztery ściany z cegły i beton stały się dla Was zbyt mało oryginalne, wręcz banalne? Albo po prostu chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej, poznać najnowsze nowinki ze świata budowy? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na co najmniej jego z poprzednich pytań, wówczas ten artykuł jest stworzony dla Was.

Dzisiaj poruszymy temat domów prefabrykowanych, skupiając się na projekcie studia Eiland, który przedstawia drewniany prefabrykowany dom. Projekt ten jest szczegółowy, stylowy, a co najważniejsze, niezwykle szybki w realizacji. Doskonała współpraca ekspertów pozwoliła na dokończenia prac w przeciągu zaledwie trzech miesięcy!!

Zbyt piękne, żeby było prawdziwe? Zobaczmy, gdzie tkwi haczyk!

Wygląd zewnętrzny

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify

Drewniane prefabrykowane konstrukcje niosą ze sobą wiele korzyści, zarówno z punktu ekonomicznego, jak i konstrukcyjnego. Z tego powodu są one obecnie powszechnie stosowane w północnej części Europy. W dzisiejszych ciężkich czasach, podczas gdy jakość życia wzrosła znacząco, staramy się nieustannie zredukować koszty ogrzewania i klimatyzacji, które często przekraczają nawet 70% wszystkich kosztów eksploatacji domu.

Z zewnątrz dom zdaje się przypominać zadbany ogród luksusowej willi. Konstrukcja budynku składa się z jedynie z parteru.

Miejsce, jak ze snu!

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify

To, co jest uderzające na zdjęciu, to ogromna, dostępna, wolna przestrzeń, na której znajduje się budynek. Poza wspaniałym ogrodem, zaprojektowano także obszerne patio mieszczące się na czerwonym chodniku. Na patio składa się część jadalna i wypoczynkowa, gdzie można się zrelaksować i cieszyć spokojem otaczającej natury.

Patio

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify

Ta część domu otoczona jest dużymi przesuwanymi oknami, dzięki którym można z jego wnętrza podziwiać piękne widoki za oknem. Poza drzwiami i oknami, wokół tej części zbudowano także drewniane zadaszenie, które zapewnia cień we wnętrzu domu i schronienie przed słońcem w tej części patia. Zawieszone wzdłuż zadaszenia zasuwane długie zasłony tworzą malowniczy efekt i intymny zakątek.

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify

I oto wreszcie jesteśmy we wnętrzu tego uroczego domu. Nic tutaj nie przypomina nam o fakcie, że dom jest prefabrykowany. Wystrój wnętrza został szczegółowo i starannie dopracowany pod każdym względem. Na kolorystykę domu składają się neutralne kolory, od bieli po beż oraz od kremowej barwy po jasnobrązową, całość tworzy przyjemne i wyrafinowane wnętrze. W pomieszczeniu dominuje drewno, które w żadnym wypadku nie sprawia, że wystrój jest nudny lub monotonny. Belki na suficie zostały zabielone, podczas gdy kolor podłogi jest naturalny, ciemniejszy.

Kuchnia koncentruje się wokół ogromnej wyspy znajdującej się na środku pokoju, składa się z białych mebli, których blaty zostały wykonane z naturalnego koloru. Wszystkie znajdujące się w niej urządzenia są najnowszej generacji.

Strefa dzienna

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify

Granice każdej strefy domu zdają się być wyznaczone za pomocą znajdujących się na podłodze dużych dywanów. Dywan taki znajduje się w kuchni, część jadalni z kolei jest oddzielona dywanem o niewielkim wzorze i ciepłych odcieniach. Gdzieniegdzie znajdują się meble, głównie są one nowoczesne, lecz znajdziemy także kilka zabytkowych mebli o osobliwym uroku, które czynią wnętrze domu jeszcze bardziej atrakcyjnym i nietuzinkowym.

Jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej na temat drewnianych prefabrykowanych domów, zachęcamy do zapoznania się z artykułem Gotowy dom z drewna – wady i zalety.

Co myślicie na temat drewnianych gotowych domów? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Jeśli tak, to możecie się śmiało nimi podzielić z nami w...
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu